Kalėdų eglės įžiebimas

Kalėdų eglės įžiebimas: renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Nežinai, kada tavo mieste šiemet vyks Kalėdų eglės įžiebimas? „Miesto žirafos“ tau parengė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos Kalėdų eglių įžiebimo renginių gidus.

Žiemos švenčių renginių maratonas miestuose dažniausiai prasideda nuo Kalėdų eglės įžiebimo. Šiemet trijų didžiųjų miestų Kalėdų eglių įžiebimas vyks lapkričio 30 dieną. Todėl „Miesto žirafos“ parengė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų Kalėdų eglių įžeibimo renginių gidą.

Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje

Kalėdų eglės įžiebimas Kaune

Kalėdų eglės įžiebimas Klaipėdoje

O daugiau kalėdinių renginių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ieškok specialiuose „Miesto žirafų“ giduose.

Juos rasi čia:

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Apie Vilniaus eglę

Vilniaus miesto eglės bei jų papuošimai paskutiniuosius porą metų dažnai sulaukia ne tik Lietuvos bet ir užsienio žiniasklaidos dėmesio. Ne kartą jos yra papuolusios ir į gražiausių pasaulio eglių dešimtukus. Tad nenuostabu, kad kol kas apie šiemetinės žaliaskarės puošybą kas nėra itin daug informacijos. Tikriausiai netikėtumo efektas dažnai duoda dar ir papildomą teigiamą įspūdį. Belieka tikėtis, kad šiemetinė eglė bus dar įspūdingesnė už jau buvusias.

Apie Kauno eglę

Šių metų Kauno eglutės drabužis kuriamas iš perdirbtų pernykščio medžio papuošime naudotų plastiko šiaudelių pagamintos įvairių spalvų plastiko plėvelės. Panaudojus specialią autorinę techniką iš plėvelės yra formuojamos įvairiaspalvės tūrinės detalės.

Sudėliota eglutės papuošimo kompozicija galutiniame rezultate, menininkų įsivaizdavimu, turėtų labiau priminti vaizdus iš fantastinių filmų bei kosminę kelionę su Mažuoju Princu.

Apie Klaipėdos eglę

Kaip jau tapo tradicija, šiemet Teatro aikštėje vėl nušvis natūrali Kalėdų eglė. Dituvos soduose užaugintą medelį miestui padovanojo klaipėdiečiai, Dituvoje turintys savo vasarvietę.
Organizatoriai iš viso rinkos net iš dešimties pasiūlymų. Tačiau labiausiai visų dėmesį patraukė dituviškių užauginta žaliaskarė.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas