Vilniaus šviesų festivalis 2021 nušvis Žolinių savaitgalį

Vilniaus šviesų festivalis nušvies sostinės kiemus trečią kartą! Virš 20 šviesų instaliacijų rugpjūčio 13–15 d. džiugins vilniečius ir miesto svečius.

Simbolinėmis šviesos instaliacijomis sausio pabaigoje su gimtadieniu Vilnių pasveikinęs festivalis buvo perkeltas į vasarą. Miesto gimtadienio proga sausio 25 d. kasmet vykstantis ir Vilnių šviesos meno improvizacijomis tamsiausiu metų laiku džiuginantis festivalis šiais metais sostinės gyventojus ir svečius kviečia susitikti rugpjūčio 13–15 d.

Pristatytas trečią kartą vyksiančio Vilniaus šviesų festivalio maršrutas jungia senąjį ir naująjį Vilnių – Senamiesčio ir Naujamiesčio gatves, skverus bei žaliąsias erdves. Šviesos instaliacijos lauks ir atsinaujinusiame Reformatų parke.

9 Lietuvos ir 7 užsienio šalių šviesos meno kūrėjai ruošėsi daugiau nei metus, tad vienas didžiausių sostinės festivalių vilniečius ir miesto svečius neabejotinai turės kuo maloniai nustebinti.

Lankytojai išvys daugiau nei 20 meninių šviesos instaliacijų ir kitokių šviesos kūrybinių sprendimų miesto gatvėse, aikštėse ir skveruose, naujai nušvis istoriniai ir architektūriniai objektai, ryškiau nei įprasta sužaliuos sostinės augmenija. Visų šių metų šviesų festivalio instaliacijų aprašymus rasi ČIA.

Kiekvieną festivalio vakarą instaliacijos veiks nuo 22:00 iki 03:00 val.

Vilniaus šviesų festivalis kviečia parsisiųsti mob.programėlę, kurioje rasite ir visą informaciją apie instaliacijas, ir maršrutą. Jeigu programėle naudojotės praeito festivalio metu, dabar ją tereikia atsinaujinti. Jeigu ne, galėsite parsisiųsti iš Google Play arba App Store.

Nuotr. autorius – Saulius Žiūra.


Daugiau renginių Vilniuje – čia: www.mzirafos.lt/renginiai-vilniuje-kas-vyksta/

Nori renginius stebėti patogiau? Parsisiųsk app’są: mzirafos.lt/appsas