tatuiruotės Kaune

Tatuiruotės Kaune: kurie tattoo salonai geriausi?

Nežinai, kur tatuiruotės Kaune daromos geriausiai? „Miesto žirafos“ parengė tau sąrašą vietų, kur laikinojoje sostinėje ant kūno piešiami gražiausi piešiniai.

Nesvarbu ar dairaisi pirmąją arba dvidešimt pirmąją tatuiruotę, visuomet šiam reikalui ieškai tikro savo srities profesionalo. Mat čia juk ne seilėmis priklijuotas vaikiškas lipdukas, kuris laikui bėgant nusiplaus, o piešinys, kurį tikriausiai nešiosi visą likusį gyvenimą. Tad nesinori, kad jis atrodytų kaip trečioko keverzonė. Todėl „Miesto žirafos“ parengė salonų gidą, kur šiuo metu yra kokybiškiausiai piešiamos tatuiruotės Kaune.

Ink Factory (J. Jablonskio g. 7)

Tatuiruotės Kaune

„Ink Factory“

Vienas žymiausių salonų Kaune, kuriame dirba tikri savo srities profesionalai. Salono FB profilyje kasdien gali matyti įkeliamus vis naujus piešinius, kurie drąsiai galėtų nugulti ne tik ant kūno, bet ir meno parodose. Tad jei Kaune ieškote tikrai patikimo varianto tatuiruotės gamybai, tikrai verta atsiduoti į „Ink Factory“ meistrų rankas.

Majus & Majus (Aukštaičių g. 54 A)

„Majus & Majus“

Dar vienas žymus Kauno tatuiruočių salonas, kurį įkūrė tikri šio meno meistrai. Daug pasako jau tai, kad šioje vietoje veikia ir tatuiruočių akademija, kurioje savo amato mokomi nauji šios profesijos atstovai. Tad užsukę į šį saloną, taip pat neprašausite.

Black Label Ink House (Radvilėnų pl. 1b)

„Black Label Ink House“

Jei labiau ieškote tradicinės tatuiruočių mokyklos (Ne… Ne tos, kur piešia inkarus ar gimimo metus ant krumplių) tai „Black Label Ink House“ specialistai tokiems darbams tikrai yra „atkalę ranką“. Užtenka apsilankyti salono FB profilyje ir šios vietos menininkų profesionalumu įsitinkinsite patys.

Green Buddha Tattoo (Naugardo g. 12)

tatuiruotės Kaune

„Green Buddha Tattoo“

Ši vieta iškart pelnė mūsų simpatijas vien dėl jų FB rasto eskizo su žirafa povandeniniame laive. Ir mes tikrai nusiųsime ten bent vieną savo darbuotoją pasidaryti tokios tatuiruotės. Tačiau kol kas jums tikrai nebijome rekomenduoti šios vietos, nes kaip matote patys iš nuotraukos viršuje, čia daromi tikrai gražūs darbai.

ArtaTattoo (A. Mapu g. 1)

„ArtaTatto“

Dar vienas klasikinės tatuiruočių mokyklos salonas Kaune. Tarp viešoje erdvėje eksponuojamų salonų darbų – nemažai piešinių religiniais motyvais. Tačiau, kaip rašoma salono puslapyje, šiame salone jums ant kūno gali nupiešti bet ką. Tad jei užsimanei tatuiruotės Kaune, tikrai verta pasinaudoti šios vietos paslaugomis.

Mėlyna Lapė (Taikos pr. 2)

tatuiruotės Kaune

„Mėlyna lapė“

Tikri minimalizmo ekspertai. Jei norite nedidelio, bet itin stilingo ir kokybiškos piešinio ant kūno, šis salonas kaip tik jums. Čia dirbantys meistrai nesibodi imtis ir didesnių piešinių, tačiau bent jau mus labiausiai įspūdi paliko jų minimalistinis menas.

Maks Tattoo Art (Utenos g. 21)

"Maks Tattoo Art"Iš esmės čia vyksta vieno žmogaus šou, kuris yra talentingas piešti beveik visokio stiliaus tatuiruotes. Ir nesvarbu ar nuspręsite nusipiešti vos mažą gėlyte ant blauzdos, ar didžiulį Monos Lizos portretą ant nugaros, šios vietos meistras abu darbus atliks itin kokybiškai.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt