Liepos 6-oji Kaune

Kaip Kaunas švęs Liepos 6-ąją: įdomūs renginiai

Kur liepos 6-ąją Kaune surasti kompaniją Tautiškai giesmei bei geram laikui? „Miesto žirafos“ – apie 2021-ųjų „Mindauginių“ renginius Kaune.

Kur giedoti himną?

Liepos 6-oji – jau ne tik Valstybės, Mindaugo karūnavimo, bet ir Tautiškos giesmės diena. Mat jau tapo gražia tradicija po visą pasaulį išsibarsčiusiems lietuviams būtent šią dieną vienu metu giedoti Tautišką giesmę. Šiemet giedosime jau 13-tą kartą, įsivaizduojate?!

Šiemet Kaune bus dvi pagrindinės vietos, kur 21:00 val. bus giedomas himnas. Tai – Kauno pilis, kur vyks koncertas „Mano meilė – operetė“, ir Vienybės aikštė, kur ant BLC verslo centro ketinama išskleisti rekordinė 1306 kv. metrų trispalvė!

Kas dar įdomaus vyks Kaune per Mindaugines?

Atskiro liepos 6 d. renginių gido „Miesto žirafos“ šiemet nedaro, nes  karantinui ką tik pasibaigus renginių kol kas nėra itin daug… Tačiau šis bei tas Mindauginių proga vyks! ;) Pagrindinius liepos 6 d. renginius Kaune rasi ČIA. (Beje, ten apačioje rasi Kauno muziejų sąrašą, kuriuos liepos 6 d. galėsi aplankyti nemokamai!)

Tačiau patariame patikrinti ir renginių kalendorių: ČIA – pasirink datą ir pamatysi visus įdomiausius liepos 6 d. vyksiančius renginius!


O jeigu parsisiųsi „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlę – mzirafos.lt/appsas – renginius galėsi patogiai išrūšiuoti, stebėti ir pasižymėti!