Vilniaus šviesų festivalis nušvis Žolinių savaitgalį

Vilniaus šviesų festivalis nušvies sostinės kiemus trečią kartą! Virš 20 šviesų instaliacijų rugpjūčio 13–15 d. džiugins vilniečius ir miesto svečius.

Simbolinėmis šviesos instaliacijomis sausio pabaigoje su gimtadieniu Vilnių pasveikinęs festivalis buvo perkeltas į vasarą. Miesto gimtadienio proga sausio 25 d. kasmet vykstantis ir Vilnių šviesos meno improvizacijomis tamsiausiu metų laiku džiuginantis festivalis šiais metais sostinės gyventojus ir svečius kvies susitikti rugpjūčio 13–15 d.

Jau netrukus organizatoriai pristatys trečią kartą vyksiančio Vilniaus šviesų festivalio maršrutą, kuris jungs senąjį ir naująjį Vilnių – Senamiesčio ir Naujamiesčio gatves, skverus bei žaliąsias erdves. Šviesos instaliacijos lauks ir atsinaujinusiame Reformatų parke.

Lietuvos ir septynių užsienio šalių šviesos meno kūrėjai ruošėsi daugiau nei metus, tad vienas didžiausių sostinės festivalių vilniečius ir miesto svečius neabejotinai turės kuo maloniai nustebinti.

Lankytojai išvys daugiau nei 20 meninių šviesos instaliacijų ir kitokių šviesos kūrybinių sprendimų miesto gatvėse, aikštėse ir skveruose, naujai nušvis istoriniai ir architektūriniai objektai, ryškiau nei įprasta sužaliuos sostinės augmenija.

III Vilniaus šviesų festivalis lankytojų lauks nuo 22 val. iki 3 val. nakties.

„Pamažu atgyjant įprastam miesto gyvenimui, šilti vasaros vakarai – geriausias ir smagiausias metas įdomiems susitikimams mieste ir Vilniaus šviesų festivaliui. Tad jau dabar kviečiame planuotis šventinį Žolinių savaitgalį sostinėje ir nepraleisti galimybės išvysti Vilniaus šviesų festivalį šiltuoju metų laiku – mūsų sostinė virs šviesos meno galerija po atviru dangumi“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Nuotr. autorius – Saulius Žiūra.


Daugiau renginių Vilniuje – čia: www.mzirafos.lt/renginiai-vilniuje-kas-vyksta/

Nori renginius stebėti patogiau? Parsisiųsk app’są: mzirafos.lt/appsas