Joninės Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Joninės Vilniuje 2020: kur vyks įdomiausi renginiai?

Kur Joninės Vilniuje šiemet bus minimos smagiausiai? „Miesto žirafos“ parengė įdomiausių trumpiausios metų nakties renginių gidą sostinėje.

Jonines Vilniuje – visuomet smagi šventė. O po karantino tikrai nesinori sutikti trumpiausios metų nakties užsidarius tarp keturių sienų. Tad „Miesto Žirafos“ jums paruošė įdomiausių Joninių renginių gidą sostinėje.


„Local Joninės“

Įdomi sostinės vieta „Local Pub“ Jonines kviečia švęsti kartu. Kas ten jūsų laukia? Vieta išlieka paslaptinga. Tačiau net iki 4 val. ryto prailgintas darbo laikas sufleruoja, kad čia trumpiausia metų naktis tikrai neprailgs.

Kur? „Local Pub“ (Jasinskio g. 1)
Kada? birželio 23 d. nuo 16.00 val.


„Solo ansamblio“ klipo „Dansingas“ pristatymas bei „Solodiskoteka“

Tikriausiai viena įdomiausių šių dienų Lietuvos grupių „Solo ansamblis“ prieš trumpiausią metų naktį Vasaros terasoje ketina užkurti tikrą vakarėlį bei pristatyti savo hito „Dansingas“ vaizdo klipą. Be to, šiame renginyje grupės nariai paliks savo įprastus instrumentus ir stos prie DJ pulto. Tad laukia rimtas tamsios elektroninės muzikos vakarėlis.

Kur? Vasaros terasa (Vilniaus g. 39)
Kada? birželio 23 d. nuo 18.30 val.


Rasos „Salione“

Baras „Salionas“ taip pat jau ruošiasi Joninėmis ir, pasak vietos šeimininkų, dėlioja ypatingą vakaro muzikos, gėrimų bei maisto meniu. Belieka tik užsukti ir viską išbandyti.

Kur? „Salionas“ (K. Sirvydo g. 6)
Kada? birželio 23 d. nuo 19.00 val.


Joninių vainikų pynimas

Kokios gi Joninės be vasaros gėlių vainiko? Šio renginio organizatoriai kviečia pabūti kartu ir Pilaitės ežerus gausiai papuošti pačių rankomis pintais vainikais. Beje, čia visų lauks ir kitokios pramogos visai šeimai. Tad nusimato jauki šventė gražioje vietoje.

Kur? Salotės paplūdimys
Kada? birželio 23 d. 19.00 val.


Vidurvasaris | Big Bam Jam

„Downtown Food Hall“ žalioji erdvė Jonines kviečia sutikti rock’n’roll’o ritmu. Mat trumpiausią naktį čia susirinkusiems padės pasitikti grupė „Big Bam Jam“. Tad Elvis Presley, Eddie Cochran, Bill Haley, Gene Vincent ir kitų atlikėjų hitų vibracijos čia liesis laisvai.

Kur? Downtown Food Hall & Lounge (A. Smetonos g. 5)
Kada? birželio 23 d. nuo 19.00 val.


„Papartinės“ Perone

Tikrą Joninių nakties šokių maratoną ketina užkurti „Peronas“. Tam į pagalbą jie šiemet pasikvietė šokių rimtų meistrus „Pinigai“ ir „Black Feeling“. Kaip rašos renginio organizatoriai, Jonas bus, papartis irgi bus, tad belieka sulaukti jūsų.

Kur? Peronas (Geležinkelio g. 6)
Kada? birželio 23 d. nuo 20.00 val.


Jonas Bassas 

Į Vingio parką Jonines švęsti kvies „Kala Sound Sytem“. Trumpiausia vidurvasario naktis čia vyks ne tik su muzika, bet ir su skaidrėmis tamsoje iš Vilniaus Analoginės Fotografijos ir Kino Festivalio. Puikus renginys norintiems gerai pasišokti gamtos apsuptyje.

Kur? Vingio parkas (M. K. Čiurlionio g. 100)
Kada? birželio 23 d. nuo 22.00 val.


Joninių naktinis plaukimas baidarėmis

O gal trumpiausią metų naktį norite pasigrožėti naktinio Vilniaus šviesomis iš vandens. Tokią pramogą siūlo šio renginio organizatoriai. Jei nebijot sušlapti ir vanduo yra jūsų stichija, kodėl neišmėginus šios avantiūros.

Kur? Prie „Forum Palace“ (Konstitucijos pr. 26)
Kada? birželio 23 d. nuo 22.30 val.


„Flash Voyage“ koncertas Vasaros terasoje

Tikriausiai muzikaliausia Vilniaus vasaros erdvė antrai Joninių dienai savo lankytojams parengė tikrą paparčio žiedą. Juk „Flash Voyage“ muzika ir charizma jau atvėrė duris į ne vieno Lietuvos muzikos klausytojo ausis ir širdį. Tad geresnio muzikos takelio modernioms Joninėms net norėti negalima.

Kur? Vasaros terasa (Vilniaus g. 39)
Kada? birželio 24 d. 18.30 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas