Ką Velykų savaitgalį nuveikti Kaune?

2019-ųjų Velykas Kaunas pasitinka pražydęs renginiais. Tad per ilgai neužsisėdėkite prie šventinio stalo. Mieste tikrai bus ką veikti! Štai, kur apsilankyti siūlo „Miesto žirafos“:

„Domino“ teatro premjera „(Ne)tikras milijonierius“

Profesionalus komedijos teatras „Domino“ kviečia visus nuotykių pasiilgusius žiūrovus į išskirtinę sezono premjerą – nuotykių komediją „(Ne)tikras milijonierius“, kur susipina tikros ir netikros aistros bei smagiai skaičiuojami milijonai.

Kur? Girstutis, Kovo 11-osios g. 26.

Kada? Balandžio 20 d., 17:00 val.

420 – Flying Saucer Gang X OG Version, Mad Money

Tarptautinę „420“ dieną Kauną sudrebins ypatingas Flying Saucer Gang x OG version ir Mad Money koncertas Kauno Lofte „Gargaras“.

Kur? Gargaras, Raudondvario pl. 101.

Kada? Balandžio 20 d., 19:00 val.

Golden Parazyth Kaune

Golden Parazyth atvyksta į Kauną su naujausiomis bei gerai žinomomis dainomis. Pavasariška muzika prieš pat Velykas. Kas gali būti geriau?

Kur? „Žalgirio arena“, Karaliaus Mindaugo pr. 50.

Kada? Balandžio 20 d., 20:00 val.

Saulės Kliošo koncertas

Šiltas Justės Starinskaitės vokalas ir šiuolaikiški „Saulės Kliošo“ rimtai – puiki pramoga prieš ramųjį Velykų rytą.

Kur? Punto Jazz palėpė, Kęstučio g. 6.

Kada? Balandžio 20 d., 21:00 val.

Velykos su Rondo

Tikras pavasariškas vakarėlis su legendine grupe RONDO bei tokiais jų hitais, kaip „Gegužiu“ „Egle“, „Margarita“ ir „Laukų gėlė“.

Kur? Mojo Lounge, Rotušės a. 20.

Kada? Balandžio 21 d., 23:00 val.

G-Loft Velykos: Finnebassen

Pasaulinės šlovės spinduliuose besimaudantis, daugybės šokių muzikos hitų autorius Finnebassen kelia sparnus į Lietuvą. Su pirmąja šiluma grįžta ne tik paukšciai bet ir legendiniai G – LOFT šokiai.

Norvegiška ramybe ir precizišku muzikos parinkimu garsėjantis Finn’as ruošia išskirtinį Velykų pasirodymą Kaune.

Kur? G-Loft, Rotušės a. 3.

Kada? Balandžio 21 d., 22:00 val.

Velykos atėjo!

Lietuvos liaudies buities muziejus visus kviečia į pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventę – Velykas!

Velykos – pirmoji kalendorinė šventė, sugrįžusi į viešą mūsų gyvenimą kartu su atkurta Lietuvos nepriklausomybe. Antroji diena šiam renginiui pasirinkta neatsitiktinai. Mat tą dieną, anot senolių išminties,  tradicija skatina keliauti bei viešėti.

Kur? Liaudies buities muziejus, L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės.

Kada? Balandžio 22 d., 12:00 val.

Velykos tarp gyvūnų!

Triušiukai, surikatos, avytės, vėžliai, šikšnosparniai… Visi lauks šventiškai nusiteikusių lankytojų PC „Mega“ Zoopark teritorijoje. Ar gali būti dar mielesnė Velykų popietė?

Kur? Zoopark, Islandijos pl. 32, PC Mega.

Kada? Balandžio 21 d., 13:00 val.

Velykinis spektaklis „Tigro pusryčiai“

„Tigro pusryčiai“ – tai dviejų dalių edukacinis spektaklis vaikams (3-8 m.). Pirmoji dalis – lėlių vaidinimas pagal A. A. Milne kūrinio „Pūkuotynėje“ II skyrių, kuriame Tigras ateina į girią ir pusryčiauja.

Antroji dalis – edukacija diskusijos forma apie tinkamus vaikų mitybos įpročius. Po spektaklio bus margučių ridenimo varžybos ir, žinoma, dovanos!

Kur? Balta palėpė, Rotušės a. 26.

Kada? Balandžio 22 d., 15:00 val.

Argentinietiško tango koncertas: LA MELINCUÉ

LA MELINCUÉ – tai tango duetas iš Argentinos, kurį sudaro Daniel Ruben Gomez (bandoneonas) ir Pol Forastiero (gitara). Šo pietietiško dueto koncerto metu skambės tango dueto aranžuota argentinietiško tango muzika, valsai ir milongos, keliaujant nuo senųjų tango orkestrų iki šių laikų tango orkestrų muzikos. Argentinietiškos Velykos? kodėl gi ne!

Kur? El Tango Club, Raudondvario pl. 101A

Kada? Balandžio 22 d., 17:00 val.

Bežaro Baletas

Visi baleto gerbėjai turi išskirtinę progą apsilankyti ir pamatyti savo akimis du pasaulinio garso pasirodymus vieną vakarą. Puikus aukščiausio lygio profesionalumo, grakštumo, kruopščiai atrinktos muzikos ir nuotaikos derinys.

Moriso Bežaro kūryba pakeitė tradicinį baleto supratimą. Žymus choreografas niekada nesistengė kurti vien tik baletą. Jis naudojo klasikinius judesius, kuriuos „transformavo ir deformavo“. Šis vienas garsiausių baletmeisterių – šokių maištininkų vadovavosi tokiais pagrindiniais principais kaip „grožis, energija ir įspūdis“.

Tad kodėl nepasigrožėjus šio genijaus darbais antrąją Velykų dieną?

Kur? Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50.

Kada? Balandžio 22 d., 20:00 val.