Lėlių spektaklis kūdikiams „Sapnų pasakėlė – vandenynas“

, Turgaus g. 9, Klaipėda

Antra dalis iš spektaklių ciklo kūdikiams „Miego pagalvėlės – sapnų pasakėlės“
Kūdikiams nuo 2 mėn. ir vaikams iki 3 m.

Režisierius – Donatas Savickis
Dailininkė – Angelina Furmaniuk-Savickienė
Vaidina: Vytautas Kairys, Monika Mikalauskaitė, Aušra Bakanaitė
Trukmė – 20 min.
Premjera – 2014 m.

Šio unikalaus spektaklio-projekto autoriui ir režisieriui Donatui Savickiui bei dailininkei, Donato žmonai, Angelinai Furmaniuk-Savickienei idėja sukurti spektaklį kūdikiams kilo susilaukus savo vaikelio.
„Miego pagalvėlės – sapnų pasakėlės“ trys spektakliai apie mus supančią aplinką: dangų, žemę ir vandenį. Kiekviena serija turi skirtingą, stichiją atskleidžiantį, siužetą, formą ir vizualinį sprendimą.
Pirmoji serija „Sapnų pasakėlė – diena / naktis“ pasakoja apie dangaus gyventojus: saulę, debesis, lietų, paukščius, vaivorykštę… Antroje serijoje „Sapnų pasakėlė – vandenynas“ pasineriama į vandenyno gelmes ir susitinkama su vandenyno gyventojais. „Sapnų pasakėlė – Žemė“ – tai istorija apie gyvybės užsimezgimą.

Spektakliais kūdikiams bandoma ugdyti teatro auditoriją nuo kūdikystės ir užpildyti patiems mažiausiems žiūrovams skirtų renginių spragą: dauguma profesionalių teatrų kuria spektaklius vaikams tik nuo trejų metų amžiaus, o patys mažiausi žiūrovai stokoja jų suvokimo lygį atitinkančių scenos kūrinių.

Bilietai parduodami Klaipėdos lėlių teatro kasoje bei www.tiketa.lt. Perkant bilietus Klaipėdos lėlių teatro kasoje, bilieto kaina vaikams – 3 eurai; suaugusiesiems (perkant bilietą iš anksto) – 5 eurai, perkant bilietą spektaklio dieną – 6 eurai.
Taip pat bilietus galima rezervuoti telefonu: 846239932

https://www.tiketa.lt/LT/leliu_spektaklis_kudikiams_sapnu_pasakele_—_vandenynas_14618

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.