rugsėjo 1

Rugsėjo 1-oji: ką veikti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje?

Pradėk mokslo metus linksmai! „Miesto žirafos“ atrinko tau kiečiausius renginius, vyksiančius 2023 m. rugsėjo 1-ąją Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Štai ir beveik sulaukėm rugsėjo. Mėnesio kai prisimename, kas yra eismo kamščiai, miestų gatvės prisipildo kažkur skubančiais žmonėmis, o universitetų auditorijas užplūsta nedrąsūs, dar gyvenimo nesugadinti pirmakursiai. O kaip geriau pradėti studentišką gyvenimo etapą, jei ne renginiais, kuriuose gali sutikti dar daugiau studentų? Ta proga „Miesto žirafos“ tau parengė rugsėjo 1-osios renginių gidą Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai.

(beje, šį sąrašą nuolat atnaujinsime ir pildysime iki pat rudens pradžios!)


Rugsėjo 1-oji Vilniuje:

Sostinės dienos 2023

Kaip tik šį penktadienį prasidės „Sostinės dienos“, tad miestą tiesiog užlies renginių gausa! Jūsų laukia BRAINSTORM, JAUTÌ, EVGENYA REDKO, IEVA NARKUTĖ ir daugybė kitų atlikėjų. Visą rugsėjo 1-osios „Sostinės dienų“ programą rasi ČIA.

Kur? Įvairios vietos Vilniuje
Kada? rugsėjo 1 d., muzikinė programa – nuo 17:00 val.

G&G Sindikato koncertas

Tvirčiausias šalies hiphopo ansamblis bandys Lukiškių kalėjimo sienų tvirtumą, pademonstruos patirtį ir vėl užsuks „bytą“. Ar verta daugiau ką pridėti? Tikėkis tilpti!

Kur? Lukiškių kalėjimas 2.0, Lukiškių skg. 6
Kada? rugsėjo 1 d., 19:00 val.

69 Danguje koncertas

O „Vasaros terasoje“ rugsėjo 1-osios vakarą savo vienintelį šiais metais koncertą Vilniuje surengs merginų grupė „69 Danguje“.

Nedomina lietuviškas popsas? Užsuk į „Vasaros terasą“ vėliau – 22:00 čia prasidės „The Afterglow of The Imaginarium VII“ vakarėlis!

Kur? Vasaros terasa , Vilniaus g. 39
Kada? rugsėjo 1 d. 20:00 val.

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės “Skylė” koncertas

Rugsėjo 1 d. sostinės klube „Tamsta“ Aistė Smilgevičiūtė ir „Skylė“ surengs dviejų dalių vinilinės plokštelės pristatymo koncertą, kuriame turėsime progą išgirsti dainų iš Lietuvos klasika tapusio „Povandeninių kronikų“ albumo.

Kur? Tamsta Club, A. Strazdelio g. 1
Kada? rugsėjo 1 d. 20:00 val.

Parkas: Hustling Cult aka Eroott, Lukas Feser, Rayonas

Ryte – su kardeliais į mokyklą, vakare – apsiavus šokių batelius į PARKĄ. Gal ore ir tvyro rudeniškas kvapas, kol kas atsisakom atsisveikinti su geru oru ir vasarą menančiais trypimais prie geležinkelio bėgių.

Kur? PARKAS, Geležinkelio g. 6
Kada? rugsėjo 1 d. 21:00 val.

Back to oldschool

Žaliajame Žvėryne įsikūręs „Fantomas“ kviečia į rugsėjo 1-osios vakarėlį. Beje, šis vakarėlis nemokamas, tad daugiau pinigų liks al… eee.. knygoms!

Kur? Fantomas, Vytauto g. 57
Kada? rugsėjo 1 d. 21:00 val.

Transcendental Spirit – Equilibrium

„Lofto“ sienas tą vakarą (ir, ko gero, visą naktį!) drebins festivalis „Transcendental Spirit – Equilibrium“ su labai solidžiu svečių sąrašu.

Kur? LOFTAS, Švitrigailos g. 29
Kada? rugsėjo 1 d. 22:00 val.

OSH: JUDESIO DAVIKLIS

„Opera Social House“ rugsėjo 1-ąją pradeda naują vakarėlių sezoną. O dancefloor’o įkurtuvėms ir naujo sezono startui toną duos „Judesio Daviklis“. Šoka visi!

Kur? OPERA Social House, J. Lelevelio g. 4
Kada? Rugsėjo 1 d. 22:00 val.

Draugai Draugams MUSEUM

Vietoj mokyklos – tiesiu taikymu į muziejų! „Draugai Draugams“ rudenį siūlo sutikti patikrintoje lokacijoje – Energetikos ir technikos muziejuje. Šią vakarą jūsų laukia Elfoje žibėjęs prancūzas LB aka LABAT ir teatre pastarąjį sykį skambėjęs olandas Tjade. Prie nusipelniusių artistų prisijungs Briuselyje sėkmingai įsitvirtinusi lietuvaitė EMILIJA. Savo vietą šviesų instaliacijų ir garso parodoje ras ir penketas vietinių. Praleisti be šansų.

Kur? Energetikos ir technikos muziejus, Rinktinės g. 2
Kada? rugsėjo 1 d. 22:00 val.

Back to School Fiesta

„SOHO“ klubas naujųjų mokslo metų pradžią siūlo pasitikti šokiais iki ryto. Mūsų galva, planas – puikus!

Kur? SOHO CLUB, Švitrigailos g. 7
Kada? Rugsėjo 1 d. 22:00 val.

Ciklas: Matisa, Ambroza, Ugnė Sync, Youwin Trax

Dar vienas šokių vakarėlis – šį kartą klube „Opium“. Rudens pirmąją dieną čia startuoja naujoji klubo serija pavadinimu „Ciklas“.

Kur? Opium club, Islandijos g. 4
Kada? rugsėjo 1 d. 23:00 val.


Rugsėjo 1-oji Kaune

Reivo Mokykla

Rugsėjo 1 – laikas eiti į mokyklą… Kur kas smagiau, jeigu tai yra reivo mokykla! Emphobia ir Techno Variklis sujungia savo jėgas bei mintis ir daro triukšmingą renginį „Parakas“ valdoje.

Kur? Parakas, Prancūzų g. 2
Kada? rugsėjo 1 d. 22.00 val.

LIZDAS: sezono atidarymas

Kaune yra keletas dalykų, be kurių Kaunas nebūtų Kaunas. Vienas iš jų, be abejo, – „Lizdas“! Naujasis naktinio gyvenimo sezonas čia prasideda kaip tik rugsėjo 1 dieną, vos tik susipakuosi savo flomasterius, skriestuvą ir šratinukus į kuprinę. O vakarėlį užkurs ypatingos viešnios iš Vokietijos!

Kur? Lizdas, Nepriklausomybės aikštė 12
Kada? rugsėjo 1 d. 23.00 val.

Haxan Kick-Off 23/24

Klubas „Haxan“ penktadienį pasitinka ne tik rudenį, bet ir savo 3-čiąjį gimtadienį. Ta proga nusimato rimta šventė su Melania, Acidless, Belliger, Coben8, Meri Hov, Mysticn, Osic ir Tarty.

Kur? Haxan Club, Laisvės al. 36
Kada? rugsėjo 1 d. 23.00 val.

Taip, šiemet rugsėjo 1 d. renginių Kaune, sakykim, „nėra tiek daug“… Sek kalendorių, kuriame rasi visus įdomiausius Kauno renginius: https://www.mzirafos.lt/renginiai-kaune-kas-vyksta/ (tiesiog pasirink norimą datą!) – tikėtina, kad renginių bus daugiau, juk penktadienis!


Rugsėjo 1 d. Klaipėdoje

Demokratijos festivalis

Naujųjų mokslo metų pradžia HOFE bus pažymėta „Demokratijos festivaliu“. Prasidės jis rimčiau – diskusijomis, bet pasibaigs šventiniu koncertu!

Kur? Hofas, Danės g. 8
Kada? rugsėjo 1 d. 18.00 val.

Shoreline Sounds #2

Kaip bangos muša į krantą, taip žemi dažniai muš į krūtinę – „Shoreline sounds“ komanda kviečia į antrajį serijos vakarėlį, kuris vienam vakarui „Temą“ pavers svarbiausiu drum and bass muzikos centru pajūrio regione ir pakvies pajudėti visus laužytų ritmų gerbėjus į vieną vietą.

Kur? Tema, Naujoji Uosto g. 3
Kada? rugsėjo 1 d. 22.00 val.

… ir kol kas tą dieną Klaipėdoje nenumatyta daugiau jokių renginių. Be abejo, tikrinkite renginių kalendorių : https://www.mzirafos.lt/renginiai-klaipedoje-kas-vyksta, bet panašu, kad po vasaros sezono Klaipėda tiesiog ilsisi.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas