Muzikos legenda Nickas Cave’as surengs pasirodymą Lietuvoje

Kelias savaites sklandę gandai pagaliau patvirtinti – alternatyvaus roko legenda Nickas Cave‘as ir jo blogio sėklos surengs istorinį koncertą Lietuvoje.

Vienas įtakingiausių pasaulio muzikantų mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą ir tai darys pirmą kartą.

Vienintelis toks Nicko Cave’o ir grupės „The Bad Seeds“ pasirodymas Vilniaus Vingio parke įvyks 2022-ųjų rugpjūčio 16-ąją dieną. Apsibraukite datą kalendoriuose, nes šis koncertas tikrai įeis į nepamirštamų koncertų Lietuvoje istoriją!

Bus muzikos iš visų Nicko Cave’o kūrybos etapų. Bilietus į išskirtinį Cave‘o koncertą sostinėje bus galima įsigyti jau nuo pirmadienio (rugpjūčio 16 d.) 10 val. ryto. visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete.

Nickas Cave‘as į Lietuvą atsigabens visą garso ir šviesų įrangą reikalingą šiam pasirodymui. Pasirodymas sostinėje bus turo po Europą dalis.

Paskutinį kartą Nickas su „The Bad Seeds“ koncertavo prieš keturis metus.

Pradėjęs nuo kolektyvo „Birthday Party“ ir didžiąją dalį laiko paskyręs karjerai su grupe „Bad Seeds“, Nickas Cave‘as sukūrė unikalų muzikos pasaulį, stebinantį savo galia, jausmu ir genialumu.

17 albumų ir įspūdingas muzikos katalogas kalba patys už save. Jo dainas perdainavo pats Johnny Cashas, „Arctic Monkeys“, „Metallica“ ir kiti, o apie jo įtaką PJ Harvey išvis neverta kalbėti. Pats Flea iš „Red Hot Chilli Peppers“ teigė, kad Cave‘as yra geriausias gyvas dainų rašytojas.

Pamatyti Nicką Cave‘ą gyvai bent kartą gyvenime yra būtina. Nieko nuostabaus, kad daugelis jo fanų Lietuvoje svajojo apie tokį koncertą ir nuolat keliavo paskui jį po pasaulio koncertų sales ar festivalius. Šiame koncertų ture suplanuotas vienintelis pasirodymas Baltijos šalyse. Vieną ir
vienintelį kartą Vilniuje!