(Klaipėda) ROKO HITAI – GERIAUSIAS. Universe Orchestra

, Taikos pr. 70, Klaipėda

Roko Hitai. Geriausias

Pasaulio Roko Šedevrai
Legendiniai hitai su simfoniniu orkestru

Gegužės 16 d. – Vilnius / Compensa – 19:00
Gegužės 19 d. – Klaipėda / Žvejų rūmai – 20:00

Tai unikali galimybė išgirsti populiariausius ir milijonų klausytojų pamėgtus didžiausius pasaulio roko šedevrais tapusius hitus geriausiomis šiuolaikinėmis aranžuotėmis, atliekamos “Universe Orchestra simfoninio orkestro.

– Queen
– Scorpions
– Metallica
– Nirvana
– Deep Purple
– Europe
– Rammstein
– Led Zeppelin
– AC/DC
daugelis kitų

“Universe Orchestra” yra vienas populiariausių simfoninių orkestrų, kurio koncertai nuolat vyksta pilnomis salėmis daugelyje Europos šalių. O dabar – legendinis šou Lietuvoje!

Galingas instrumentų skambesys, neįtikėtina profesionalių muzikantų energija, originalus apšvietimas ir efektai leis pasinerti į nepamirštamą legendinių hitų magijos atmosferą.

Tai originalus ir atmosferiškas šou, sužavėjęs žiūrovus visame pasaulyje, sukėlęs didžiulį rezonansą tarp Europos žiūrovų, kur orkestro pasirodymas buvo sutiktas stulbinančia sėkme.

Kiekvienas koncertas, kiekvienas Universe Orchestra  orkestro pasirodymas – tai tikra šventė, polėkis ir emocijos, kurios įkrauna visus salėje esančius žiūrovus.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.