Liepos 6-oji Kaune

Kaip Kaunas švęs Liepos 6-ąją: įdomūs renginiai

Kur liepos 6-ąją Kaune surasti kompaniją Tautiškai giesmei bei geram laikui? „Miesto žirafos“ parengė „Mindauginių“ renginių sąrašą laikinojoje sostinėje.

Liepos 6-oji Kaune ir visoje Lietuvoje jau dešimtmetį neįsivaizduojama be tradicijos vienu metu Tautišką giesmę giedoti su viso pasaulio lietuviais. Ne išimtis ir šie metai. Tad kur laikinojoje sostinėje 2020 m. rinksimės giedoti Lietuvos himną?

Tačiau apie tai – vėliau. Mat Kaunas Mindaugines pradės švęsti sekmadienį, liepos 5 d.!

Švęskime Valstybės dieną kartu!

„Švęskime Valstybės dieną kartu!“ – tai renginių ciklas, skirtas Valstybės dienai. Sekmadienį suplanuoti net du koncertai – visą informaciją apie juos, kas ir kada vyks, rasite paspaudę nuorodą aukščiau.

Kur? Įvairiose Kauno vietose
Kada? Liepos 5 d. nuo 18.00 val.

Karaliaus Mindaugo karūnavimo naktis TABOO klube

Siela reikalauja „banketo pratęsimo“? Klube Taboo „Mindaugą karūnuos“ iki paryčių!

Kur? klubas „Taboo“, Pilies g. 12
Kada? Liepos 5 d. 23.00 val.

Liepos 6 d. renginiai Kaune:

Švęskime Valstybės dieną kartu!

Paspaudę nuorodą aukščiau, rasite daug, laaabai daug renginių Kaune, skirtų Valstybės dienai paminėti! Nuo plaukimo maratono ir kitų sporto varžybų iki kino, festivalio „Operetė Kauno pilyje“ bei himno (kaip tokią dieną be jo?!).

Kur? Įvairios vietos Kaune
Kada? Liepos 6 d. nuo 10.00 val.

Renginys „Minčių piliakalniai“

Jei ir yra vietos, kurios šiandien Lietuvoje dar mena senuosius valstybės valdovus, tos vietos yra piliakalniai. Tad kodėl gi „Mindauginių“ nesutikus ant Eigulių ir Jiesios piliakalnių. Čia susirinkusių lauks grynas oras, didingas vaizdas, įdomi edukacinė programa bei koncertai. O 21 val. ant Jiesios piliakalnio bus giedama ir Tautiška giesmė. Neabejotinai karališkos dvasios renginys.

Kur? Jiesios ir Eigulių piliakalniai
Kada? Liepos 6 d. nuo 15.00 val.

Tautiška giesmė prie Aukštųjų Šančių piliakalnio

Šančių gyventojai kviečia tautišką giesmę giedoti po šimtamečiais ąžuolais ties piliakalniu.

Kur? Aukštųjų Šančių piliakalnis
Kada? Liepos 6 d. 21.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas