Šv. Valentinas Kaune: kur švęsti meilės dieną?

Nežinai, kur vyks geriausi Šv. Valentino renginiai Kaune? „Miesto žirafos“ tau perengė Meilės dienos renginių gidą laikinojoje sostinėje.

Štai ir atėjo ta diena metuose, kai saldainių, gėlių ir popierinių širdelių pardavimai gerokai išauga. Ir nors sakoma, kad meilę reikia švęsti kasdien, visai gerai, kad dar yra ir diena, kuri bent kartą per metus apie tai primena. O „Miesto Žirafos“ su didele meile jums dovanoja sąrašą vietų bei renginių, kur Kaune tą saldųjį Šv. Valentiną verta atšvęsti.

Renginių sąrašą nuolat pildysime


Šv. Valentino diena Zoologijos sode

Jei jūs ir jūsų antra pusė esat neabejingi gyvūnams, kodėl Šv. Valentino dienos nepraleidus su jais. Juk visi mūsų ropojantys, skraidantys, šliaužiantys, laipiojantys bei lakstantys gamtos draugai irgi nori meilės. O tuo labiau, kad Zoologijos sode šią dieną tikrai netrūks įvairių atrakcijų.

Kur? Lietuvos zoologijos sodas (Radvilėnų pl. 21)
Kada? vasario 14 d. 12.00 val.


Renginys „Kokia tavo meilės kalba“

Amerikiečių pedagogas, šeimų konsultantas Gary Chapmanas yra parašęs daugiau nei 20 knygų, tačiau tarptautinio pripažinimo sulaukė „Penkios meilės kalbos“, kurioje sakoma, kad meilės esmė yra davimo dvasia. Būtent apie tai ir bus diskutuojama ir kalbama šiame renginyje. Kokia yra tavo meilės kalba? Nežinai? Užsuk į šį renginį ir sužinosi.

Kur? Kaunos valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
Kada? vasario 14 d. 18.00 val.


Koncertas „Chopin Meets The Blues. Peter Beets & Kaunas Big Band“

Pasaulinės klasės džiazo pianistas Peter Beets kviečia į romantišką ir užburiantį koncertą, kuriame su bliuzu susitiks Frederikas Chopinas. Ne tik susitiks, bet ir atlikėjų talento dėka, sukurs neapsakomą muzikinį stebuklą. Puikus renginys rimtesnės muzikos gerbėjams Meilės dieną.

Kur? Kaunos valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
Kada? vasario 14 d. 18.00 val.


Komedija „Rizikinga meilė“

Meilės nesusipratimų pilnas spektaklis, puikiai subalansuotas Šv. Valentinui. Komedijos situacija nepaprasta. Pagrindinis veikėjas įsimyli savo geriausio draugo dukterį. O tas geriausias draugas – dar ir mafijos bosas, kuris pas jį į butą ateina įvykdyti paskutinio savo ,,sandėrio“. Kai įtampa pasiekia aukštumas, į duris pasibeldžia budistas kaimynas ir viskas pasisuka netikėta linkme. Gero juoko dozė Meilės dieną nepamaišė dar nei vienam.

Kur? Girstutis (Kovo 11-osios g. 26)
Kada? vasario 14 d. 18.00 val.


Gabrielės Vilkickytės koncertas

Talentingoji muzikos atlikėja savo koncerte kviečia skirti sau atokvėpio valandą. Ten galėsite susmukti kėdėje, klausytis, kuo plaka jūsų širdis, ogalbūt permąstyti, kuo norėtumėt, kad plaktų. Ar ateisite viena(s), ar su mama ar su savo Širdele – turėtų pavykti pasiekti neblogų rezultatų.

Kur? Žalgirio arena (amfiteatras) (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? vasario 14 d. 18.00 val.


Donato Montvydo akustinis koncertas

Vienas geriausių Lietuvos atlikėjų per Šv. Valentiną lankysis Kaune. Ir ne šiaip lankysis, tačiau surengs čia savo akustinį koncertą, kuriame tikrai netrūks širdį virpinančių dainų. Žinant Donato charizmą, galima drąsiai teigti, kad šiame koncerte vienišos tikrai nesijaus ir be poros atėjusios dailiosios lyties atstovės.

Kur? Renginių oazė (Baltų pr. 16)
Kada? vasario 14 d. 19.00 val.


Niko Barisas: albumo „Ką Tu Man?“ pristatymas

Meilės dieną Kaune bus galima gyvai pasiklausyti, kuo šiuo metu gyvena kylančios Lietuvos muzikos žvaigždės. Sparčiai populiarėjantis reperis, hitų „Ieškau“ bei „Butas, Kuriame Gyvenom“ autorius Niko Barisas čia pristatys debiutinį albumą pavadinimu „Ką Tu Man?“ ir per Šv. Valentiną Kauno „Gargare“ surengs įspūdingą albumo pristatymo koncertą. Tad nepraleisk progos išgirsti naujus kūrinius.

Kur? „Gargaras“ (Raudondvario pl. 101)
Kada? vasario 14 d. 20.00 val.


Meilės Valentinas su Martynu Kavaliausku

Dar vienas dailus vyras Kaune virpins moterų (ir ne tik) širdį savo dainomis. Atlikėjas Martynas Kavaliauskas Meilės dieną visus kviečia į savo koncertą „beismente“, kuriame netrūks nei geros nuotaikos, nei meilės, nei judesio iki paryčių.

Kur? „Basement cocktail bar by Barbara“ (Vilniaus g. 56)
Kada? vasario 14 d. 23.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas