Kalėdos Kaune 2021: įdomiausios pramogos šventės laukimui

Kalėdos Kaune šiemet maloniai stebins miesto gyventojus ir svečius. Tad kur geriausia turiningai laukti žiemos švenčių?

Mandarinų ir imbiero kvapas ore, nerimastinga širdis vis laukianti to nelemto sniego ir nevalingai per įvairias muges judantis kūnas, karštligiškai ieškant artimiesiems dovanų… Taip, visi šie simptomai signalizuoja, kad jau prasidėjo gražiausių žiemos švenčių laukimas. Nuo šio malonaus viruso niekur šiemet nepabėgs ir Kaunas. Todėl „Miesto žirafos“ surinko įdomiausių vietų ir pramogų gidą visiems, kurie nori turiningai laukti Kalėdų bei smagiai jas sutikti laikinojoje sostinėje.


Kalėdų eglutė rotušės aikštėje

Kaunas visuomet moka išsiskirti savo kalėdinėmis eglutėmis ir šie metai tikrai nėra išimtis. Lyg iš Kuzmickaitės šou pabėgusi miesto žaliaskarė šiemet pasidabino nesuskaičiuojamais kiekiais drugelių. Kai gerai pagalvoji, Lietuvoje drugelių žiema šiaip nepamatysi, tad vien dėl šios priežasties šventinį mėnesį verta aplankyti laikinosios sostinės centrą. Negana to, visa Rotušės aikštė mėnesiui virs didžiuliu botanikos sodu, kuris tikrai turėtų patikti tiems, kurie mėgsta karibų stiliaus Kalėdas.

Iki 2022 m. sausio 6 d.


Kalėdų miestelis

Rotušės aikštėje šventinį mėnesį veiks ir Kalėdų miestelis, kuriame įsikurs įvairios dirbtuvės, parduotuvėlės ir net pats Kalėdų senelis. Miestelis šiemet taip pat atrodys išskirtinai, mat prekyba ir kitos pramogos čia vyks iš stikliniais kupolais dengtų erdvių. Nereikia net sakyti, kad visa Rotušės aikšte šventiniu laikotarpiu tikrai taps selfių epicentru Kaune.

Iki 2022 m. sausio 6 d.


SEL koncertas

Nežinome, kiek šis SEL koncertas susijęs su Kalėdomis ir kiek tiesiog pasitaikė šventinėje datoje, bet kaip byloja sena liaudies išmintis, ten kur SEL – ten niekada netrūksta sniego. O ir šiaip, Egio renginiai niekada nebūna nuobodūs. Tad ar Kalėdos, ar ne, į sąrašą neįtraukti šio koncerto būtų nuodėmė.

Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? Gruodžio 25 d. 20.00 val.


Flash Voyage kalėdinis koncertas

Vienas įdomiausių Kauno muzikos kolektyvų kviečia į jaukų akustinį koncertą. Šie vaikinai tikrai žino, kaip užkurti vakarėlį, o dabar kviečia pamatyti ir jų jaukiąją pusę atskleistą akustiniais garsais. Nežinome, kaip jums, bet mums „Flash Voyage“ tinka visokie.

Kur? Sinagoga Studio (Vaisių g. 30)
Kada? Gruodžio 25 d. 21.00 val.


Prisukamas abrikosas: Kalėdos

Prisukamo abrikoso vakarėliai Kaune jau tapo išskirtiniu reiškiniu. Tad jei per Kalėdas norite gerai pajudinti kaulus pagal tinkamus šokių muzikos ritmus, prašom. Šis renginys skirtas jums.

Kur? Stumbro muziejus (K. Būgos g. 7)
Kada? Gruodžio 25 d. 23.00 val.


Tradicinis kalėdinis koncertas „KALĖDOS VISIEMS!“

Renginys rimtosios muzikos gerbėjams. Gražiausioms metų šventėms du žinomi Lietuvos kolektyvai klausytojams rengia įsimintiną muzikinę dovaną. Valstybinis choras „Vilnius“ ir šiemet savo 60-metį minintis Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, sujungę kūrybines jėgas Kaune kviečia į Kalėdų dvasia dvelkiančią muzikos valandą. Tad jei neturite planų antrai Kalėdų dienai, dar bent keliomis akimirkomis pratęskite kalėdines dvasios galiojimą šiame renginyje.

Kur? Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31A)
Kada? Gruodžio 26 d. 17.00 val.


Pagrindinės straipsnio nuotraukos autorius – Sekundė tobulybės.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas