Kalėdų eglės įžiebimas

Kalėdų eglės įžiebimas: renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Nežinai, kada tavo mieste šiemet vyks Kalėdų eglės įžiebimas? „Miesto žirafos“ tau parengė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos Kalėdų eglių įžiebimo renginių trumpus gidus.

Žiemos švenčių renginių maratonas miestuose dažniausiai prasideda nuo Kalėdų eglės įžiebimo. Šiemet, be abejo, žiemos šventės bus kitokios – karantinas diktuoja savo sąlygas… Tačiau miestai be Kalėdų eglių tikrai neliks! Ir įžiebimai bus, kaip visada, šventiški, net jeigu stebėti juos galėsime tik internetu arba per TV.

Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje (11 28)

Kalėdų eglės įžiebimas Kaune (11 28)

Kalėdų eglės įžiebimas Klaipėdoje (12 05)

Apie Vilniaus eglę

Vilniaus miesto eglės bei jų papuošimai paskutiniuosius porą metų dažnai sulaukia ne tik Lietuvos bet ir užsienio žiniasklaidos dėmesio. Ne kartą jos yra papuolusios ir į gražiausių pasaulio eglių dešimtukus. Tad nenuostabu, kad apie šiemetinės žaliaskarės puošybą nėra daug informacijos – tikriausiai netikėtumo efektas dažnai duoda dar ir papildomą teigiamą įspūdį. Belieka tikėtis, kad šiemetinė eglė bus dar įspūdingesnė už jau buvusias!

Apie Kauno eglę

Šių metų Kauno eglės puošimui vėl prireiks daug rankų darbo. Šių metų tema siejasi su saldumynais ir pasakomis.
Tekstilininkė Jolanta Šmidtienė, kuri rūpinasi pagrindinės Kauno eglės kurimu, atskleidė, kad lengvus papuošimus ji gamins iš ekologinės medžiagos – izolono. Belieka kantriai laukti lapkričio 28 d., kai išvysime Kauno saldžią kalėdinę pasaką!

Apie Klaipėdos eglę

Kaip jau tapo tradicija, šiemet Teatro aikštėje vėl nušvis natūrali Kalėdų eglė. Organizatoriai rinkosi net iš dešimties pasiūlytų eglių. Tiesa, daug kam nesuprantama ir net kelia pasipiktinimą ši uostamiesčio tradicija – kirsti gyvą, brandų medį vos mėnesį trūksiančiam žiemos švenčių laikotarpiui…

Prie šių metų eglutės lavono pamatysime instlaciją ,,Šiaurinė žvaigždė“ bei specialiai Klaipėdai dedikuotą šventinį koncertą su atlikėjų sveikinimais iš įvairių Lietuvos miestų.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius (kai jie grįš:)) ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas