rinkis prekę lietuvišką 2019

Rinkis prekę lietuvišką 2019: parodos renginių PROGRAMA

„Miesto žirafos“ pristato didžiausios Lietuvos gamintojų parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ renginių programą.

Maistas lyg iš močiutės kaimo, kosmetika iš Lietuvos laukuose užaugintų augalų, rūbai iš taip širdžiai mielo lietuviškos lino – visą tai ir dar daugiau bus galima rasti tradicinėje parodoje „Rinkis prekę lietuvišą 2019“. Didžiausia bei seniausia lietuviškų gaminių bei gamintojų paroda šiemet starutoja spalio 11 dieną. Tad „Miesto žirafos“ parengė parodos renginių programą. Skaitom, išsirenkam įdomiausius seminarus ir veiklas ir pirmyn į parodą.

„Rinkis prekę lietuvišą 2019“ renginių programa:

Spalio 11 d. (penktadienis)

Spalio 12 d. (šeštadienis)

Spalio 13 d. (sekmadienis)

Kartą į metus rengiama paroda šiemet skaičiuoja jau 11-ą gimtadienį. Šių metų parodoje dalyvauti bei savo produkciją prisistatyti ketina daugiau nei 250 šalies gamintojų.

Kasmet paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ sudomina įvairialypiškumu, naujų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos naujovėmis, aprangos ir aksesuarų įvairove, moderniais sprendimais namams ir interjerui. Taip pat lankytojų šiemet ir vėl lauks mados kūrėjų erdvė „Mados pasažas“, kur net įnoringiausias vartotojas galės atrasti lietuvių dizainerių vienetinių drabužių ir išskirtinių stiliaus detalių.

Puoselėjant tradicijas, parodos organizatoriai kasmet organizuoja „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ pristatomų produktų konkursą dėl geriausiųjų vardo. Šiemet konkurse medaliai bus išdalinti maisto ir gėrimų, tekstilės ir aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos bei sprendimų būstui kategorijoms. Produktus atidžiai vertins įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, profesoriai ir savo srities žinovai. Konkursas kasmet skelbiamas anksčiau, o nugalėtojai visuomet paskelbiami ir apdovanojami parodos atidarymo metu.

Pagrindiniai parodos renginiai

Parodoje netrūks ir edukacinės veiklos. Jos metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengiamas forumas „Eksporto kodas. Ko nerašo vadovėliai?“ kvies visus, norinčius plėsti savo verslą užsienyje, semtis eksporto patirties iš patyrusių įmonių. Patirtimi, sėkmingo eksporto istorijomis dalinsis UAB „Biok“, UAB „Helisota“, UAB „Axioma Metering“, UAB „Rūta“ ir kitų įmonių atstovai. Neuromarketingo naujausių tyrimų rezultatais ir tuo, kaip juos galima pritaikyti versle, dalinsis Kauno technologijos universiteto tyrėja, neurinkodaros specialistė Eglė Vaičiukynaitė, vyks sveikatinimo paslaugų ekspertų diskusija apie paslaugų eksportą. Renginyje taip pat bus galimybė daugiau sužinoti apie tarptautinį inovacijų ir mokslinių tyrimų projektą „Maisto inovacijos Pietų Baltijos regione“. Projekto komanda pristatys vykdomą veiklą, jos rezultatus bei Lietuvos įmonių gerąsias patirtis, kuriant ir diegiant inovacijas maisto sektoriuje.

Šiemet pirmąjį kartą parodų istorijoje realiu laiku bus kuriama pavyzdinė parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ elektroninė parduotuvė. Su parodos dalyvių gaminiais dirbs elektroninės komercijos sprendimų įmonės „Invertus“ komanda: profesionalus daiktų fotografas, turinio kūrėjas bei programuotojas. Visas profesionalios el. parduotuvės kūrimo procesas bus demonstruojamas dideliuose ekranuose, taip suteikiant naudingų žinių apie el. komercijos galimybes tiek parodos dalyviams, tiek lankytojams.

„Socialinio verslo prekybos arkos“ erdvė parodos lankytojus kvies susipažinti su socialiniais verslais, dalyvauti edukacinėse veiklose bei skatins tapti socialinės ekonomikos dalimi: ne aukojant, o įsigyjant reikiamas prekes prisidėti prie socialinių problemų, aplinkosaugos, visuomenės sveikatos, socialinė atskirties, bendruomenių užimtumo, lygių galimybių užtikrinimo.

Renginyje taip pat vyks seminarai grožio temomis. Seminarus „Aromaterapija kiekvienai dienai“ bei „Ar žinote, ką tepate ant odos? Kosmetikos etikečių skaitymas“ ves pripažinti savo srities specialistai.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišą 2019“ vyks spalio 11-13 d. Kaune, Žalgirio arenoje (Mindaugo pr. 50).