Pica Vilniuje: geriausių picerijų TOP10 pagal lankytojų retingą

Nežinote kur kepama skaniausia pica Vilniuje? “Miesto žirafos” sudarė 2022 m. geriausių picerijų Vilniuje TOP’ą, kurias itin teigiamai įvertino lankytojai.

Pica Vilniuje ir visame likusiame pasaulyje yra itin populiarus maistas. Šis patiekalas puikiai tinkamas tiek greitam alkio numalšinimui, tiek ir vakarėliams su draugais. Tad „Miesto žirafos“ parengė geriausių Vilniaus picerijų TOP’ą, kuriame surinko palankiausiai klientų įvertintas vietas „Google“ reitinge.

P.S. Į topą įtraukėme tik daugiau nei 100 įvertinimų sulaukusias vietas.


1. „Pronto Pizza“ (Užupio g. 13) / reitingas 4,8

pica Vilniuje

„Pronto Pizza“ / Pica Vilniuje

Viena iš dviejų į TOP’ą patekusių picerijų, kuri įsikūrusi magiškajame Užupyje. Hipsteriškai niujorkietiška dvasia alsuojanti picerija tikrai turi, ką pasiūlyti savo klientų gomuriui.  Jauki aplinka, visuomet draugiškas aptarnavimas ir labai gardžios picos leido šiai vietai greitai užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir gerus vertinimus „googlėje“. Tad jei pasiilgote geros picos, tikrai rasite kur jos paragauti Užupyje.


2. „Pizza Verde“ (Kalvarijų g. 101A) / reitingas 4,8

pica Vilniuje

„Pizza Verde“ / Pica Vilniuje

Šios vietos šefas praėjęs geriausių Neapolio picerijų mokyklą. Picos čia kepamos malkinėje krosnyje, o jų skonis – tiesiog fantastiškas. Vienareikšmiškai, čia yra kepamos vienos geriausių picų mieste.


3. „Pizza di Asccari“ (Švitrigailos g. 16) / reitingas 4,7

pica Vilniuje

„Pizza di Asccari“ / Pica Vilniuje

Puikiai tarp vilniečių užsirekomendavusi vieta. Mat klientų atsiliepimai ir įvertinimai Google apie čia gaminamą picą – itin palankūs. Beje, ši picerija yra viena mėgstamiausių ir pačių „Miesto Žirafų“!


4. „Geri laikai“ (Naugarduko g. 12) / reitingas 4,7

Pica Vilniuje

„Geri laikai“ / Pica Vilniuje

Tai restoranas, kuriame ir be picų galima surasti tikrai įmantrių patiekalų savo skonio receptorių mankštai. Tačiau mes čia dažniausiai renkamės picas ir niekada neprašauname. Tikriausiai panašios nuomonės yra ir kiti šios vietos klientai, kurie negaili gerų komentarų čia gaminamiems tradiciniams itališkiems patiekalams.


5. „Bon Pizza“ (Zujūnų g. 8a-1) / reitingas 4,7

„Bon Pizza“ / Pica Vilniuje

Čia rasite tikrai platų picų asortimentą, o, pasak klientų komentarų, visos picos čia – ir labai sočios. Tad jei esate picų mėgėjas ir norite tikrai gerai pavalgyti, išmėginkite šios vietos virtuvę.


6. „Don Simon“ (Kęstučio g. 34) / reitingas 4,6

pica Vilniuje

„Don Simon“ / Pica Vilniuje

Picų namais prisistatanti piceriją tikrai žino, kaip pagaminti skanią picą. Tai patvirtina ir palankūs klientų įvertinimai. Ši vieta specializuojasi romėniškų plonapadžių picų kepime, tad jei esate tokio tipo picų mėgėjas, būtinai išbandykite šios vietos asortimentą.


7. „Bonocosi“ (Ozo g. 18) / reitingas 4,6

pica Vilniuje

„Bonocosi“ / Pica Vilniuje

Restorano įkūrėjas Gianluca, jaunas ir ambicingas italas, kilęs iš Kalabrijos regiono. Tad tikriausiai nereikia sakyti, kad šis žmogus tikrai žino, koks turi būti autentiškos itališkos picos skonis. Tikrai jaukus, itališka dvasia dvelkiantis restoranėlis, kuriame savo gomurį galėsite pamaloninti ne tik picomis, bet ir kitais gardžiais patiekalais.


8. „Oregano pica“ (Architektų g. 19) / reitingas 4,6

„Oregano pica“ / Pica Vilniuje

Jei ieškote vietos Lazdynuose, kur užsisakyti skanią pica išsinešimui ar į namus, verta išmėginti šios vietos asortimentą. Kaip teigia klientų komentarai, picos čia tikrai daug gardesnės nei kitų Lietuvoje garsių tinklinių picerijų. Lieka tik jais patikėti ir išmėginti „Oregano“ picas patiems.


9. „Double pizza“ (Pasakų g. 9) / reitingas 4,6

pica Vilniuje

„Double pizza“ / Pica Vilniuje

Šis vietinis tinklas veikia jau ne vienerius metus ir vis dar išlaiko neprastą klientų vertinimo reitingą. Žinant tai, kad ši vieta specializuojasi dviejų pakankamai skirtingų maisto kultūrų (sushi ir picų) gamyboje, toks stabilumas tikrai maloniai stebina. Tad linkime šios vietos komandai neprarasti entuziazmo ir toliau džiuginti visus kokybiškais patiekalais.


10. „Užupio picerija“ (Paupio g. 3) / reitingas 4,5

Pica Vilniuje

„Užupio picerija“ / Pica Vilniuje

Užupis apskritai yra magiška vieta Vilniuje, kurioje kiekvienas restoranėlis ar kavinė vien dėl buvimo čia įgauna papildomo žavesio. Tačiau „Užupio picerija“ yra žavi ne tik savo fasadu, tačiau ir virtuve. Picos čia tikrai labai skanios, o didelis įvertinimų kiekis ir pakankamai geras reitingas „Google“, leidžia daryti išvadą, kad šios vietos picos tikrai vertos vietos šiame TOP’e.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)