Midsummer Vilnius: Garbanotas

, Katedros a. 4 Vilnius

Sklandantį muzikos lengvumą Valdovų rūmų kieme kurs grupės „Garbanotas“ muzikantai. Liepos 25 d. psichodelinio roko muzika skambės pritariant pučiamųjų ansambliui – tokiame intriguojančiame, subtilaus rokenrolo koncerte atlikėjai pristatys savo naujausio albumo „Paskutinė saulė“ kūrinius.

Miuziklo dvasia alsuojantis naujausias albumas grupės nariams ypatingas – pirmą kartą grupės „Garbanotas“ istorijoje visos dainos parašytos vien lietuvių kalba, išleistas ir vinilo formate. Albume subtiliai ir moderniai išlaikyta bendra siužeto linija, sukurianti unikalų miuziklo įspūdį – visa tai grupės rokenrolui suteikia nemažai poetiškumo.

Lengvo atokvėpio vakare, pasitinkant vidurvasario gaivą, skambės nuo žemės kilstelėjanti muzika. Hipnotizuojančios baladės, savitas ir nuoširdus, išskirtinai grupei „Garbanotas“ būdingas, rokenrolo skambesys koncerte bus palydėtas pučiamųjų ansamblio muzikos.

„Bus labai įdomu pripildyti savo garsais ir nuotaika mūsų muzikai neįprastą Valdovų rūmų erdvę. Tikimės, kad šis koncertas bus magiškesnis, gal net sakralesnis nei įprasta bei turės daugiau miuziklinio skambesio, pripildyto pučiamųjų oro dvasios“, – apie būsimą koncertą sakė grupės „Garbanotas“ nariai.

Dešimtmetį gyvuojanti grupė „Garbanotas“ savo srities profesionalai, evoliucionavę nuo pogrindžio iki vienos geriausių šalies alternatyvos grupių. Aktyviai koncertuojantys Lietuvoje bei užsienyje, muzikantai pelnė daugybės klausytojų meilę ir muzikos profesionalų pripažinimą. 2016 m. ketveriukė iš Lietuvos laimėjo publikos prizą Talino muzikos savaitės festivalyje (Estija) ir pripažinta metų alternatyvos grupe M.A.M.A. apdovanojimuose. Jie tapo pirmąja Lietuvos grupe, koncertavusia festivalyje „The Great Escape“ (Jungtinė Karalystė), o festivalyje „Europavox“ (Prancūzija) pelnė publikos simpatijas ir pateko tarp 7 geriausių jaunųjų grupių bei tapo viena iš nugalėjusių „Europavox“ talentų atrankoje. Jie taip pat koncertavo tokiuose festivaliuose kaip „MENT“ (Slovėnija), „Liverpool Sound City“ (Jungtinė Karalystė), „Reeperbahn“ (Vokietija), „Positivus“ (Latvija) ir kt.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15-26 d.
Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.