Šv. Valentinas Kaune: kur švęsti meilės dieną?

Štai ir atėjo ta diena metuose, kai saldainių, gėlių ir popierinių širdelių pardavimai gerokai išauga. Ir nors sakoma, kad meilę reikia švęsti kasdien, visai gerai, kad dar yra ir diena, kuri bent kartą per metus apie tai primena. O „Miesto Žirafos“ su didele meile jums dovanoja sąrašą vietų bei renginių, kur Kaune tą saldųjį Šv. Valentiną verta atšvęsti.

Valentino diena su šeima! | „Astrida“ | Nacionalinis Kauno dramos teatras

Valentino diena skirta būti su tais, kuriuos mylime. Nacionalinis Kauno dramos teatras kviečia vakarą praleisti kartu su šeima ir dviejų dalių spektakliu mažiems ir dideliems pagal A. Lindgren biografiją ir kūrybos motyvus.

Kada? Vasario 14 d., 18:00 val.

La Fiesta Valentino | Kauno valstybinė filharmonija

Valentino dienos proga kauniečius ir miesto svečius pasitiks išskirtinė muzikinė šventė. Su džiazo muzikos metrais, šėlstančiais Lotynų Amerikos ritmais kviečiame užkaitinti vakaro temperatūrą! Karštas muzikinis kokteilis bus plakamas iš jausmingų melodijų ir ritmų bei pinamas su Lotynų muzikos stiliais, jazz, rock, swing bei dar įvairesniais pagardais. Specialią šiam vakarui programą rengia Kauno bigbendas kartu su Victoru Mendoza.

Kada? Vasario 14 d., 18:00 val.

Širdies RITMU (Valentino diena kitaip) | Žalgirio arena

Kauno arkivyskupija organizuoja Šv. Valentino dieną KITAIP. Jau šeštus metus šis renginys vyks Kauno Žalgirio arenoje. Renginys gimė kaip atsakas ir kvietimas paminėti šią dieną bei įvairiomis meno formomis kalbėti apie tikrąsias vertybes, atsiduodančią ir dovanojančią Meilę.

Kada? Vasario 14 d., 19:00 val.

Irūna ir Marius Jampolskis, Šv. Valentino dienos koncertas | Renginių oazė

Populiarusis duetas – aktorius Marius Jampolskis ir Irūna – sugrįžta su legendinėmis A.Šabaniausko ir D.Dolskio dainomis teatralizuotoje programoje “Nepamirštos melodijos“. Antroje koncerto dalyje skambės orginalios, naujausios ir populiariausios dainos.

Kada? Vasario 14 d., 19:00 val.

Šventinis vakaras su AURA. V14 | Kauno miesto kamerinis teatras

Išskirtinai žiūrovų prašymu sugrįžta šventinė programa, sceną išvydusi 2018 m. gruodžio 13 d. ir pasitikusi perpildytą Žalgirio arenos amfiteatrą! Šį kartą – su išskirtiniu pikantiškos meilės prieskoniu.

Kada? Vasario 14 d., 19:00 val.

Petras Daunys | Valentino Diena | Dejavu Party Bar

Petras Daunys – įvairių televizinių projektų dalyvis, dainininkas ir radijo stoties ZIP FM laidų vedėjas. Talentingas, jaunatviškas, seksualus, energingas ir charizmatiškas atlikėjas savo atlikimu ir meile muzikai visuomet sukausto klausytojų dėmesį ir priverčia net ir patį “tingiausią” svečią pakilti iš savo vietos.

Kada? Vasario 14 d., 23:00 val.

Valentine’s Day By Martynas Kavaliauskas | Taboo

Kaip teigia šio renginio organizatoriai, tai bus geriausia Šv. Valentino fiesta mieste. Tikime. Mat jau vien Martyno Kavaliausko pasirodymas garantuoja kokybę.

Kada? Vasario 15 d., 23:00 val.