Kalėdos Vilniuje: magiškos atrakcijos ir renginiai

Kalėdos Vilniuje – tai spalvotos švieselės, papuošta eglutė, šventiniai koncertai, spektakliai, įvairiausios Kalėdinės atrakcijos ir renginiai!

Laukiamiausia metuose šventė – jau čia pat, o „Miesto žirafos“ turi gerų žinių – Vilniuje šią žiemą jūsų laukia visai šeimai skirtų renginių girlianda.

Renginių sąrašą nuolat pildysime… 

Kalėdų miestelis – šiemet net 3 skirtingi!

Kokios Kalėdos be šventine dvasia alsuojančio Kalėdų miestelio. Šiemet jų Vilniuje – net trys!

KALĖDŲ MIESTELIS Katedros aikštėje – tai išskirtinė, ypatinga šventine nuotaika alsuojanti, „Kalėdų sostinėje“ erdvė.
Čia pusšimtis šventiškai dekoruotų medinių namelių pasiūlys ką nors išskirtinio, vilios kalėdiniais skoniais, unikalių dovanų asortimentu ir kvies pasinerti į šventinį šurmulį.

KALĖDŲ MIESTELIS Rotušės aikštėje – čia greta elegantiškos Kalėdų eglutės įsikūrusio Kalėdų miestelio erdvėse karaliaus nepaprastų kalėdinių grožybių ir gėrybių paradas.

Kada: iki sausio 7 d.

Šiais metais pirmą kartą Geležinkelio stoties teritorijoje įsikurė ŠVENTINĖ STOTIS – ALTERNATYVUS KALĖDŲ MIESTELIS. Čia veiks kalėdinė mugė ir gatvės maisto turgus, kur šefai gamins maistą, vyks įvairių muzikos atlikėjų pasirodymai bei kūrybinės dirbtuvės.

Kada: iki sausio 3 d.


Kalėdų traukinukas | Katedros aikštė

Jau tradiciniu tapęs, spalvingas Kalėdų traukinukas visus kvies sugrįžti į vaikystę magiškų pusvalandžio trukmės kelionių po sostinę metu.
——
Kada: iki sausio 7 d.


Kalėdinėje čiuožykloje Lukiškių aikštėje

Čia vilniečiai bei sostinės svečiai galės mėgautis čiuožimo malonumais. O darbo dienomis čiuožykloje vyks nemokamos atviros ledo ritulio, čiuožimo, kerlingo pamokėlės.

– Antradieniais 18.00–19.30 val.  – Lietuvos kerlingo asociacija kvies mokytis žaisti aištoką – bavarišką akmenslydį;
– Penktadieniais 18.00–19.00 val. – vaikus čiuožimo technikos mokys „Hockey Punks Academy“;
– Penktadieniais 19.30–20.15 val. – „Hockey Punks Academy“ čiuožimo subtilybių pamokos suaugusiems.

Pačiūžų (nuo 27 iki 48 dydžio) nuomos kaina – 3,00 eurai.
Čiuožiant su savomis pačiūžomis – 2,00 eurai.

Kada: iki sausio 7 d.


Vidudienio vargonų koncertai „Vox Organi Cathedralls“ | Vilniaus arkikatedra bazilika

Vilniečiai bei miesto svečiai maloniai kviečiami į Advento ir šv. Kalėdų vargoninės muzikos koncertus Vilniaus arkikatedroje bazilikoje. Kiekvienas ciklo koncertas – reta proga pasiklausyti gražiausių vargoninių kūrinių iš viso pasaulio adventinės ir kalėdinės muzikos lobyno.
—-
Kada: gruodžio 13-31 d., 12 val.


Kalėdinė 3D Pasaka „Jėzaus gimimo istorija“ | Katedros aikštė

Pasakodama specialiai „Kalėdoms sostinėje 2018“ sukurtą įstabią 3D projekcijų pasaką „Jėzaus gimimo istorija“, nušvis Vilniaus Katedros didžioji siena ryškiausiomis spalvomis.
—-
Kada: gruodžio 25-29 d. 


Donatas Montvydas # Vilnius | LOFTAS, menų fabrikas

Vienas ryškiausių šalies pop muzikos dainininkų Donatas Montvydas stebina savo gerbėjus ir surengs koncertus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Švęsk Kalėdas kitaip. :)
—-
Kada: gruodžio 25 d., 20 val.


SKAMP 20 | Loftas

Grupė „Skamp“ ruošiasi su trenksmu paminėti 20 metų veiklos jubiliejų. Energingoji trijulė skelbia Vilniaus „Siemens“ arenoje metų pabaigoje, surengsianti vienintelį solidaus gimtadienio koncertą „Skamp20“.

Kada: gruodžio 26 d., 19 val.


Roko baladės | Vilniaus kongresų rūmai

Trys geriausi roko atlikėjai ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, atliks „Depeche Mode“, „Queen“, „Nirvana“, Billy Idol ir kitų grupių bei atlikėjų dainas.


Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis“| Compensa koncertų salė

Kakė Makė, Netvarkos nykštukas, Šunelis Čiučia, monstrai Mamaisa ir Nanaisa traukia šventinius apdarus ir kviečia į smagiausią įvykį – didįjį žiemos koncertą! Net Pabaisa Tingiu-nė-Krust sukrutėjo ir sakė – atvyks!

Kada: gruodžio 28 d., 19 val.


Mad Money koncertas | Loftas

Mad Money šiemet pateiks savo Kalėdų versiją. MAD XXXmas!

Kada: gruodžio 28 d., 19:30 val.


Magiškas Hario Poterio ir Spragtuko pasaulis | Šv. Kotrynos bažnyčia

Specialiai šiam projektui suburtas styginių kolektyvas, vadovaujamas dirigento Karolio Variakojo, atliks kūrinius iš Hario Poterio filmų garso takelio. Skambės Hogvartso himnas, kvidičo motyvai, Poterio valsas ir daugelis kitų stebuklingų melodijų.

Kada: lapkričio 29 d., 18 val. ir 20:30 val. 


Žiemos miuziklas su Vaidu Baumila | Compensa koncertų salė

Į didžiąja sceną Vaidas lips drauge su specialiai šiam žiemos koncertui suburta pučiamųjų grupe, o prie Vaido prisijungs ir šio vakaro svečiai – Jurgis Brūzga bei Karina Krysko – gerai pažįstami ir jau seniai pamilti Lietuvos balsai.

Kada: lapkričio 29 d., 19val. DAUGIAU RENGINIŲ VILNIUJE RASI [ ČIA ].

Pagrindinės straipsnio nuotraukos autorius – Bluras.