Šv. Valentinas Kaune: kur švęsti meilės dieną?

Nežinai, kur vyks geriausi Šv. Valentino renginiai Kaune 2023 m.? „Miesto žirafos“ tau perengė Meilės dienos renginių gidą laikinojoje sostinėje.

Štai ir atėjo ta diena metuose, kai saldainių, gėlių ir popierinių širdelių pardavimai gerokai išauga. Ir nors sakoma, kad meilę reikia švęsti kasdien, visai gerai, kad dar yra ir diena, kuri bent kartą per metus apie tai primena. O „Miesto Žirafos“ su didele meile jums dovanoja sąrašą vietų bei renginių, kur Kaune tą saldųjį Šv. Valentiną verta atšvęsti.

Renginių sąrašą nuolat pildysime


Dainuojamosios poezijos Valentino vakaras

Vakaras su muzika ir poezija jaukioje Kauno menininkų salėje puiki proga ne tik atšvęsti Valentiną, bet ir atrasti grupę „Poezijos medžiotojai“, kurią prieš dešimt metų subūrė vienas iš grupės „Atika“ muzikantų.

Kur? Kauno menininkų namai (Putvinskio g. 56)
Kada? vasario 14 d. 19.00 val.


Valentino diena su MEILĖS ŽAIDIMAIS teatre

Teatras – puiki pramoga Valentino dienai. Ypač jeigu tai – improvizuotas komedijos vakaras „Meilės žaidimai“. Niekas nežino, kuo prasidės ir kuo baigsis meilės žaidimai, tačiau tikrai aišku, kad bus meilės ir juoko, aistros ir dramos, netikėtų situacijų ir komiškų istorijų. Žiūrovai galės daryti įtaką visiems žaidimams ir vaidinimams, todėl kartu su improvizatoriais taps viso vakaro režisieriais.

Kur? „Impro Kaunas“ teatras (Raudondvario pl. 101A, 3 aukštas)
Kada? vasario 14 d. 19.00 val.


Komedija „Rizikinga meilė“

Dar vienas spektaklis skirtas Meilės dienai. „Kitoks teatras“ pažada, kad komedijoje ,,Rizikinga meilė“ apstu netikėtų situacijų, aistrų bei intriguojančių siužeto posūkių.

Kur? Kauno oazė (Baltų pr. 16)
Kada? vasario 14 d. 19.00 val.


Gabrielės Vilkickytės koncertas

Puikiai Valentino dienos pabaigai – Gabrielės Vilkickytės koncertas! 2021-ųjų M.A.M.A. apdovanojimuose pelniusi „Metų proveržio“ titulą jauna atlikėja pirmąkart pasirodys „Žalgirio“ arenoje. Koncerto pavadinimas skamba kaip priminimas – „Mes kiekvienas esam meilė”, o kaip pratęsia pati Gabrielė: „bet tik mylintis tą žino. Iš lėto gyjant žaizdoms, ieškant kelio namo. Lauksiu jūsų scenoje prisirpusi atvira širdim.“

Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? vasario 14 d. 20.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas