Pica Vilniuje: geriausių picerijų TOP10 pagal lankytojų retingą

Nežinote kur kepama skaniausia pica Vilniuje? “Miesto žirafos” sudarė geriausių picerijų Vilniuje TOP’ą, kurias itin teigiamai įvertino lankytojai.

Pica Vilniuje ir visame likusiame pasaulyje yra itin populiarus maistas. Šis patiekalas puikiai tinkamas tiek greitam alkio numalšinimui, tiek ir vakarėliams su draugais. Tad “Miesto žirafos” parengė geriausių Vilniaus picerijų TOP’ą, kuriame surinko palankiausiai klientų įvertintas vietas “Google” reitinge.

P.S. Į topą įtraukėme tik daugiau nei 100 įvertinimų sulaukusias vietas.


1. „Baltoji Katė“ (Švitrigailos g. 11a) / reitingas 4,8

pica Vilniuje

„Baltoji Katė“ / Pica Vilniuje

Stiprūs Italijos kultūros ambasadoriai Vilniuje siūlo ne tik aukščiausios rūšies šio region vyną, tačiau ir autentiškas itališkas picas. Čia jas kepa šefas profesionalas atvykęs būtent iš šios šalies, o picų pasiūla priklauso nuo sezoniškumo. Mat gaminamos jos čia tik iš ingridientų, kurie tuo metu laiku yra šviežiausi. Puikus restoranas, kuriam gerų atsiliepimų negaili ir lankytojai.


2. „Pizza Verde“ (Kalvarijų g. 101A) / reitingas 4,8

pica Vilniuje

„Pizza Verde“ / Pica Vilniuje

Šios vietos šefas taip pat praėjęs geriausių Neapolio picerijų mokyklą. Picos čia kepamos malkinėje krosnyje, o jų skonis – tiesiog fantastiškas. Vienareikšmiškai, čia yra kepamos vienos geriausių picų mieste.


3. „Pizza di Asccari“ (Švitrigailos g. 16) / reitingas 4,7

pica Vilniuje

„Pizza di Asccari“ / Pica Vilniuje

Apie šią vieta daug informacijos viešoje erdvėje neradome. Tačiau tikriausiai tai yra vienintelis šios vietos trūkumas. Mat klientų atsiliepimai ir įvertinimai “googlėje” apie čia gaminamą picą – itin palankūs. O sprendžiant iš picų foto vietos FB puslapyje, tikriausiai visos tos liaupsės tikrai ne veltui.


4. „Pizza del Gatto“ (Ukmergės g. 259A) / retingas 4,7

pica Vilniuje

„Pizza del Gatto“ / pica Vilniuje

Ši vieta gamina daug įvairių skanių patiekalų, tačiau picos – šios vietos TOP’as. Picų meniu čia tikrai platus, o aptarnavimas – visuomet malonus ir šiltas. Tad jei savaitgalio vakarui ieškosite dar neišbandytos picerijos, iš kurios galima užsisakyti picą į namus, būtinai išmėginkite šios vietos asortimentą.


5. „Brooklyn Brothers“ (Šeimos aikštė 3) / reitingas 4,6

Pica Vilniuje

„Brooklyn Brothers“ / Pica Vilniuje

Amerikietiškos picos tradicijas puoselėjanti hipsteriška picerija siūlo tikrai platų picų pasirinkimą. Nesat ragavę kvadratinės picos? Jos galėsite paragauti šioje picerijoje. Ir nors “Brooklyn Brotehers” jau yra išaugę į nemažą picerijų tinklą, šios vietos picų kokybė klientų vis dar yra vertinama itin aukštais balais.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2