Ledainės Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Ledainės Kaune: kur atsivėsinti šią beprotiškai karštą vasarą?

Nors gydytojai kasmet primena, jog ledai nėra geriausias atsigaivinimo būdas (šiai problemai geriausiai padeda karšta arbata), nesame linkę pasikliauti jų patarimais – juk ledai karštą dieną valgosi taip maloniai! Miesto Žirafas sudomino ledainės Kaune, kur nuvykusios prikimšo nemažai ledų ir atrinko tik pačias geriausias vietas.

„Yoggy & Donuts“ (Vilniaus g. 36)

„Yoggy & Donuts“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„Yoggy & Donuts“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

Kas gali būti labiau ekstravagantiško, nei paties susikurti ledai? Sumaišykite neįprasčiausias kombinacijas, užsibarstykite saldainių, guminukų, dražė ar kitokių pabarstukų ir štai: originaliausia ledų porcija jau Jūsų rankoje. Senamiestyje įsikūrę „Yoggy“ šaldyto jogurto (angl. fronzen yoghurt) namai siūlo būtent tai.

„Valentino“ (Mindaugo g. 49, Islandijos pl. 32)

„Valentino“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„Valentino“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

Prisipažįstame: išsirinkti iš 50 skirtingų skonių ledų tikrai nėra lengva, ypač, kai dėl visų tįsta seilė, o dar tie burbuliniai vafliai… Pagal senas tradicijas „Valentino“ gamina ledus iš švieio pieno, grietinėlės ir vaisių, taip suteikiant jiems išskirtinį skonį. Jei nepasisotinsite ledainėje, galėsite įsigyti šeimyninę ledų pakuotę.

„Soprano“ (Mindaugo g. 49)

„Soprano“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„Soprano“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„Soprano“ gaminami ledai – tikras itališkas gardėsis. 15 metų patirtį Lietuvoje turinti ledainė receptus kuria pagal senas italų Diego Zanchetta šeimos tradicijas, tad su kiekviena porcija atkeliauja gabalėlis Italijos. Kiekvienas ingridientas čia šviežias ir natūralus, todėl dar gaivesnis!

„UOGA Frozen Yogurt“ (Vilniaus g. 15)

„UOGA Frozen Yogurt“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

„UOGA Frozen Yogurt“ / Facebook nuotr. / Ledainės Kaune

Kiviai ir „Oreo“ ar „M&M’s“ ir zefyrai? Taip, šaldyto jogurto ledainės niekada nesistengia pasiūlyti paprastą pasirinkimą – telieka eksperimentuoti, ką jau padarysi! Įsipilkite kelių skonių ledų, apliekite juos šokoladu ar pabarstukais ir pirmyn!

Ledai Laisvės alėjoje

Laisvės alėja / Real is Beautiful nuotr. / Ledainės Kaune

Laisvės alėja / Real is Beautiful nuotr. / Ledainės Kaune

Taip, tai nėra ledainė, tačiau nuo vaikystės Kaune gyvenantys miestiečiai žino: eiti Laisvės alėja ir iš netikėtai iš močiučių nusipirkti ledus yra puiki dovana sau. Šiuo metu alėja rekonstruojama, tačiau smaližiai tikrai užtiks bent vieną ledų šaldytuvėlį!

Kur ledus valgote Jūs? Pasidalinkite skaniausiomis vietomis komentaruose!