Ledainės Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Ledainės Kaune: kur atsivėsinti beprotiškai karštą vasarą?

Nors gydytojai kasmet primena, jog ledai nėra geriausias atsigaivinimo būdas (šiai problemai geriausiai padeda karšta arbata), nesame linkę pasikliauti jų patarimais – juk ledai karštą dieną valgosi taip maloniai! „Miesto Žirafas“ sudomino ledainės Kaune, kur nuvykusios prikimšo nemažai ledų ir atrinko tik pačias geriausias vietas.

„Yoggy & Donuts“ (Vilniaus g. 36)

„Yoggy & Donuts“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„Yoggy & Donuts“ / Facebook nuotr.

Kas gali būti labiau ekstravagantiško, nei paties susikurti ledai? Sumaišykite neįprasčiausias kombinacijas, užsibarstykite saldainių, guminukų, dražė ar kitokių pabarstukų ir štai: originaliausia ledų porcija jau Jūsų rankoje. Senamiestyje įsikūrę „Yoggy“ šaldyto jogurto (angl. fronzen yoghurt) namai siūlo būtent tai.

„Valentino“ (Karaliaus Mindaugo g. 49/Islandijos pl. 32)

„Valentino“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„Valentino“ / Facebook nuotr.

Prisipažįstame: išsirinkti iš 50 skirtingų skonių ledų tikrai nėra lengva, ypač, kai dėl visų tįsta seilė, o dar tie burbuliniai vafliai… Pagal senas tradicijas „Valentino“ gamina ledus iš šviežio pieno, grietinėlės ir vaisių, taip suteikiant jiems išskirtinį skonį. Jei nepasisotinsite ledainėje, galėsite įsigyti šeimyninę ledų pakuotę.

„Soprano“ (Karaliaus Mindaugo g. 49)

„Soprano“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„Soprano“ / Facebook nuotr.

„Soprano“ gaminami ledai – tikras itališkas gardėsis. 15 metų patirtį Lietuvoje turinti ledainė receptus kuria pagal senas italų Diego Zanchetta šeimos tradicijas, tad su kiekviena porcija atkeliauja gabalėlis Italijos. Kiekvienas ingridientas čia šviežias ir natūralus, todėl dar gaivesnis!

„KingWinn“ (Vilniaus g. 15)

„KingWinn“ / Facebook nuotr.

Ledai iš didžiosios „L“! Neveltui ši vieta nepasikuklino pasivadinti taip karališkai. Ledų asortimentas čia nepaprastai didelis, o skonis bei porcijos… tiesiog užsukit ir įsitikinsite patys.

„Manhattan Ice Cream“ (Islandijos pl. 32)

„Manhattan Ice Cream“ / Facebook nuotr.

Jei tyčia ar netyčia kada užsuksit į „Megą“, užsukit paragauti ledų ir į šią vietą. Burbuliniai vafliai, „M&M’sai“ , įvairūs pabarstai, čia tik keletas ingridientų, iš kurių galėsi rinktis paskaninti savo ledus. Kaip patvirtina ir ledainės pavadinimas, Ameriką burnoje čia tikrai galima pajusti. Bent trumpam…

Ledai Laisvės alėjoje

Laisvės alėja / Real is Beautiful nuotr. / Ledainės Kaune

Laisvės alėja / Real is Beautiful nuotr. / Ledainės Kaune

Taip, tai nėra ledainė, tačiau nuo vaikystės Kaune gyvenantys miestiečiai žino: eiti Laisvės alėja ir iš netikėtai iš močiučių nusipirkti ledus yra puiki dovana sau. Šiuo metu alėja rekonstruojama, tačiau smaližiai tikrai užtiks bent vieną ledų šaldytuvėlį!