Klaipėdos lėlių teatras

Klaipėdos lėlių teatras – vienas jauniausių ir perspektyviausių nepriklausomų lėlių teatrų Lietuvoje. Nuolat ieško naujų lėlių teatro meninės kalbos būdų, yra šiuolaikiškas, kokybiškas, įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

Klaipėdos lėlių teatro misija – supažindinti Klaipėdos bei Klaipėdos krašto vaikus ir jaunimą su tradiciniu ir netradiciniu lėlių teatro menu, ugdyti jų intelektualines, kultūrines žinias.

Klaipėdos lėlių teatras – vienintelis profesionalus, repertuarinis lėlių teatras Vakarų Lietuvoje.

Teatrologai vertina Klaipėdos lėlių teatrą kaip vieną stipriausių, ambicingiausių lėlių teatrų mūsų šalyje. Šis teatras, reguliariai vaidindamas vaikams, organizuodamas įvairius edukacinius projektus, uostamiestyje užpildo svarbią teatro kultūros jaunai (taip pat ir suaugusiųjų) publikai nišą.

Teatro tikslas – išlaikyti ir nuolat stiprinti pagrindinio Klaipėdos miesto teatro vaikams ir jaunimui pozicijas.Taip pat teatro pagalba ugdyti kultūringą, pilietišką ir atsakingą asmenybę.

Siekti profesionalumo ir tobulėti, kuriant spektaklius, organizuojant edukacinę veiklą, renginius bei festivalius. Ir žinoma sukurti aktyvią ir atvirą kultūrinę erdvę, kurioje menininkai tobulėtų, kurtų, ieškotų naujų lėlių teatro meno formų, gilindamiesi į vaikų psichologinę raidą, vaikų dramaturgiją, vaikų ir jaunimo ugdymo tendencijas.

Telefonai: +370 46 239932
Darbo laikas:
An. 10:00 -17:00
Pn. 10:00 - 17:00
Št. - Sk. 10:00 - 13:00
Adresas: Turgaus g. 9, Klaipėda

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje