rugsėjo 1

Rugsėjo 1-oji: ką veikti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje?

Rugsėjo 1-osios savaitgalio renginiai, kuriuos „Miesto žirafos“ rekomenduoja pamatyti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Štai ir beveik sulaukėm rugsėjo. Mėnesio kai prisimename, kas yra eismo kamščiai, miestų gatvės prisipildo kažkur skubančiais žmonėmis, o universitetų auditorijas užplūsta nedrąsūs, dar gyvenimo nesugadinti pirmakursiai. O kaip geriau pradėti studentišką gyvenimo etapą, jei ne renginiais, kuriuose gali sutikti dar daugiau studentų? Ta proga „Miesto žirafos“ tau parengė rugsėjo 1-osios savaitgalio renginių gidą Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai.

Rugsėjo 1-oji: Vilnius

Sostinės dienos

Tradiciškai naujus mokslo metus Vilnius pasitinka masiniu renginiu, kuris vadinasi „Sostinės dienos“. Didžiulis kiekis koncertų bei kitų renginių iškart padės adaptuotis kiekvienam šviežiai iškeptam studentui prie šio kosmopolitiško miesto ritmo. O visą „Sostinės dienų 2019“ koncertų grafiką rasi paspaudęs ant nuorodos.

Kur? Įvairios vietos Vilniuje
Kada? rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 d.

Grupės „8 kambarys“ koncertas

Sparčiai populiarėjantys vaikinai kviečia uždaryti vasarą jų koncerte Vasaros terasoje. Kodėl gi ne? Pasikartojam „Ežero dugne“ žodžius ir pirmyn į Vilniaus centrą.

Kur? Vasaros terasa (Vilniaus g. 39)
Kada? rugpjūčio 31 d. 18.30 val.

Party and Bullshit ll Peronas

Bananinis „Party and Bullshit“ vakarėlių ciklo startas visame gražume. Svečiuose „Rap is Cool“ legenda – LukasMi ir krūva abiturienčių pasiruošusių sportiniam twerkui paskutinę du tūkstančiai nioliktų vasaros dieną. Ruoškit gvazdikus.

Kur? Peronas (Geležinkelio g. 6, Vilnius)
Kada? Rugpjūčio 31. 23.00 val.

Bėgimas „The Color Run with ALEO“

Žmonės su šypsena, gėlių vaikai, hipiai, keturkojai draugai bei vienaragiai susitinka čia. Žiedų kvapai, nevaldomi muzikos ritmai ir ryškiausios spalvos mus kviečia bėgti tarsi basiems vaikams per pievą. Bėk kaip pašėlęs. Mylėk kaip pašėlęs. Būk pašėlęs. Štai taip mus kviečia šis bėgimas. Tad kodėl mokslo metų nepradėjus spalvingai?

Kur? Katedros aikštė
Kada? rugsėjo 1 d. 12.00 val.

Vido Bareikio koncertas

Vido Bareikio pasirodymai neįsivaizduojami be ryškių spalvų, nesuvaldomos energijos bei neįtikėtinų improvizacijų. Koncerte „Vasaros terasoje“ išgirsime populiariausius atlikėjo kūrinius, tokius kaip: Trys Kanados, Nervai, Ežero dugne, Babkės ir daugelį kitų. Tad po oficialių univierų renginių susitinkam „Vasaros terasoje“.

Kur? Vasaros terasa (Vilniaus g. 39)
Kada? rugsėjo 2 d. 20.00 val.

Rugsėjo 1-oji: Kaunas

Mad Money koncertas

Tegul tavo vasara turi laimingą pabaigą! Karštas solinis koncertas „Mad Money“ gimtąjame mieste. Nauji ir puikiai žinomi kūriniai judins sugrįžtančius studentus ir ne tik. Geras „bytas“ ir vakaras garantuotas.

Kur? „AdForm“ kiemelis“ (Rotušės a. 19)
Kada? rugpjūčio 30 d. 19.00 val.

Festivalis „M.A.M.A vasara“

Įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiantis festivalis „M.A.M.A. vasara“ šiemet paskutinę vasaros dieną vyks Raudondvaryje – vienoje gražiausių Lietuvos vietų. Rugpjūčio 31 d. rengiamame muzikos festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs Jazzu, „Daddy Was A Milkman“, „8 Kambarys“, Donatas Montvydas, Radistai, „Happyendless“, Vidas Bareikis, „Flying Saucer Gang“, „Colours Of Bubbles“, Junior A, Jurijus, Mad Money ir daug kitų Lietuvos grupių bei atlikėjų. Vienareikšmiški – tai stipriausiais renginys vyksiantis paskutinę vasaros dieną.

Kur? Raudondvaris
Kada? rugpjūčio 31 d. 16.00 val.

Lemmy 4-to sezono atidarymas

Tikras desertas alternatyviam studentui prieš naujuosius mokslo metus. Net trys sunkiosios muzikos grupės per vieną vakarą. „Lemmy“ sienas rugsėjo 1-osios išvakarėse virpins lenkai „Voidhanger“, estai „Deceitome“ ir lietuviai „Cold Embrace“. Tad pasipuošiam labiausiai nutrinta savo „kožankę“ ir susitinkam „Lemmy“.

Kur? „Lemmy“ (Girstupio g. 1)
Kada? rugpjūčio 31 d. 21.00 val.

Lights Out: Alex Niggemann

Legendinis Kauno DJ scenos duetas Kastis Torrau ir Donatello į naująjį Lizdo sezoną žengia su koziriu. Į pirmąjį sezono akliną pasimatymą su „Lights Out“ atvyksta house ir techno prodiuseris iš Berlyno – Alex Niggemann. Žmogus, įgijęs tokį tarptautinį statusą, prieš kurį belieka užsimerkti, atsiduoti ir išjungti šviesas. Tad jei norite patirti tikro kokybiško techno dvasią, užsukite savaitgalį į „Lizdą“.

Kur? „Lizdas“ (Nepriklausomybės a. 12)
Kada? rugpjūčio 31 d. 23.00 val.

VDU mokslo metų pradžios šventė su Linu Adomaičiu

Vytauto Didžiojo Universitetas kviečia visus mokslo metus pradėti su kokybiškais garsais. O juos Kaunui rugsėjo 2-ąją dalins tikras kaunietis Linas Adomaitis.

Kur? Rotušės aikštė
Kada? rugsėjo 2 d. 14.00 val.

Šventė šeimai ,,Sveikas, Rugsėji!“

Po Mokslo ir žinių dienos renginių savo mokyklose visi Kauno moksleiviai su šeimomis laukiami prie Kauno pilies linksmai paminėti naujų mokslo metų pradžią šventėje „Sveikas, rugsėji!“. Įvairius pasirodymus publikai čia dovanos neformalaus ugdymo ir kitų įstaigų, klubų kolektyvai, o vakarą „uždarys“ hip-hop grupė „8 kambarys“.

Kur? Kauno pilis
Kada? rugsėjo 2 d. 15.00 val.

Rugsėjo 1-oji: Klaipėda

Jaunimo piknikas

Puikus renginys jaunam žmogui pradėti mokslo metus. Čia ne tik netrūks linksmybių bei muzikos, tačiau ir naudingos informacijos, kuria dalinsis interneto „dievukai“ Orijus Gasanvoas, Paul de Miko bei Agnė Kulitaitė.

Kur? „Ateik Ateik“ (Vėtros g. 8)
Kada? rugpjūčio 30 d. 17.30 val.

Vasaros vakarėlis Kuršių Mariose

Na, o jei norite tikro vakarėlio pajūrio stiliumi, jums tiks šis renginys. Muzika, gražūs žmonės ir judesys ant Kuršių Marių. 4 valandų renginys tikriems vakarėlių „liūtams“ ir ne tik.

Kur? Danės upė  (Žvejų g. 24)
Kada? rugpjūčio 30 d. 20.00 val.

Pašėlęs lotynų šokių vakarėlis

Kodėl gi prieš mokslų pradžią dar linksmai nepajudėjus ir neišmokus keletos naujų šokių žingsnelių. Tai jūs galėsit padaryti šiame vakarėlyje, kurio metu skambės Bachatos, Salsos, Merengo, Kizombos, Tango, Cha cha cha ir kitų šokių muzika, o šokių žingsnelių mokys profesionalai. Tad pramankštinam kaulus prieš ilgus metus „suole“.

Kur? Tendance“ studija
Kada? rugpjūčio 30 d. 21.00 val.

„AC/DC show“ vasaros išleistuvės

Šventinį savaitgalį pajūryje sau vietą ras ir klasikinio roko mėgėjai. Klubas „Jazzpilis“ vasara ketina palydėti su „AC/DC“ muzika. Tad išsitaškom su „Highway to Hell“ ir ramiai grįžtam į auditorijos suolą.

Kur? „Jazzpilis“ (Pilies g. 6)
Kada? rugpjūčio 31 d. 22.00 val.

Naujieji mokslo metai su „Ba.“ ir „Flash Voyage“

Naujieji mokslo metai į Klaipėdą atkeliauja kartu su pažangia ir teisinga muzika. Moksleivius ir studentus į koncertą „Švyturio arenoje“ kviečia grupės „Ba.“ ir „Flash Voyage“. Stiprus rokenrolinis vakarėlis garantuotas.

Kur? Švyturio arena
Kada? rugsėjo 2 d. 18.00 val.

Studentiškas pirmadienis su Vaidu Baumila

Klaipėdos aukštosios mokyklos studijų metus kviečia pasitikti uostamiesčio širdyje – Teatro aikštėje. Rugsėjo 2 dieną atidarymo koncertą pradės Klaipėdos studentų roko grupė „Your chair, Mrs. Smith“, o vakaro kulminacija taps charizmatiškojo Vaido Baumilos koncertas.

Kur? Teatro aikštė
Kada? rugsėjo 2 d. 19.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas