Joninės Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Joninės Vilniuje 2019 – kur švęsti: geriausi Joninių renginiai

Jonines Vilniuje, kaip visuomet, lydės daugybė renginių. O kad būtų lengviau juose susigaudyti, „Miesto Žirafos“ paruošė Joninių gidą, į kurį surinko svarbiausius ir įdomiausius ilgojo savaitgalio renginius.

Ieškokim paparčio žiedo kartu!;)

Rasos šventė Verkių parke

Joninės Vilniuje dažniausiai asocijuojasi su švente Verkių parke. O šiemet čia šurmuliuos 20-oji tradicinė Rasos šventė. Tad pasipuoškite vainikais, susiskinkite devynių žolynų Kupolę, pasiimkite lauknešėlį ir su šeimomis, draugais atvykite į liepomis kvepiantį Verkių parką.

Kur? Verkių parkas (Žaliųjų ežerų g. 49)
Kada? birželio 21 d. 19.00 val.

Aurum 1006 km lenktynių pristatymas

„Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių festivalis keliasi į Vilniaus centrą. Na gal šis renginys labiau kvepia benzinu nei Joninėmis. Tačiau verta paminėti, jog dėl jo savaitgalį bus uždaryta dalis Gedimino prospekto. Tad jei jau įsiruošit į miestą, nepraleiskite progos akis paganyti ir į galingus lenktyninius automobilius.

Kur? Gedimino pr.
Kada? birželio 22 d. 14.00 val.

Festivalis „Trimito vasara“ 

Festivalis „Trimito vasara“ rengiamas jau ne pirmus metus, tačiau šiais metais jis įgauna naują pagreitį, veidą ir apimtis. Festivalio organizatoriai neabejoja, kad net išrankiausi pučiamųjų muzikos gerbėjai ras iš ko pasirinkti. Tad kodėl nepasitikus Joninių su kokybiška pučiamųjų muzika?

Kur? Katedros aikštė
Kada? birželio  22 d. 16.00 val.

Joninės Lazdynuose

Vilniaus mikrorajonas organizuojasi savo šventę ir kviečiai prisijungti visus norinčius. Visos geriausios Joninių tradicijos ir legendinės Valdemaro Frankonio dainos. Gal ir ne „žirafiško“ skonio muzika, bet dėl skonio, kaip sakoma, nesiginčijama.

Kur? Erfurto g. 29
Kada? birželio 22 d. 18.00 val.

„8 kambarys“ koncertas „Ieškau 3.0“ 

Viena sparčiausiai populiarėjančių muzikos grupių Lietuvoje kviečia į savo koncertą, kurio pavadinimas labai tinkamas Joninių savaitgaliui. Jei dar nesi girdėjęs šių vaikinų gyvai, puiki proga tai padaryti.

Kur? „Vasaros terasa“ (Vilniaus g. 39)
Kada? birželio 22 d. 18.30 val.

Joninės Lentvaryje/Pilialaukyje

Joninės Vilniuje, o gal geriau Jonines Trakuose? Tokią progą jums siūlo Joninių šventė Pilialaukyje. Joninių laužas Trakų pilies fone? Kodėl gi ne.

Kur? Pilialaukis (Galvės g. 120, Trakai)
Kada? birželio 23 d. 7.00 val.

Šeimos Joninės Užupyje

Birželio 23 d. Kūdrų parko (Užupyje) vasaros scenelėje bus rodomas interaktyvus spektaklis iš tautosakininko Jurgio Dovydaičio pasakų rinkinių. Be to su mažaisias čia galėsite dainuoti dainas, žaisti Joninių žaidimus, kepti Joninių bandeles, pinti Joninių vainikus ir kitaip smagiai leisti laiką. Trumpai tariant, puikus renginys visai šeimai.

Kur? Kūdrų parko vasaros scena
Kada? birželio 23 d. 17.00 val.

Joninių festivalis N. Vilnioje „Paparčių žiedas“

Joninės Naujojoje Vilnioje. Nuo Irenos Starošaitės ir grupės YVA iki roko grupės „Wrong Way“. Spalvinga šventė įvairaus skonio publikai.

Kur? Naujoji Vilnia (Gerovės g. 1)
Kada? birželio 23 d. 12.00 val.

Jonė’Mon Go Justiniškės

Šio renginio organizatoriai nusprendė į Jonines pažiūrėti kiek moderniau. Be visų tradicinių šios šventės veiklų, šiame renginyje dar galėsite ir paieškoti paparčio žiedo naudodamiesi mobiliuoju telefonu. Tikrai netradicinė pramoga, tradicinei šventei.

Kur? Sigito Gedos alėja (Taikos g. 60)
Kada? birželio 23 d. 18.00 val.

Joninės Pagiriuose

Pagirių estradoje Jūsų lauks gausybė pramogų visai šeimai: mugė, gardžios vaišės, batutai mažiesiems, kūrybinės dirbtuvėlės, kur be visa ko, galėsite nusipinti ir gražiausią Joninių vainiką – vyks konkursas! Smagias emocijas teiks žaidimų gausa. Nuo 20val. prasidės koncertas, kuriame dalyvaus ne tik vietiniai atlikėjai, bet ir tokie svečiai kaip „X faktoriuje“ išgarsėjusi grupė „Only Once“, o energijos bombą susprogdins – Pagirių pasididžiavimas „Timohi“!

Kur? Pagirių scena
Kada? birželio 23 d. 19.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas