Kalėdų eglės įžiebimas

Kalėdų eglės įžiebimas 2021: renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Nežinai, kada tavo mieste šiemet vyks Kalėdų eglės įžiebimas? „Miesto žirafos“ tau parengė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos Kalėdų eglių įžiebimo renginių trumpus gidus.

Žiemos švenčių renginių maratonas miestuose dažniausiai prasideda nuo Kalėdų eglės įžiebimo. Šiemet, be abejo, žiemos šventės bus truputį kitokios – pandemija vis dar diktuoja savo sąlygas… Tačiau miestai be Kalėdų eglių tikrai neliks! Ir įžiebimai bus, kaip visada, šventiški!

Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje (11 27)

Kalėdų eglės įžiebimas Kaune (11 27)

Kalėdų eglės įžiebimas Klaipėdoje (12 11)

Apie Vilniaus eglę

Vilniaus miesto eglės bei jų papuošimai paskutiniuosius porą metų dažnai sulaukia ne tik Lietuvos bet ir užsienio žiniasklaidos dėmesio. Ne kartą jos yra papuolusios ir į gražiausių pasaulio eglių dešimtukus. Tad nenuostabu, kad apie šiemetinės žaliaskarės puošybą nėra daug informacijos – tikriausiai netikėtumo efektas dažnai duoda dar ir papildomą teigiamą įspūdį. Belieka tikėtis, kad šiemetinė eglė bus dar įspūdingesnė už jau buvusias!

Apie Kauno eglę

Šių metų Kauno eglės puošimui vėl prireiks daug rankų darbo, mat šiemet eglė pasipuoš rojaus smilgomis ir drugeliais, tad primins vasarą!
Eglutės puošyba kaip ir pernai patikėta menininkei Jolantai Šmidtienei, kuri šiemet žada stebuklus: „Prie eglutės prisitvirtins drugeliai, o žmogus, atėjęs prie jų, pats taps drugeliu“!

Apie Klaipėdos eglę

Kaip jau tapo tradicija, Teatro aikštėje vėl nušvis natūrali Kalėdų eglė. Tiesa, ši uostamiesčio tradicija yra daug kam nesuprantama ir net kelia pasipiktinimą – kirsti gyvą, brandų medį vos kelias savaites trūksiančiam žiemos švenčių laikotarpiui… Laimei, 2021 metų Kalėdinė eglė Klaipėdoje bus ne tik natūrali, bet ir gyva! O iš šonų ją „saugos“ dvi eglės, pagamintos iš metalinių karkasų. Vėliau pagrindinė Klaipėdos eglutė bus paauginta iki tinkamo dydžio ir pasodinta mieste.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius (kai jie grįš:)) ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas