Valentino diena Vilniuje: geriausi renginiai

Meilės dieną Vilnius vėl pulsuos lyg didelė ir mylinti širdis. O „Miesto Žirafos“ parengė jums sąrašą renginių, kad nereikėtų ilgai mąstyti, kur nusivesti savo antrąją pusę per rožinį “valentiną”.

Eduardo Gimenezas ir 4TANGO su Šv. Kristoforo orkestru „Tango karštinėje“ | Šv. Kotrynos Bažnyčia

Šiame koncerte šv. Kristoforo orkestras, 4TANGO ir Eduardo Gimenezas su klausytojais pasidalins įstabiomis per 20 metų nueito kelio akimirkomis. Tango kaip ir meilė rusena kiekvieno širdyje, ir tereikia mažyčio pūstelėjimo, kad ji virstų didžiuliu žaizdru.

Kada? Vasario 14 d., 19:00 val.

Vaidas Baumila: Būkim dviese | Vilniaus rotušė

Vaidas Baumila meilės dieną kviečia sutikti kartu. Vasario 14-ąją, sostinės širdyje – Vilniaus Rotušėje, skambės romantiškiausi atlikėjo kūriniai ir gražiausi meilės žodžiai iš hitais tapusių dainų.

Kada? Vasario 14 d., 18:30 val.

ROYCE „5“ su Klaipėdos Džiazo Orkestru | Vakaris

ROYCE savo gerbėjus kviečia į penkerių metų gimtadienio koncertą pramogų salėje „Vakaris“. Naujai aranžuoti hitai ir specialiai šiam pasirodymui kuriamos dainos meilės dieną bus skambiai atliekamos kartu su KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRU.

Kada? Vasario 14 d., 19:00 val.

Spektaklis „Tobula pora“ |  Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Jis – buvęs suvedžiotojas, kažkada nuviliojęs ją nuo vyro. Ji – buvusi koketė, to nepamiršusi net po keturiasdešimties metų. Jis – linkęs prisitaikyti, ji – apie viską turinti nepalaužiamą nuomonę. Tai jį žavi ir kartu varo iš proto. Gyvenimiškų paradoksų komedija pagal absurdo dramaturgijos genijaus Eugene Ionesco pjesę „Kliedesiai dviems“ – kiekvienam, mylėjusiam bent kartą gyvenime.

Kada? Vasario 14 d., 19:00 val.

Baletas Radio and Juliet | Compensa koncertų salė

„Compensa“ koncertų salėje žiūrovai išvys net du žymiojo choreografo Edward’o Clug’o darbus. Pirmoje vakaro dalyje – žymiausią pasaulyje meilės istoriją, modernų šokį ir „Radiohead“ muziką jungiantį baletą „Radio and Juliet“, o antroje dalyje – jausmingąjį baletą „Quatro“. Abiejuose spektakliuose šoks ir vienas geriausių šokėjų pasaulyje Denisas Matvijenko.

Kada? Vasario 14 d., 20:00 val.

La Fiesta Valentino | Vaidilos teatras

Valentino dienos proga žiūrovų laukia išskirtinė muzikinė šventė. Su džiazo muzikos metrais, šėlstančiais Lotynų Amerikos ritmais kviečiame užkaitinti vakaro temperatūrą. Karštas muzikinis kokteilis bus plakamas iš jausmingų melodijų ir ritmų bei pinamas su Lotynų muzikos stiliais, jazz, rock, swing bei dar įvairesniais pagardais. Specialią šiam vakarui programą rengia Kauno bigbendas kartu su Victoru Mendoza.

Kada? Vasario 15 d., 19:00 val.

Ypatinga degustacija ir „Jazz in Love“ | Stebuklai

„Jazz in Love“ pristato du profesionalūs džiazo muzikantai Kristina Svolkinaitė (vokalas) ir Martin Majorov (gitara). Muzikinis duetas kartu atlieka džiazo standartus, pridėdami jiems savų interpretacinių bei tembrinių prieskonių. Gitara užburia, o Kristinos balsas nuspalvina tuos burtus skirtingomis spalvomis. Taip pat čia jūsų lauks ypatinga degustacija ir kulinariniai stebuklai.

Kada? Vasario 15 d., 19:30 val.

„Grand Valentino“ | Traukinių depas

Kartą jau tapusi techno muzikos meka, beveik 3000 kv. m. traukinių depo erdvė bus prikelta ir virs milžiniška šokių aikštele, kuri sutalpins tūkstančius elektroninės muzikos gerbėjų. Atmosferą kaitins didžiulė scena, galinga garso sistema, o meilę skleis garsiausi, aukščiausio kalibro užsienio DJ.

Kada? Vasario 15 d., 22:00 val.