Vyninė „Achtung Baby“ Klaipėdoje

Vyninė ir restoranas „Achtung Baby“ yra labai gerai. Čia vieną dieną užsukę, kitą dieną jau grįžome! Taigi, kas „Miesto Žirafas“ priverčia grįžti?

Trumpai:

Aplinka: jauki, meniška.
Aptarnavimas: labai malonus, šiltas ir asmeniškas.
Publika: nepastebimas upper-middle class ir kartais – per gerai pastebimi (ir girdimi!) snobai-mužikai.
Muzika: rami ir maloni.
Alus: viena – kita rūšis įdomaus pilstomo ir kelios įdomaus butelinio.
Maistas: austrės! Ir kiti skanūs bei kokybiški patiekalai – kiekvieną dieną vis kitokie.

„Mėmelio žirafos“ sako: 5 iš 5. Jauku, skanu, įdomu.

Išsamiau

Nesilankėme čia pagrinde dėl… pavadinimo „Achtung Baby“. Jis kažkodėl kėlė asociacijas su „prie meno“ pirmakursėmis, siurbčiojančiomis prastą pilstomą vyną tamsioje, nejaukioje patalpoje.

Galbūt tai vizijai turėjo įtakos ir anksčiau šioje vietoje buvusi plačiai žinoma aludė-skylė „Bohema“…:)

Be to, ir bendra naujų vyninių banga Lietuvoje teigiamai nenuteikė. Žodžiu, kažkaip atrodė, kad nieko gero. O be reikalo!

„Achtung Baby“ – puiki vyninė, kurioje radome tik vieną minusą: čia kartais užsuka provincialūs snobai (bet tai, aišku, nėra vyninės kaltė).

Jeigu planuojate romantišką arba šiaip ramų, jaukų vakarą ir norite išvengti tyčia garsiai aptariamų „prabangaus“ gyvenimo detalių (pavyzdžiui, baseino įrengimo:) ), patartumėm lankytis darbo dieną arba savaitgalį ankstyvą vakarą. Tik turėkite omenyje, kad virtuvė pradeda dirbti maždaug nuo 17 val.

Vieta
Senamiestyje, prie pat KKKC meno centro ir „Baroti“ galerijos, tad tas meniškas prieskonis interjere yra dar labiau pagrįstas ir į temą.

Maistas
Vyninėje „Achtung Baby“ pataikėme kaip tik ant austrių sezono atidarymo. Tad austrių jie turėjo net kelių skirtingų rūšių. Paragavome visų: ir skanu, ir labai įdomu.

achtung baby

Sudomino meniu neturėjimo koncepcija: padavėja tiesiog pasakoja, kokius patiekalus šiandien siūlo ši vyninė. Ir tai prideda papildomo jaukumo ir asmeniškumo: jautiesi labiau kaip svečiuose, nei restorane.

Nuolatinio valgiaraščio neturėjimas turi ir kitą pliusą – vadinasi, viskas tikrai šviežia, nes gaminama iš čia ir dabar turimų produktų.

Aptarnavimas
Kaip jau buvo minėta, aptarnavimas vyninėje „Achtung Baby“ yra labai šiltas ir asmeniškas. Padavėjos puikiai susigaudo ir siūlomuose gėrimuose, ir maiste.

Vėl gi, jeigu kabinėtis (o nuolatiniai „Miesto Žirafų“ skaitytojai žino, kad apžvalgų autorius vardu TO mėgsta kabinėtis:) ), aptarnavimas gali strigti, kai vyninėje pilna klientų. Tačiau ši vieta ir taip nėra skirta skubantiems, o labiausiai tinkama ilgam atsipalaidavimo vakarui, tad kelios papildomos laukimo minutės neerzina.

Gėrimai
„Achtung Baby“ yra vyninė ir viskas tuo pasakyta :) Prisipažinsime, nors vyną mėgstame, nesame ypatingi jo žinovai, tad galime įvertinti nebent asortimento platumą – ir čia jis tikrai platus. O pasak susigaudančių žmonių, ne tik platus, bet ir labai kokybiškas.

Alaus mėgėjai irgi nenusivils, nes yra ir pilstomo alaus (tiesa, kartais tik vienos rūšies, bet gero), ir įdomaus importinio butelinio.

Adresas: Didžioji Vandens g. 2 / Aukštoji g., Klaipėda
Internete: www.facebook.com/achtungbaby.lt#_=_

Ar teko čia lankytis? Pasidalink įspūdžiais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Rašė TO.
Nuotraukos iš „Achtung Baby“ Facebook’o.

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)