Valentino diena Vilniuje

Valentino diena Vilniuje: geriausi renginiai Meilės šventei

Nežinai ką veikti Valentino dieną Vilniuje? „Miesto žirafos“ parengė tau Meilės dienos renginių gidą sostinėje.

Valentino diena Vilniuje vėl siūlo gausybę jaukių ir romantiškų pramogų. Tad „Miesto Žirafos“ parengė jums sąrašą geriausių Meilės dienos renginių, kad nereikėtų ilgai mąstyti, kur nusivesti savo antrąją pusę per rožinį “valentiną”.

Renginių sąrašas bus nuolat pildomas


Valentino diena „Zooparke“

Kodėl gi Valentino dienos Vilniuje nepraleidus su gyvūnais. Juks jiems taip pat reikia meilės, o patys jie jos duoti gali dažnai daugiau nei žmogus. Tad Meilės dieną „Zoopark Vilnius“ kviečia į išskirtinę Valentino dienos šventę, kurioje netrūks pramogų nei mažiems, nei dideliems.

Vieta: „Zoopark Vilnius“ (Verkių g. 29)
Laikas: vasario 14 d. 16.00 val.


Ievos Narkutės koncertas „Širdies reikalai“

Šios atlikėjos muzika neabejotinai yra vienas geriausių desertų tobulam Šv. Valentino vakarui mieste. Meilės dieną Ieva Narkutė kviečia į gražiausių savo dainų koncertą bei naujos programos pristatymą, kuriame, žinoma, netrūks ir sentimentalių istorijų apie tauriausią jausmą žemėje. Tad jei norite susikurti gražią ir jausmingą atmosferą prieš Šv. Valentino naktį, apsilankykite šiame koncerte.

Vieta: Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12)
Laikas: vasario 14 d. 18.00 val.


Spektaklis „Saulėtoji linija“

Pjesės „Saulėtoji linija“ centrinė tema – dviejų žmonių tarpusavio santykiai šeimoje. Kaip kurti atvirą santykį su kitu žmogumi? Kaip nusiimti visas kaukes ir išsilaisvinti iš formalių, buitinių santykių? Kaip išgirsti vienas kitą ir augti kartu? Ir iš viso, ar tai yra įmanoma? Šis spektaklis puikiai tinka Šv. Valentino dienai, kai apie meilės jausmą tikrai norisi pamąstyti daug plačiau.

Vieta: Menų spaustuvė (Šiltadaržio g. 6)
Laikas: vasario 14 d. 18.00 val.


„Ladies Circle“ paramos renginys

Meilės dieną Vilniuje vienam renginyje bus galima ir smagiai pasijuokti ir net padaryti gerą darbą. Moterų klubas „Ladies Circle Lietuva“ per „valentinkę“ kviečia į paramos renginį, kuriame pasirodys profesionalus improvizacijos teatras ,,KITAS KAMPAS”. Tad gero humoro dozė bus garantuota, o perkant bilietus kartu paremsite ir išskirtinį socialinį projektą.

Vieta: Courtyard by Marriot Vilnius City Center (Rinktines st. 3)
Laikas: vasario 14 d. 18.30 val.


„Bardai tarp žvaigždžių“: „Baltojo kiro“ koncertas

Renginių ciklas „Bardai tarp žvaigždžių“ Meilės dieną pasikvietė tikrai šiai šventei tinkamą grupę. „Baltojo kiro“ daina „Lupytės“ tikriausiai poron sujungė ne vieną širdį. Tad jei jaučiate sentimentus šiai ar kitoms „Baltojo kiro“ dainoms, kodėl jomis nepasimėgauti ir Šv. Valentino vakarą.

Vieta: VU planetariumas (Konstitucijos pr. 12A)
Laikas: vasario 14 d. 19.00 val.


D. Razausko ir S. Petreikio koncertas su styginių kvartetu

Šv. Kotrynos bažnyčioje romantiškais kūriniai šią dieną dalinsis du itin profesionalūs muzikantai. D. Razausko dainos ir Sauliaus Petreikio išskirtinių instrumentų garsai sukurs tikrai jaukią ir mistinę atmosferą. O jei dar prie viso to pridėsime ir styginių kvarteto skleidžiamus jautrius virpesius, turėsime tikrai gilų ir romantiškos nostalgijos pilną vakarą.

Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30)
Laikas: vasario 14 d. 19.00 val.


LVSO koncertas „Meilės baladės“

Trys geriausi šalies roko vokalistai – Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Meilės dienos proga ruošia ypatingą baladžių programą. Juk, kaip sako renginio organizatoriai, niekas pasaulyje nemyli karščiau nei rokeriai. Tad tikro jausmo ir kokybiškų garsų šiame renginyje tikrai netrūks.

Vieta: Kongresų rūmai (Vilniaus g. 6)
Laikas: vasario 14 d. 19.00 val.


Koncertas „Mantas: Rhapsody Recomposed“

Mantas Jankavičius Meilės dieną grįžta į didžiausias Lietuvos scenas su išskirtiniu projektu „Mantas: Rhapsody Recomposed“. Koncertuose legendinės grupės „Queen“ dainos suskambės naujai – jas lydės didingi vargonų muzikos garsai. Tai yra vienintelis toks šios grupės muzikos projektas pasaulyje. Tad pamatyti jį pirmiesiems būtų didžiulė privilegija.

Vieta: „Siemens“ arena (Ozo g. 14)
Laikas: vasario 14 d. 20.00 val.


Grupės „Garbanotas“ koncertas „Su meile apie jus“

Hipiškos psichodelikos ambasadoriai Lietuvoje grupė „Garbanotas“ kviečia į išskirtinį koncertą Šv. Valentino dienai. Reikia pripažinti, kad šios grupės muzika yra tikrai neblogas fonas dviejų kūnų šokiui Meilės dienos vakarą. Tad lai šis jausmas čia liejasi laisvai.

Vieta: „Tamsta klubas“ (A. Strazdelio g. 1)
Laikas: vasario 14 d. 21.00 val.


Romanas su Monika Liu

Apie tokį romaną tikriausiai svajotų kiekvienas stipriosios lyties atstovas (arba net dailiosios). Tačiau šį kartą Monika Liu kviečia su ja patirti muzikinį romaną, kuriame netrūks ir jautrių garsų, aistros bei romantiško jaukumo.

Vieta: „Jazz Cellar 11“ (Aušros Vartų 11)
Laikas: vasario 14 d. 21.00 val.


Vakarėlis „Valentine Spirit – Art Synthesis“

Na o tiems, kurie nori išskirtinio reginio bei gaivališkai išsidūkti šokių aikštelėje, rekomenduojame apsilankyti šiame renginyje. Išskirtinės šviesos dekoracijos, kokybiška šokių muzika, ugnies šou bei dar daugelis įvairių atrakcijų bei pramogų lauks tiek vienišių, tiek porų per Šv. Valentiną klube „Legendos“.

Vieta: „Legendos“ (Kalvarijų g. 85)
Laikas: vasario 14 d. 22.00 val.


Vakarėlis „Support Your Local DJs #2“

Dar vienas renginys Meilės dieną/naktį, kuriame bus galima šokti iki paryčių. Kaip rašo renginio organizatoriai, gero „reivo“ čia tikrai netrūks, kaip ir geros muzikos, kurią dalins kylantys ir sparčiai populiarėjantys šokių aikštelių valdytojai. Tad jei myli gerą garsą ir judesį, šis renginys skirtas tau.

Vieta: „Loftas“ (Švitrigailos g. 29)
Laikas: vasario 14 d. 22.00 val.


Vakarėlis „Hooked On: Oscar Mulero“

Šis ispanų techno pionierius, savo veiklą pradėjęs dar dešimto dešimtmečio pradžioje, yra nusistatęs grojimų kvotą, vengia nepatogių skrydžių ir daug dirba studijoje. Nuo tada, kai lankėsi Lietuvoje, jis išleido 7 EP ir eksperimentinės elektronikos albumą. Tad net nereikia rašyti, kad šio A klasės šokių aikštelių valdytojo pasirodymas yra tikras įvykis. Todėl jį tikrai verta išgirsti ir atiduoti jam visą meilę, kiek tik jos telpa lietuviškoje širdyje.

Vieta: „Kablys“ (Kauno g. 5)
Laikas: vasario 14 d. 23.00 val.


Vakarėlis „Blitzrave: Love Edition“

Na o dieną po tikrojo Šv. Valentino renginiai Meilės dienai nesibaigs. Į vieną tokių kviečia „Loftas“. Jame netrūks nei meilės, nei teisingų elektroninės muzikos garsų, nei aistringo judesio iki paryčių. Tad kam apsiriboti „valentinke“ vienai dienai? Beje, pirkdami biliedus internetu į šį renginį ir surinkę kodą MZRAVE, gausite net 10 proc. nuolaidą. Trumpai tariant, su meile, nuo „Miesto žirafų“.

Vieta: „Loftas“ (Švitrigailos g. 29)
Laikas: vasario 15 d. 22.00 val.


Daugiau renginių Vilniuje – čia: www.mzirafos.lt/renginiai-vilniuje-kas-vyksta/

Nori renginius stebėti patogiau? Parsisiųsk app’są: mzirafos.lt/appsas