Kalėdos Kaune 2019: įdomiausi renginiai laukimui ir šventei

Kalėdos Kaune šiemet bus tikrai įsimintinos! Kaunas nusiteikęs itin šventiškai ir ketina stebinti miesto gyventojus ir svečius.

Vietų šventiniams vakarėliams tikrai bus, o kad paieškos nekeltų galvos skausmo „Miesto Žirafos“ atrinko, mūsų nuomone, geriausius Kalėdinius renginius Kaune.
—-
Renginių sąrašą nuolat pildysime… 


Kalėdų miestelis Rotušės aikštėje

Rotušės aikštė – ne tik pagrindinės Kauno kalėdinės eglutės „namai“. Iki sausio 6 d. čia veiks visas Kalėdų miestelis! Ateikite, Jūsų laukia mugė, edukaciniai užsiėmimai, susitikimai su Kalėdų seneliu, animaciniai filmai ir daug kitų veiklų. Visas jas rasite oficialiame Kalėdų miestelio svetainėje – ČIA.

nuo 2019 m. lapkričio 30 iki 2020 m. sausio 6 d.


Kalėdų paštas

Į Rotušės aikštę šiemet sugrįš ir gražia tradicija tapęs kalėdinis paštas. Miestelio lankytojai galės nemokamai išsiųsti sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems visoje Lietuvoje. Tam bus paruošti ir specialūs kosminių Kalėdų atvirukai.
nuo 2019 m. lapkričio 30 iki 2019 m. gruodžio 15 d.

Studentų Kalėdos „Gargare“

„Gargaras“ gruodžio viduryje kviečia į studentiškas Kalėdas. Čia be specialiai „paderintų“ kainų studentai galės pasimėgauti ir grupės SADBOI koncertu bei Dj Juliaus pasirodymu. Tad jei ieškai judesio prieš Kalėdas, šis renginys kaip tik tau.

Kada? gruodžio 12 d. 21.00 val. Kur? Gargaras (Raudondvario pl. 101)


Didžioji Kalėdinė mugė

Čia tikriausiai rasite didžiausią kalėdinių prekių bei atributikos pasirinkimą mieste. Tad jei gruodžio viduryje nebūsite dar susipirkę visų dovanų, „Žalgirio arena“ jūsų lauks atlapomis durimis.

Kada? gruodžio 14 -15 d. nuo 1o.00 val. Kur? Žalgirio arena (K. Mindaugo pr. 50)


Kalėdinis koncertas „Senos geros dainos“

Šiame koncerte skambės begalė kultinių lietuviškų hitų, kuriuos atliks Lietuvos estrados grandai – s Gintarė karaliūnaitė ir grupė Poliarizuoti stiklai „Boružėlė“, „Debesėli debesėli“, „Tingiu“, „Sparnai tavo sielai“, „Stasė“ „Medžiai be lapų“ „Aš stiklus pakeisiu“ ir dešimtys kitų hitų skambės šių atlikėjų lūpomis. Ne mūsų skonio muzika, bet galbūt tai bus gera dovana jūsų tėvams ar seneliams.
—-
Kada? gruodžio 18 d. 19.00 val. Kur? Renginių oazė (Baltų pr. 16)


„Rock bottom xmas“ festivalis

Kalėdinis desertas tikriems sunkiojo roko gerbėjams. Klubas „Lemmy“ kviečia į kalėdinį vienos dienos roko muzikos festivalį, į kurį atvyksta trys roko grupės: „Still Runners“, „Bitter Roots“ ir latviai – „Indygo“. Bus daug garso, triukšmo, šviesų ir meilės.

Kada? gruodžio 20 d. 21.00 val. Kur? Lemmy (Girstupio g. 1)


„Kalėdų paslaptis“ legendinės Ellos Fitzgerald dainos

„Kalėdų paslaptis“ – tai neilga, tačiau romatiška bei įsimintina džiazo muzikos kelionė, kurios metu skambės legendinės Ellos Fitzgerald dainos. O jas atliks aksominio tembro šeimininkė iš Estijos Sofia Rubina-Hunter. Jei pasiilgote tokios muzikos – vadinasi šis vakaras yra skirtas Jums…

Kada? gruodžio 21 d. 17.00 val. Kur? Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)


„Lemon Joy“ Kalėdos

Viena garsiausių ir populiariausių Lietuvos grupių „Lemon Joy“ kviečia į Kalėdinį koncertą, kurio metu atliks populiariausius hitus, tarp kurių – ir naujausio albumo „Willkommen“ dainos. „Kažkada“, „Geltoni krantai“, „Karolis“, „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, „Pamiršk mane“, „Ne apie mus“ visi šie kūriniai prieš pat Kalėdas džiugins synthpop ir lietuviškos muzikos gerbėjus Kaune.

Kada? gruodžio 21 d. 19.00 val. Kur? Renginių oazė (Baltų pr. 16)


Radistai & Friends Arena Show

Na o tuos, kurie ieško rimtesnio judesio per pačias Kalėdas į Žalgirio areną kviečia „Radistai“. Populiarusis DJ‘ų duetas savo gerbėjus kviečia į nepakartojamą areninį šou „Radistai & Friends Arena Show“. Didžiausias šiemet Kalėdoms skirtame renginyje  dalyvaus „Flying Saucer Gang“, „Mad Money“, Niko Barisas bei daugelis kitų šiandien populiarių atlikėjų.

Kada? gruodžio 25 d. 20.00 val. Kur? Žalgirio arena (K. Mindaugo pr. 50)


Koncertas „Kalėdų muzika iš ekranų“

Orkestras „Ąžuolynas“ kviečia į koncertą mažuosius. Čia skambės gražiausios animacinių filmų dainos, kurias savaip atliks pučiamųjų orkestras. Puikus renginys visai šeimai antrai Kalėdų dienai.

Kada? gruodžio 26 d. 14.00 val. Kur? Kauno Kultūros Centras (Kęstučio g. 1)


Koncertas „Kalėdos visiems“

Kaip ir kiekvienais metais Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ dovanoja puošnų, Kalėdų dvasia spindintį muzikinį vakarą. Šį kartą – siūloma trumpam pakeliauti po pasaulį ir išgirsti anglų, amerikiečių, ukrainiečių, flamandų, ispanų, vokiečių ir lietuvių kalėdines kompozicijas.

Kada? gruodžio 26 d. 17.00 val. Kur? Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia (Laisvės Alėja 28)


Kalėdos su Vaidu Baumila

Nuoširdumu gerbėjus paperkantis atlikėjas Vaidas Baumila kviečia į jaukų ir šventėmis kvepiantį gyvo garso žiemos koncertą. Kalėdų vakarą, kartu su muzikine grupe, V. Baumila atliks gerai žinomus savo kūrinius, skambias miuziklų dainas ir sveikins klausytojus šventinėmis dainomis.

Kada? gruodžio 26 d. 20.00 val. Kur? Žalgirio arena (K. Mindaugo pr. 50)


„Rebelheart“ kalėdinis koncertas

Gražiausių metų švenčių belaukiant grupė „Rebelheart“ visus savo draugus ir klausytojus kviečia į Kalėdinį koncertą „Palėpėje“. Grupė net rengia specialią šventinę programą šiam koncertui. Tad bus tikrai įdomu išgirsti, ką Lietuvos roko legendos patieks šventiniam stalui.

Kada? gruodžio 27 d. 21.00 val. Kur? „PuntoJazz“ palėpė (Kęstučio g. 6)

Pagrindinės straipsnio nuotraukos autorius – Sekundė tobulybės.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas