vilnius jazz 2019

„Vilnius Jazz 2019“: susipažink su festivalio PROGRAMA

„Vilnius Jazz 2019“ šiemet į sostinę grįžta spalio 16-20 d. „Miesto žirafos“ pristato seniausio Lietuvoje džiazo festivalio programą.

Spalio mėnuo yra geras tuo, kad būten jo viduryje Vilniuje startuoja festivalis „Vilnius Jazz 2019“. Kasmet šis festivalis „atveža“ įdomių ir garsių džiazo atlikėjų iš viso pasaulio. Neišimtis ir šie metai. Ta proga „Miesto žirafos“ pristato pilna „Vilnius Jazz 2019“ festivalio programą. Tad renkamės dienas ir nunešams savo ausis į išskirtinių garsų šventę.

„Vilnius Jazz 2019“ PROGRAMA:

Spalio 16 d. Sofia Rei & JC Maillard

Spalio 17 d. Hermia-Ceccaldi-Darrifourcq, The Art Ensemble of Chicago

Spalio 18 d. Rodrigo Amado Motion Trio feat. Alexander von Schlippenbach

Spalio 19 d. Sun Ra Arkestra

Spalio 20 d. Murray – Håker Flaten – Nilssen-Love

„Vilnius Jazz“ – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis, organizuojamas nuo 1987 m. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kurio programose pagrindinis dėmesys skiriamas įvairiausioms šiuolaikinio džiazo atmainoms.

„Vilnius Jazz“ būdinga orientacija į naujoves. Greta džiazo ir laisvosios improvizacinės muzikos atlikėjų festivalyje yra ne kartą dalyvavę ir akademinės, etninės, roko, industrinės muzikos atstovai.

Siekdamas supažindinti Lietuvos džiazo mėgėjus su aktualiausiomis džiazo tendencijomis, festivalis kasmet ieško naujų, kylančių vardų ir sukviečia įdomiausius šių dienų džiazo muzikantus iš viso pasaulio.

Festivalio programoje šalia pripažintų Lietuvos džiazo meistrų dalyvauja ir jaunoji atlikėjų karta, kuriems „Vilnius Jazz“ scena neretai tampa atsparos tašku sėkmingiems pasirodymams tarptautiniuose projektuose ir kituose Europos džiazo festivaliuose.

„Vilnius Jazz“ vardas neatsiejamas nuo visos Vilniaus džiazo mokyklos raidos. Festivalis pripažįstamas vienu svarbiausių Rytų Europos džiazo renginių, kuriame nuolat puoselėjamos ir skleidžiamos šios muzikos tradicijos.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas