Vilniaus šviesų festivalis – sausio 25-27 d.

Vilnius turės savo šviesų festivalį!

1323 m. sausio 25-ąją kunigaikštis Gediminas išsiuntė vieną iš garsiųjų savo laiškų, taip Europos akyse tarsi apšviesdamas šį iki šiol vakarų europiečiams mažai pažintą kraštą ir visiems laikams įrašydamas Vilnių į Europos žemėlapį. Ši data dabar laikoma Vilniaus gimtadieniu.

Vilniaus gimtadienis nuo šiol kasmet bus švenčiamas daug šviesiau ir ryškiau – savo gyvavimą pradeda Vilniaus šviesų festivalis!

Šviesų instaliacijos Vilniaus senamiestyje, jo gatvelėse ir skveruose įkvėps gyvybės miestui, sušildys šaltą viduržiemį, išryškins miesto architektūrą, miestiečius iš namų ištrauks į gatves, o užsienio svečius privilios į mūsų sostinė. Tiltai ir bažnyčios, skverai ir skulptūros – šviesa žais su jais, o kartu ir su žiūrovais.

Švęskime Vilniaus gimtadienį taip, kaip jo nusipelnė šis nuostabus Gedimino miestas.

Vilniaus šviesų festivalis – sausio 25-27 d., tris savaitgalio vakarus, nuo 18 iki 23 val. Ateikite, pasveikinkite Vilnių su gimtadieniu, apžiūrėkit puikias šviesų instaliacijas!

Detali festivalio programa dar nepaskelbta. Kai tik ji bus sudaryta, iš karto pasidalinsime! Sekite „Miesto Žirafų“ naujienas.

Tebūnie šviesa!

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.