Kalėdos Kaune 2019: įdomiausi renginiai laukimui ir šventei

Kalėdos Kaune šiemet bus tikrai įsimintinos! Kaunas nusiteikęs itin šventiškai ir ketina stebinti miesto gyventojus ir svečius.

Vietų šventiniams vakarėliams Kaune tikrai bus, o kad paieškos nekeltų galvos skausmo „Miesto Žirafos“ atrinko, mūsų nuomone, geriausius Kalėdinius renginius laikinojoje sostinėje.
—-
Renginių sąrašą nuolat pildysime… 


Kalėdų miestelis Rotušės aikštėje

Rotušės aikštė – ne tik pagrindinės Kauno kalėdinės eglutės „namai“. Iki sausio 6 d. čia veiks visas Kalėdų miestelis! Čia jūsų laukia mugė, edukaciniai užsiėmimai, susitikimai su Kalėdų seneliu, animaciniai filmai ir daug kitų veiklų. Visas jas rasite oficialiame Kalėdų miestelio puslapyje – ČIA.

nuo 2019 m. lapkričio 30 iki 2020 m. sausio 6 d.


Radistai & Friends Arena Show

Na o tuos, kurie ieško rimtesnio judesio per pačias Kalėdas, į Žalgirio areną kviečia „Radistai“. Populiarusis DJ‘ų duetas savo gerbėjus kviečia į nepakartojamą areninį šou „Radistai & Friends Arena Show“. Didžiausias šiemet Kalėdoms skirtame renginyje dalyvaus „Flying Saucer Gang“, „Mad Money“, Niko Barisas bei daugelis kitų šiandien populiarių atlikėjų.

Kada? gruodžio 25 d. 20.00 val. Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)


Vakarėlis „Prisukamas abrikosas: Kalėdos“

Renginys norintiems antros Kalėdų dienos rytą pasitikti šokių aikštelėje. Mat „Lizde“ per Kalėdas susirinks krūva didžėjų, kurie savo kokybiška šokių muzika visus susirinkusius privers gerokai paprakaituoti.

Kada? gruodžio 25 d. 22.00 val. Kur? Lizdas (Nepriklausomybės aikštė 12)


Koncertas „Kalėdų muzika iš ekranų“

Orkestras „Ąžuolynas“ kviečia į koncertą mažuosius. Čia skambės gražiausios animacinių filmų dainos, kurias savaip atliks pučiamųjų orkestras. Puikus renginys visai šeimai antrai Kalėdų dienai.

Kada? gruodžio 26 d. 14.00 val. Kur? Kauno Kultūros Centras (Kęstučio g. 1)


Koncertas „Kalėdos visiems“

Kaip ir kiekvienais metais jau minėtas Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ dovanoja puošnų, Kalėdų dvasia spindintį muzikinį vakarą. Šį kartą – siūloma trumpam pakeliauti po pasaulį ir išgirsti anglų, amerikiečių, ukrainiečių, flamandų, ispanų, vokiečių ir lietuvių kalėdines kompozicijas.

Kada? gruodžio 26 d. 17.00 val. Kur? Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia (Laisvės Alėja 28)


Kalėdos su Vaidu Baumila

Nuoširdumu gerbėjus paperkantis atlikėjas Vaidas Baumila kviečia į jaukų ir šventėmis kvepiantį gyvo garso žiemos koncertą. Kalėdų vakarą, kartu su muzikine grupe, V. Baumila atliks gerai žinomus savo kūrinius, skambias miuziklų dainas ir sveikins klausytojus šventinėmis dainomis.

Kada? gruodžio 26 d. 20.00 val. Kur? Žalgirio arena (K. Mindaugo pr. 50)


„Rebelheart“ kalėdinis koncertas

Gražiausių metų švenčių belaukiant grupė „Rebelheart“ visus savo draugus ir klausytojus kviečia į Kalėdinį koncertą „Palėpėje“. Grupė net rengia specialią šventinę programą šiam koncertui. Tad bus tikrai įdomu išgirsti, ką Lietuvos roko legendos patieks pošventiniam stalui.

Kada? gruodžio 27 d. 21.00 val. Kur? „PuntoJazz“ palėpė (Kęstučio g. 6)

Pagrindinės straipsnio nuotraukos autorius – Sekundė tobulybės.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas