Taksi Kaune: su kuo važiuoti patogiausia ir pigiausia?

„Miesto žirafos“ pristato populiariausiais bei patogiausias taksi paslaugas siūlančias kompanijas Kaune.

Savaitgalio vakaras, tu Laisvės alėjoje stovi prie jau uždaryto baro, šalta, o galvoje vis nesusidėlioja mintis, kokį čia taksi Kaune išsikviesti. Tokiems atvejams tau „Miesto žirafos“ parengė gidą, kuriame sudėjom patogiausiais ir pigiausiais taksi paslaugas siūlančias firmas Kaune. Tad pasiskaitai, įsimeni (jei atmintis prasta, išsisaugai straipsnį „bookmark’uose“) ir važiuoji namo patogiai.


Bolt

taksi Kaune

„Bolt“

Sunku paaiškinti, kodėl „Taxify“ pasikeitė savo pavadinimą į animacinio herojaus vardą, tačiau tai nei kiek nepablogino šios kompanijos teikiamų paslaugų kokybės. Naudojantis programėle taksi išsikviesti labai paprasta, vairuotojai čia būna itin mandagūs, o automobiliai nauji, švarūs ir tvarkingi. Ir nesvarbu, Kaune ar Vilniuje, su šios kompanijos taksi, bent jau mums, kol kas važiuoti yra smagiausia.

Siųskis: iOS / Android


Uber

taksi Kaune

„Uber“

Pavežėjimo paslaugų revoliucionierius jau tapo visiškai kitokio požiūrio į pavežėjimo verslą simboliu. Ir nors kažkas pasaulyje vis dar bando šiai idėjai kišti pagalį į ratus, klientui „Uber“ yra vienas geriausių kada nors sugalvotų dalykų. Greitas ir patogus išsikvietimas naudojant vieną programėle bet kuriame  mieste, teisingas pačių vairuotojų požiūris į klientą bei taisyklės vairuotojams, kurias nustato ne kažkoks ūsuotas sovietinių pažiūrų UAB’o viršininkėlis, o – tarptautinė kompanija. Trumpai, tariant – tikrai patikimas variantas norint pasiekti tikslą tiek Niujorke, tiek ir Kaune.

Siųskis: iOS / Android


Opti Taxi

Taksi Kaune

„Opti Taxi“

Šios kompanijos taksi galima išsikviesti ir trumpuoju numeriu ir telefonu. Atsiliepimai internete apie jos paslaugas tikrai geri, o pavežėjimo kainos taip pat nesikandžioja. Tad šios kompanijos automobilius galima vadinti dar vienu patraukliu variantu kelionei iš taško „A“ į tašką „B“ Kaune.

Siųskis: iOS / Android

Skambink: 1868


eTransport

Taksi Kaune

„eTransport“

Šios kompanijos automobilį galima išsikvieti tiek paskambinus telefonu, tiek naudojant programėlę. O žmogus, dirbantys prie šios kompanijos internetinės reklamos strategijos tikrai turi neblogą humoro jausmą. Mat nesvarbu, kokį populiarų Lietuvoje veikiančios taksi kompanijos pavadinimą suvestum į „Google“, pirmoje vietoje vis vien atidurs šios kompanijos pavadinimas su užrašu „Lietuviškas Uberis“, „Lietuviškas Taxify“ ir t.t… Įžūloka, bet drąsu.

Siųskis:  iOS / Android

Skambink: +37061111111


Taksi A&G

„Taksi A&G“

Šios vietinės firmos taksi galima išsikviesti tik senamadiškus būdu – paskambinus telefonu. Tačiau labiausiai ji mums įstrigo dėl to, jog siūlo asmeninio automobilio parvairavimo po vakarėlio paslaugą. Sutikite – visai vertas dėmesio pasiūlymas.

Skambink: +370 37 202255


Einesa Taksi

„Einesa Taksi“

Dar viena vietinė kompanija, kuri siūlo pavežėjimo paslaugas ir turi tikrai gerus atsiliepimus iš klientų. Šios kompanijos taksi galima išsikviesti naudojant programėlę. Beje, ši kompanija taip pat siūlo įdomių paslaugų. Pavyzdžiui, kasdien nuvežti bei parvežti jūsų vaiką iš mokyklos.

Siųskis: iOS / Android


City Taxi

Taksi Kaune

„City Taxi“ / Facebook nuotr.

Dar vien neblogų komentarų internetinėje erdvėje sulaukianti firma. Ši įmonė taip pat siūlo nuosavo automobilio parvairavimo paslaugą po vakarėlio ir net sudarinėja sutartys dėl vaikų vežiojimo į mokyklas ar parvežimo po jų namo. Tad papildomas „bonusas“ jai už tai.

Skambink: 837 311111, +37064833554 arba +37065033554


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)