taksi vilniuje

Taksi Vilniuje: kas veža pigiausiai ir patogiausiai?

Nežinai, kokie taksi Vilniuje geriausi? „Miesto žirafos“ pateikia geriausių ir pigiausių taksi Vilniuje sąrašą bei kontaktus.

Penktadienis. Vienas bokalas virsta keliais, o štai jau ir baras užsidarinėja. Naktinis autobusas tik už valandos, tad kvietiesi taksi. Kaip ir mes, turbūt nori grįžti patogiausiai, greičiausiai ir pigiausiai, tad štai keli mūsų rekomenduojami taksi Vilniuje variantai:


Bolt

Mūsų mėgstamiausias pasirinkimas. Įsijungi programėlę, patvirtini savo lokaciją ir rūkant paskutinę cigaretę stebi, kaip vairuotojas sukinėjasi aplink ieškodamas tavęs. Tada tiesiai namo – neieškok piniginėje smulkių, nes programėlė automatiškai nuskaičiuos kelionės išlaidas nuo tavo kortelės. Ir taip. Tai yra tie patys „Taxify“, tik su  mandresniu pavadinimu.

Siųskis: iOS / Android


Uber

Turbūt nėra nieko blogiau, negu įsėsti į kailiais pridengtą saloną pas piktą taksistą, klausantį šansonų ir rūkantį pigų tabaką. Uberis – visiška priešingybė. Didelė tikimybė, kad užtaikysi ant vairuotojo, kuris tau išties laidą ir leis klausyti savo muzikos, o gal net ir vandens pasiūlys. Principas toks pats, kaip Bolt: įsijungi programėlę, patvirtini vietą, važiuoji, išlipi ir įvertini vairuotoją. Toks tas šis taksi Vilniuje…

Siųskis: iOS / Android


Smart Taxi

Tarpinis variantas tarp vežėjų paslaugų ir tradicinio taksi. Automobilį išsikviesti gali trumpuoju numeriu, programėle (ekrane realiu laiku matysi atvykstantį vairuotoją) arba internetinėje svetainėje. „Smart Taxi“ privalumas: vairuotojas gali atvažiuoti tavo iš anksto įvestu laiku.

Siųskis: iOS / Android
Skambink: 1820


eTaksi

Internetinė svetainė, SMS žinutė, Android, iOS ir net Windows Phone programėlės: šis taksi pasiekiamas visada ir iš bet kokio prietaiso. Suvesk arba žemėlapyje nurodyk savo buvimo vietą, kelionės tikslą ir gausi sąrašą vežėjų, kurie gali atvykti. Pasirink norimą kainą ir ekrane pasirodys, kada gali lįsti laukan. Galima ir velėsnio laiko rezervacijos galimybė.

Siųskis: iOS / Android / Windows Phone
Skambink: +370 633 44 553


eTransport

Ši komapnija mums už akių užkliuvo dėl to, jog įvedus į „Google“ jų konkurentų pavadinimą, pirmoje vietoje išmetą būtent šios kompanijos puslapį su prierašu „eTaksi konkurentai“ arba „Lietuviškasis uberis“. Toks marketinginis įžūlumas mums patiko. Tiesa, kol kas jų teikiamų paslaugų išmėginti neteko, tačiau tai galit padaryti jūs, parsisiuntę šios kompanijos programėlę arba paskambinę trumpuoju numeriu.

Siųskis: iOS / Android /
Skambink: 1424 arba 8611 11111


Taxi.lt

Atsibodo užsirašinėti kiekvieną gatvėje pamatyto taksi numerį? Šitie padarė tai už tave. Įsijunk svetainę ir surask tinkamiausią variantą pagal kainą. Jei naudoji programėlę, ji tai padarys už tave, vos suvedus atvykimo adresą bei žmonių skaičių. Paprasta, tikrai labai paprasta.

Siųskis: iOS / Android


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)