lituanica

Miuziklo „Lituanica“ turas – įsigyk bilietus su NUOLAIDA!

Didelio populiarumo sulaukęs miuziklas „Lituanica“ skelbia turą po tris Lietuvos miestus ir kviečia visus labiau pažinti įstabią lakūnų Dariaus ir Girėno istoriją.

„Lituanica“ rodymo datos ir miestai:

Įsigyk bilietą/-us į muziklą „Lituanica“ pigiau!
Viskas labai paprasta – parsisiunti „Miesto Žirafų“ programėlę ir jos pranešimų skyriuje susirandi žinutę su nuolaidos kodu, kuris suteikia net 10% NUOLAIDĄ bilietams į šį miuziklą!

*Nuolaidos kodas galioja iki gruodžio 6 d.

Tarptautinės menininkų, istorikų ir aviatorių pastatytas miuziklas „Lituanica“, pasakojantis apie Dariaus ir Girėno drąsą, meilę bei gyvybę kainavusį žygį virš Atlanto, visoje Lietuvoje tiek publikos, tiek scenos profesionalų sutiktas itin širdingai. Ypatingo kritikų dėmesio sulaukė miuziklo choreografija, scenografija, įspūdingi kostiumai, o taip pat ir moderni istorinių įvykių interpretacija.

Miuziklas pasakoja 25 „Lituanicos“ istorijos dalyvių likimus, meilės vingius, atskleidžia patriotizmo, bendruomeniškumo ir vienybės svarbą tautos gyvenime, ypatingas dėmesys skiriamas pagrindinėms istorijos asmenybėms atskleisti.

Beveik 50 aktorių bei šokėjų trupė scenoje vilki 4-ojo dešimtmečio stiliaus drabužius, atkurtus siekiant išsaugoti istorinio laikotarpio dvasią. Istorijos autentiškumą miuziklo kūrėjams išsaugoti padėjo Lietuvos aviacijos muziejaus ekspertai, aviacijos entuziastai ir S. Dariaus šeimos nariai.