Kalėdos Kaune 2020: įdomiausios pramogos šventės laukimui

Kalėdos Kaune šiemet bus tikrai kitokios bei maloniai stebins miesto gyventojus ir svečius.

Nors pandemija ir stipriai apmažino Kalėdų laukimo šventinius renginius visoje šalyje, Kaunas nepasiduoda ir kviečia šiemet žiemos šventes pasitikti saugiai, tačiau saldžiai. O “Miesto žirafos” surinko keletą pramogų, kurios šiemetinį kalėdinį laukimą Kaune padarys dar šviesesniu.—-

Renginių sąrašą nuolat pildysime… 


Kalėdų eglė Rotušės aikštėje

Kauno rotušės aikštėje jau stovi morengais išpuošta “saldi” Kalėdinė eglutė. Žmonės kalba, kad šiemet Kaunas savo eglutės grožiu netgi pralenkė Vilnių. Tad jei dar nematėte šios žaliaskarės, užsukite į miesto centrą bent penkioms minutėms pasigrožėti šiuo įstabiu šventiniu atributu.

Nuo 2020 m. lapkričio 29 d. iki 2021 m. sausio 6 d.


Virtualūs kalėdiniai mokymai

Kalėdinių Kauno renginių organizatorių internetiniame puslapyje šiemet rasite ir daug įdomių mokomųjų video, kaip namuose lengvai pasigaminti įvairių šventinių atributų. Nuo žaisliukų ar sausainių iki kalėdinio vainiko bei šokių pamokų… Iš visų šių pamokų tikrai išsirinksite bent kelias pramogas, ką įdomaus ir šventiško nuveikti namuose šiais šaltais žiemos vakarais laukiant Kalėdų.


Konkursas: Saldžios Kalėdos Kaune

Suprantama, jog kalėdinė nuotaika geriausiai kuriasi tuomet, kai emocija gali pasidalinti su kitais. Tą padaryti kviečia fotografijų konkursas “Kalėdos Kaune”. Jums reikia tik į savo „Instagram’o“ profilį įkelti kalėdine atmosfera alsuojančia nuotrauką iš Kauno bei ją pažymėti grotažyme #KaledosKaune ir jūsų foto atsidurs pagrindiniame “Saldžios Kalėdos Kaune” puslapyje. Juk niekada negali žinoti, gal tavo nuotrauka kažkam širdyje įpūs daugiau šventinės nuotaikos…


Virtualus kalėdinis šeimadienis

Kodėl šio karantino neišnaudojus smagiai veiklai su visa šeima namuose? O jei dar ši veikla ir kažko išmoko… Tokią atrakciją internetu siūlo Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka. Sekmadienį prieš pat šventes visos šeimos kviečiamos prisijungti prie internetinės transliacijos, kurios metu bus kuriamas popierinių eglučių miškas. Tikrai puiki edukacinė pramoga mažiesiems ir jų tėveliams.

Gruodžio 19 d.


Kalėdinis koncertas „Džiaugsmingų Šv. Kalėdų!“

Kokios Kalėdos be kalėdinių giesmių? Šv. Kalėdų vakarą, jungtinės kūdikėlio Jėzaus Kristaus pajėgos kviečia jus į kalėdinį, skambantį giesmių koncertą internetu Jo garbei! Visiems puikiai žinomą kalėdinį repertuarą jums dovanoja Emilija ir Viktoras su grupe, „Kvarkletas” bei Garliavos šlovinimo grupė „NATUS”! Puikus fonas šventiniai nuotaikai susikurti.

Gruodžio 25 d.


Spektaklis „Kalėdų senis ir besmegenis“

Muzikinė komedija skirta mažiems ir dideliems, ieškantiems Kalėdinio stebuklo ir pasakos. Internetu transliuojamame spektaklyje pamatysite išsiblaškiusį Kalėdų Seneliuką ir jo ištikimą draugą Besmegenį. Jus džiugins ir Naminukė Kūtė, Tarakonas Monas, Policininkas Jonas.  Kokių bėdų pridarys papečkio gyventoja naminukė ir kokių nuotykių patirs bičiuliai – sužinosite „Raganiukės“ teatros spektaklyje. Kokios ten bėdos? Juk – Kalėdos! Beje Kalėdų Seneliuko didysis kaminas šaudys ne tik dovanomis, bet ir sceniniais fejerverkais, balionais ir sniegu.

Gruodžio 25 d.


Virtuali kalėdinė degustacija

Alaus Bibliotekos svajonių duetas Tomas ir Joris padės jums virškinti Kalėdines gėrybes pasakodami šmaikščias istorijas.  Degustacijos vedėjai išmokys tinkamai degustuoti alų ir susipažindins su jį kuriančiomis medžiagomis. Sužinosi apie šiuo metu populiarius alaus stilius ir sparčiai populiarėjantį craft alaus reiškinį ir žinoma sezonines/Kalėdines gėrybes.

Gruodžio 26 d.


Pagrindinės straipsnio nuotraukos autorius – Sekundė tobulybės.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas