Joninės Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Joninės Kaune 2020: kuriuose renginiuose ieškoti paparčio žiedo?

Kur Joninės Kaune šiemet bus minimos smagiausiai? „Miesto žirafos“ siūlo susipažinti su įdomiausiais 2020-ųjų Joninių šventės renginiais.

Joninės Kaune šiemet kvies žmones į įdomius renginius visame mieste. Bet kaip išsirinkti, kur eiti? Čia į pagalbą atskuba „Miesto žirafos“, kurios parengė Joninių renginių laikinojoje sostinėje gidą. Tad skaitom ir renkamės.


Joninės „Magic Edition“

Šio renginio organizatoriai Jonines kviečia pasitikti Kauno tvirtovės III forte. Tikrai įdomi vieta tokiai šventei, kurioje trumpiausią metų naktį žadami laužai, aukuras, vaidilutės, žaidimai bei muzika iki aušros. Kas ten žino, gal būten čia kažkur ir auga paparčio žiedas.

Kur? Kauno tvirtovės III fortas (Titnago g. 43a)
Kada? birželio 23 d. nuo 17.00 val.


Shamrock Joninės

„Saulė išbudino svietą, o svietas rinkosi į Shamrock’ą! Mergelės supins vainikus, ant stalelių uždegs lauželius. Vyr. barmenas Ignas suplaks JhonRock kokteilį. Virtuvės sergėtoja Angelė užtaisys BBQ Ribs.
Muzikuosim ir viduje ir lauke. O Saulę… Saulę palydėsim šokiais su ugnimi“… Štai taip poetiškai apie savo Jonines rašo vietos šeiminikai. Tiesiog nebėra, ką pridurti. Viskas aiškiai surašyta. Lieka tik užeiti.

Kur? Shamrock (Vilniaus g. 13)
Kada? birželio 23 d. nuo 17.00 val.


Rasų šventė

Na o tiem, kurie ieško kažko tradiciškesnio, į savo kiemelį kviečia užsukti Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius. Tautinė muzika, vainikėlių pinimas, žolininkių patarimai ir, žinoma, tradiciniai Joninių žaidimai. Visą tai rasite šiame renginyje.

Kur? Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius (L. Zamenhofo g. 12)
Kada? birželio 23 d. nuo 18.00 val.


Joninės Parake

Liaudiškos dainos, joninių burtai, ugnies magija ir išskirtinis fejerverkas. Visą tai lauks visų Parako kieme Joninių išvakarėse. Tad kodėl prieš trumpiausią metų naktį neužsukus į Šančius?

Kur? Parako kiemas (Prancūzų g. 2)
Kada? birželio 23 d. nuo 18.00 val.


Pakrantė LIVE pristato: Joninės su RONDO

„Pakrantė Live“ renginių ciklas Jonines kviečia pasitikti su legendine Lietuvos grupe RONDO. „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie Eliza“, „Rytas perone“, tai tik keletas šlagerių, kuriuos garsiai galėsite dainuoti pasitinkant trumpiausią metų naktį. Su RONDO muzika juk ir šiaip nei viename „baliuje“ nebūna liūdna.

Kur? Prie „Žalgirio arenos“ (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? birželio 23 d. nuo 21.00 val.


DAR Joninės

Stebuklingą maktį Rocknrollos kiemelis užsipildys muzika, kurią po 6 metų pertraukos užkurs išskirtinių muzikos profesionalų trijulė. Puikus renginys pasišokimui iki ryto.

Kur? Rocknrollos kiemelis (Vasario 16-osios g. 1)
Kada? birželio 23 d. nuo 22.00 val.


Rasos šventė prie Mergakalnio kalno

Jei pasiilgote kokybiškai atliekamų lietuvių liaudies dainų, šis renginys kaip tik jums. Išskirtinio grožio gamtos apsuptyje jums čia dainoas dovanos Rumšiškių kultūros centro folkloro ansamblis „Nedėja“.

Kur? Mergakalnis
Kada? birželio 24 d. nuo 21.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas