Nemokamos ekskursijos Vilniuje: atrask sostinę iš naujo!

Ar tikrai pažįsti Vilnių? Galbūt dar yra ką atrasti? Rugsėjo 22-27 d. išskirtinė proga susipažinti su Vilniumi iš naujo – net 86 nemokamos ekskursijos!

Net jei kasdien vaikštai Vilniaus gatvėmis, greičiausiai miesto istorijos pasimiršta ir jų detalės prasprūsta pro akis. Visas pasaulis rugsėjo 27 d. švenčia Pasaulinę turizmo dieną, tad prie turistų Vilniuje prisijunk ir tu! Dalyvauk nemokamose ekskursijose, išgirsk šimtmečių pasakojimus ir pamatyk miestą kitomis akimis, pavyzdžiui, moderniąją jo pusę.

Nemokamos ekskursijos – puiki proga aplankyti ne tik UNESCO vardu pagerbtą senamiestį, bet ir tolimesnius Vilniaus rajonus, kurie slepia nepaprastų staigmenų. Visą ekskursijų po Vilniaus rajonus sąrašą (ir registraciją į jas) rasi čia: https://www.govilnius.lt/turizmo-diena-vilniuje-netiketu-atradimu-dziaugsmas/pazintis-su-miesto-rajonais

Arba tiesiog sėsk į autobusą ar troleibusą ir į pro šalį slenkančius vaizdus dairykis turistų akimis. Atrask istorinį miestą, žaliuojančią gamtą ir pajusk jo šiuolaikišką dvasią. Ekskursijų viešuoju transportu sąrašas čia: https://www.govilnius.lt/turizmo-diena-vilniuje-netiketu-atradimu-dziaugsmas/atradimai-keliaujant-viesuoju-transportu

Be to, rugsėjo 27 d. nemokamai kvies apsilankyti Vilniaus muziejai: https://www.govilnius.lt/turizmo-diena-vilniuje-netiketu-atradimu-dziaugsmas (sąrašą rasi pačioje puslapio apačioje).