Liepos 6-oji Kaune

Kaip Kaunas švęs Liepos 6-ąją: įdomūs renginiai

Kur liepos 6-ąją Kaune surasti kompaniją Tautiškai giesmei bei geram laikui? „Miesto žirafos“ parengė „Mindauginių“ renginių sąrašą laikinojoje sostinėje.

Kur giedoti himną?

Liepos 6-oji Kaune ir visoje Lietuvoje jau dešimtmetį neįsivaizduojama be tradicijos vienu metu Tautišką giesmę giedoti su viso pasaulio lietuviais. Ne išimtis ir šie metai. Tad kur laikinojoje sostinėje šiemet rinksimės giedoti Lietuvos himną? Oras, planuojama, bus neblogas. Tad kodėl to nepadarius ant piliakalnio, šalia pilies arba…ant vandens!

Renginys „Minčių piliakalniai“

Jei ir yra vietos, kurios šiandien Lietuvoje dar mena senuosius valstybės valdovus, tos vietos yra piliakalniai. Tad kodėl gi „Mindauginių“ nesutikus ant Eigulių ir Jiesios piliakalnių. Čia susirinkusių lauks grynas oras, didingas vaizdas, įdomi edukacinė programa bei koncertai. O 21 val. ant Jiesios piliakalnio bus giedama ir Tautiška giesmė. Neabejotinai karališkos dvasios renginys.

Kur? Jiesios ir Eigulių piliakalniai
Kada? Liepos 6 d. 15.00 val.

Grupės „The ROOP“ koncertas

„Adform Kiemelis” kartu su grupe THE ROOP prisijungia prie himno giedojimo akcijos ir taip pat kviečia visus kauniečius ir miesto svečius Tautišką giesmę sudainuoti kartu. Laukia geras koncertas su didinga kulminacija.

Kur? „Adform“ Kiemelis (Rotušės a. 19)
Kada? Liepos 6 d. 18.00 val.

Renginys „Giedosiu „Tautišką giesmę“ iš širdies!“

Jei jau skelbiama, kad himną galimą giedoti visur, tai kodėl gi šį kartą jo nesugiedojus ant vandens. Būtent tai ir kviečia padaryti šio renginio organizatoriai. Belieka tik susiorganizuoti nedidelį laivelį ir pirmyn į Kauno marias. Puiki Liepos 6-oji Kaune, kurios nepamiršit visą gyvenimą.

Kur? Pažaislio jachtklubas
Kada? Liepos 6 d. 20.00 val.

Tarptautinis Festivalis „Operetė Kauno pilyje 2019“

Klasikos gerbėjams subalansuotas renginys. Tačiau būtent Liepos 6 – ąją čia bus galima išgirsti bei pamatyti ir džiazo virtuozo Večiaslavo Ganelino miuziklą „Velnio nuotaka“. Įspūdingas reginys – garantuotas. Ir žinoma, čia taip pat bus giedamas himnas.

Kur? Kauno pilis
Kada? Liepos 6 d. 21.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas