Midsummer Vilnius: Flying Bach

, Katedros a. 4 Vilnius

Liepos 23 d. Valdovų rūmų kieme skirtingų epochų kultūra susivienys nenusakomoje harmonijoje. „Midsummer Vilnius“ festivalyje unikalų projektą „Flying Bach“ pristatys pasaulyje geriausiais pripažinta gatvės šokėjų trupė „Flying steps“, kurie žiūrovus pakerės judesio interpretacijomis pagal klasikinę Johanno Sebastiano Bacho muziką.

Keturiskart pasaulio breiko šokių čempionai „Flying steps“ ir garsus operos režisierius Christoph Hagel iš Vokietijos sukūrė įspūdingą projektą ir padarė tai, kas iki tol atrodė neįmanoma – suvienijo klasikinę muziką bei urbanistinį „breakdance“ šokį.
Unikalus ir novatoriškas J. S. Bacho kūrinių rinkinio „Gerai suderintas klavyras“ pritaikymas urbanistinio šokio žanre suskaldo visus barjerus tarp dviejų skirtingų pasaulių ir laikmečių. Dėmesį prikaustančio muzikinio spektaklio metu barokinės melodijos ir elektroninės muzikos ritmai darniai susilieja su meistriška judesio technika.

Dar 2010 m. Berlyne pristatytas projektas įrodė, kad breiko šokis gali būti puikia priemone J. S. Bacho muzikai interpretuoti – šokėjai įkūnija muziką ir judesiu perteikia pasakojamą istoriją.
„Flying Bach“ yra pirmasis „breakdance“ šou, kuris viename svarbiausių Vokietijos apdovanojimų „ECHO Klassik“ laimėjo specialųjį prizą. Kolektyvas su šiuo projektu jau lankėsi 35 šalyse ir savo pasirodymu sužavėjo daugiau nei 500 000 žmonių.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15-26 d.
Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.