„Anikės kavinė“ Klaipėdoje

„Anikės kavinė“ Klaipėdoje buvo net kelis kartus paminėta, kai savo FB grupėje prašėme skaitytojų parašyti mėgstamiausias kavines pajūryje. Tad neliko nieko kito, kaip parengti šios vietos apžvalgą.

Trumpai
Aplinka. Nieko ypatingai išskirtinio, tiesiog labai jaukiai ir gražiai įrengta kavinė.
Aptarnavimas. Viskas ok.
Publika. Rami ir kultūringa. Nemažai turistų.
Muzika. Kažkas ramaus ir neerzinančio. Svarbiausiai, kad negarsiai.
Alus. Yra kažkokio nepigaus buteliukuose.
Maistas. Kavinei būdingas asortimentas. Viskas kokybiška.

“Žirafos” sako: 5 iš 5. Gal ir nėra super išskirtinumo, bet tikrai labai šauni vieta ramiai išgerti skanios kavos puoduką ir pasilepinti pyrago gabaliuku.

Anikes kavine 2 (Medium)

Vieta
“Anikės kavinė” yra Teatro aikštės pašonėje, todėl pro šios įstaigos langus atsiveria vaizdas į pagrindinę Klaipėdos senamiesčio erdvę.

Viduje ši kavinė yra įrengta tvarkingai ir stilingai. Per didelius langus į vidų patenka daug šviesos, tad čia jauku net apsiniaukusiomis dienomis. O mes visi žinome, kokios apsiniaukusios gali būti dienos Klaipėdoje :)

Taip pat šaunu, kad šioje vietoje yra nemokamas wi – fi ryšys.

Anikes kavine 3 (Medium)

Gėrimai
Kavos pasirinkimas čia tikrai didelis. Be kavos, dar ruošiamos visokios ypatingos arbatos ir kitokie įdomūs nealkoholiniai gėrimai. Kaip ir minėjome, kainos didokos.

Maistas
Kaip ir pridera tokiai vietai, „Anikės kavinėje“ pardavinėjami įvairūs pyragai, sausainiukai, bandelės ir kitokie desertai. Kainos, vėl gi, nemažos, bet kokybė gera. Rekomenduojame riešutinį vyniotinį.

Aptarnavimas
Kiek teko būti, problemų nekilo. Už prekystalio dirbančios merginos yra paslaugios ir dirba greitai.

Anikes kavine 5 (Medium)

Staltiesė

Staltiesė

Adresas: Teatro aikštė, Teatro gatvė 7, Klaipėda

Internete: https://lt-lt.facebook.com/anikeskavine

 

Daugiau kavinių apžvalgų rasite čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)