rugsėjo 1

Rugsėjo 1-oji: ką veikti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje?

Pradėk mokslo metus linksmai! „Miesto žirafos“ atrinko tau kiečiausius renginius, vyksiančius 2022 m. rugsėjo 1-ąją Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Štai ir beveik sulaukėm rugsėjo. Mėnesio kai prisimename, kas yra eismo kamščiai, miestų gatvės prisipildo kažkur skubančiais žmonėmis, o universitetų auditorijas užplūsta nedrąsūs, dar gyvenimo nesugadinti pirmakursiai. O kaip geriau pradėti studentišką gyvenimo etapą, jei ne renginiais, kuriuose gali sutikti dar daugiau studentų? Ta proga „Miesto žirafos“ tau parengė rugsėjo 1-osios renginių gidą Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai.

(beje, šį sąrašą nuolat atnaujinsime ir pildysime iki pat rudens pradžios!)


Rugsėjo 1-oji Vilniuje:

Vader, Hate, Thy Disease (+supports) koncertas

Tikras desertas alternatyviam studentui prieš naujuosius mokslo metus. Net penkios sunkiosios muzikos grupės per vieną vakarą. „Kablio“ sienas rugsėjo 1-osios išvakarėse virpins legendiniai VADER, HATE ir THY DISEASE, o šiam pagrindiniam grupių sąstatui talkins dar 2 grupės – tai Amerikiečių black metal kolektyvas iš Floridos „The Noctambulant“ bei Suomijos crossover thrasheriai „TakaLaiton“! Tad pasipuošiam labiausiai nutrinta savo „kožanke“ ir susitinkam „Kablyje“.

Kur? KABLYS, Kauno g. 5.
Kada? rugsėjo 1 d., 18:00 val.

EVGENYA REDKO koncertas

Kai kuriems žmonėms rugsėjo 1-oji yra tarsi Naujieji metai. Ši data šiemet bus ypatinga ir vienai ryškiausių Lietuvos solo atlikėjų Evgenyai Redko. Pirmąją rudens dieną ji surengs šiemet didžiausią savo koncertą sostinėje po atviru dangumi.

Kur? Vasaros terasa, Vilniaus g. 39
Kada? rugsėjo 1 d., 20:00 val.

D. Slipkaus ir G. Šulinsko koncertas

Labiau prie širdies klasikinė muzika, džiazas ir pan.? Pianistas
virtuozas Daumantas Slipkus ir vienas geriausių Lietuvos gitaristu Gintaras Šulinskas kviečia į nemokamą koncertą. O ta proga, kad jis vyks 3Pub bare, dar ir skanaus alaus galėsi atsigerti!

Kur? 3Pub, Lakūnų 51
Kada? Rugsėjo 1 d. 20:00 val.

Mėtų Miškas, Begėdžia, alterlucid koncertas

Klubas „Line Up“ kviečia pasitikti rudenį trankiai, nestokojant muzikos ir geros energijos! Tai, kad šis koncertas nemokamas – dar vienas privalumas. (daugiau pinigų liks al… eee… knygoms!)

Kur? Line Up , Geležinkelio g. 6
Kada? rugsėjo 1 d. 20:00 val.

MWT groja „Vasaros Terasoje“

Po Evgenyos Redko koncerto ant scenos pakils MWT. Tai Mantas Pivoriūnas, kuris po 5 metų gyvenimo Amsterdame, įkvėptas pasaulinio lygio elektroninės muzikos atlikėjų, pradėjo savo asmeninį DJ projektą „MWT“. Įėjimas nemokamas, tad net ir jeigu tiesiog eisi pro šalį, užsuk.

Kur? Vasaros terasa , Vilniaus g. 39
Kada? rugsėjo 1 d. 22:00 val.


Rugsėjo 1-oji Kaune

Diskoteka ant ledo

Į naujus mokslo metus – su pačiūžomis ir linksmai nusiteikusių bendraminčių kompanija! Rugsėjo 1 d. bus tikrai įsimintina, jeigu sudalyvausi diskotekoje ant ledo Kauno ledo rūmuose. Beje, šią dieną bilietas kainuos tik 4 eurus, o pateikus pažymėjimą, moksleiviams, studentams, mokytojams ir dėstytojams pačiūžas duos visiškai nemokamai!

Kur? Kauno ledo rūmai, Kovo 11-osios g. 26
Kada? rugsėjo 1 d. 18:00 – 19:00 val. ir 19:20 – 20:20 val.

Filmas „Dainos lapei“

Kino teatras „Romuva“ rugsėjo 1 d. rodys lietuvišką (!!!) mistinę dramą „Dainos lapei“. „Normalios bobos eina out“ ir kviečia į šią peržiūrą. Tad jeigu esi „normali boba“, eik, jei esi normalus vaikinas, irgi eik – gal su kokia normalia susipažinsi…

Kur? „Romuva“, Laisvės al. 54.
Kada? rugsėjo 1 d. 18:30 val.

Free Finga koncertas

Ruduo neprasidės niūriai, nes visi kartu ir garsiai rugsėjo 1 d. Nemuno saloje prikelsim dar likusias šiltas emocijas. Ir tam padės Free Finga su grupė!

Kur? „Pakrantė“ prie „Žalgirio“ arenos, Karaliaus Mindaugo pr. 50
Kada? rugsėjo 1 d. 19.00 val.

Taip, šiemet rugsėjo 1 d. renginių Kaune, sakykim, „nėra tiek daug“… Turbūt dėl to, kad ketvirtadienis. Tačiau penktadienį bei šeštadienį tikrai nusimato įdomybių! Visus įdomiausius Kauno renginius rasi čia: https://www.mzirafos.lt/renginiai-kaune-kas-vyksta/(tiesiog pasirink norimą datą!)


Rugsėjo 1 d. Klaipėdoje

DAS FAHRRAD: Annaconda / Rheeno

Paskutinysis šių metų „dviratis“ HOFE. Simboliška, kad paskutiniame šio sezono „DAS FAHRRAD“ gala koncerte pasirodys Annaconda ir Rheeno – viską baigs tie, kas ir užvirė šį reikalą.

Kur? Hofas, Naujoji Uosto g. 3
Kada? rugsėjo 1 d. 21.00 val.

… ir bent jau kol kas tą dieną pajūryje nenumatyta daugiau jokių renginių. Be abejo, tikrinkite renginių kalendorių : https://www.mzirafos.lt/renginiai-klaipedoje-kas-vyksta, bet panašu, kad po vasaros sezono Klaipėda tiesiog ilsisi.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas