Velykos Vilniuje: ką veikti mieste?

Velykos – viena svarbiausių metų švenčių, dar kartą primenanti apie žiemos pabaigą. Šiemet Velykos Vilniuje pasitiks su gausybe renginių, tad po sočių pusryčių skubėkite į miestą! Štai, kur apsilankyti siūlo „Miesto Žirafos“:

Junior Velykos 2019

Geras vakarėlis tiems, kurie nėra sulaukę 18 metų, tačiau nori pajusti, ką reiškia tikras klubinis renginys. Tad jei Velykos su giminaičiais prie mišrainėmis nukrauto stalo tau neatrodo patrauklus variantas, išmėgink „Junior Velykas“

Kur? Profsajungų rūmai, Vinco Mykolaičio-Putino g. 5

Kada? balandžio 19 d. 16.00 val.

TORO BRAVO albumo „Tik į priekį“ pristatymas

Nepaisant sudėties pasikeitimų ir aplink vykstančio kvailių šou, nesustabdomi Lietuvos pankroko scenos matadorai Toro Bravo toliau šlifuoja Vilniaus gatves. Šįkart proga susitikti – naujojo albumo “Tik į priekį” pristatymas kartu su grupėmis iš Rusijos, Vokietijos ir Suomijos.

Kur? Klubas „nArauti“, Konstitucijos pr. 23

Kada? balandžio 20 d. 19.00 val.

Maks Korzh in Vilnius

Po ilgos pertraukos Baltarusijos muzikos talentas Maks Korzh grįžta į Lietuvą. Įspūdingais pasirodymais garsėjantis atlikėjas į Vilnių atveža didelį šou, tad kodėl juo nepasimėgavus Velykų savaitgalį?

Kur? Siemens arena, Ozo g. 4.

Kada? balandžio 20 d. 19.00 val.

Freaks On Floor su styginių kvartetu

Dvyliktus karjeros metus skaičiuojantys tituluočiausi Lietuvos rokeriai „Freaks On Floor“ pavasarį pasitinka nauju skambesiu. 5 studijinius albumus įrašę vaikinai kviečia klausytojus Velykas pasitikti koncerte su styginių kvartetu.

Kur? Kultūros baras „Kablys“, Kauno g. 5.

Kada? balandžio 20 d. 19.00 val.

Šeimų sekmadienis: Šv. Velykos ir margučių dirbtuvės

Sekmadieniai yra skirti leisti laiką su artimiausiai žmonėmis – šeima, todėl šio renginio organizatoriai ir sukūrė šeimyniškos popietės tradiciją. Šventinį savaitgalį visi vilniečiai ir miesto svečiai yra kviečiami į margučių dažymo dirbtuves.

Kur? Braserija „14Horses“, Didžioji g. 7.

Kada? Balandžio 21 d., 12:00 val.

Grand Velykos

Velykų dienai ruoškite margučius, o nakčiai – ištvermę. Jūsų laukia spalvingosios „Grand Velykos 2019“. Šiemet sugrįžtame užkariaudami dar didesnę erdvę ir skelbdami, kad tai bus oficialiai paskutinis tokio dydžio renginys Profsąjungų rūmuose. Renginio metu jūsų lauks net 6 muzikos erdvės, dešimtys geriausių užsienio bei Lietuvos atlikėjų, daugybė lazerių ir šviesų, unikalios dekoracijos, parodos, maisto ir gėrimu zonos, VIP erdvė ir, žinoma, šventiška nuotaika.

Kur? Profsąjungų Rūmai, V. Mykolaičio-Putino g. 5

Kada? Balandžio 21 d., 22:00 val.

Salvation Salvation Salvation

Nojus išgelbėjo gyvūnėlius. Gelbėtojai išgelbėjo skęstančius. Ir nuobodžiaujančius TV žiūrovus. Frodas išgelbėjo viduržemį. Briusas Vilis išgelbėjo žemę nuo asteroido. Sąmokslo teorijų šalininkai gelbėja mus nuo chemtreilų. Ryžtingas vairuotojas išgelbėjo gandriuką. O šio renginio organizatoriai kol kas dar nieko neišgelbėjo, užtat suteikia galimybę atvykti į išsigelbėjimą (ang. Salvation – aut. past.) – nuo rutinos, nuo perkrauto šventinio stalo, nuo nuovargio ir nuo visų kitų dalykų, nuo kurių gelbėja tamsus disko, rūstus ebm ir šaltas elektro.

Kur? Kultūros baras „Kablys“, Kauno g. 5.

Kada? balandžio 21 d. 23.00 val.

Velykinis koncertas „Pradžioje“ Šv. Kotrynos bažnyčioje

Choras „Jauna muzika“ visus kviečia susitikti antrąją Šv. Velykų dieną, balandžio 22 d. 19.00 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje, ir praleisti ją kartu. Koncerto metu skambės a cappella atliekami žymių amerikiečių kompozitorių kūriniai. Puiki velykinė pramoga geros muzikos mėgėjams.

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Kada? balandžio 22 d. 19.00 val.

O per app’są renginius žiūrėti patogiau! Renginių mob.programėlę parsisiųsk nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas