Vilniaus rotušė

Vilniaus rotušė – įstaiga, reprezentuojanti sostinės politinį, visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą.

Šiandien rotušė – sostinės politinio ir visuomeninio gyvenimo atspindys. Žengdama koja kojon su naujovėmis, vilniečiais ir miesto svečiais, ji išlieka šiuolaikiška, kosmopolitiška, atvira idėjoms ir pasauliui.

Tai vieta, kur susipina ir įvairių laikotarpių gijos – greta klasikos čia visada yra vietos naujovėms ir inovacijoms, nes Vilnius garsėja ne tik įstabiais praeities palikimais, bet ir tiesia tiltus dar nematytų bei nepatirtų pojūčių link.

 Rotušė yra vieta, kuri kartu su vilniečiais ir miesto svečiais skatina kultūrinio brandumo augimą: viešos parodos ir paskaitos, kūrėjų pristatymai, ekskursijos, erdvė konferencijoms ir seminarams.

Reprezentaciniai renginiai – tai viena unikalių įstaigos veiklos sričių. Iškilmingų Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių, įvairių Vilniaus miesto savivaldybės apdovanojimų, premijų, garbės vardų teikimo ceremonijų, valstybinių švenčių minėjimų, miesto svečių, delegacijų, sutikimų bei priėmimų organizavimas ir įgyvendinimas, įvairių savivaldybės įstaigų reprezentacinių renginių įgyvendinimas.

Miesto širdyje gali būti organizuojami ir vieši (koncertai, minėjimai) ar privatūs (įmonių šventės, jubiliejai) renginiai.

Bendri Vilniaus rotušės kontaktai:

El. Paštas: Info@vilniausrotuse.lt

Telefonas: 8 5 261 8007

Adresas: Didžioji g. 31, Vilnius

Ketvirtadienis Liepos 25, 2024

Sekmadienis Liepos 28, 2024

Ketvirtadienis Rugpjūčio 1, 2024

Ketvirtadienis Rugpjūčio 8, 2024

Trečiadienis Rugpjūčio 14, 2024

Penktadienis Rugpjūčio 30, 2024

Šeštadienis Rugpjūčio 31, 2024