Joninės Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Joninės Kaune 2019: geriausi renginiai šventinį savaitgalį

Joninės Kaune šiemet kvies žmones į įdomius renginius visame mieste. Bet kaip išsirinkti, kur eiti? Čia į pagalbą atskuba „Miesto žirafos“, kurios parengė visą Joninių savaitgalio programą. Skaitom ir renkamės.

 „8 kambarys“ koncertas „Ieškau 3.0“

Kosminiu greičiu populiarėjanti grupė kviečia į savo koncertą mįslingu pavadinimu „Ieškau 3.0“. Kitą vertus, geresnio pavadinimo koncertui prieš pat Jonines nesugalvosi. Tad belieka išmokti „Ežero dugne“ žodžius ir pirmyn į koncertą.

Kur? „AdForm“ kiemelis (Rotušės a. 19)
Kada? birželio 21 d. 19.00 val.

„Rebelheart“ koncertas

„Kelias pas tave“, „Juodas lietus“, „Ar išsaugosi mano meilę?“ – tai dainos, kurios ne vienam asocijuojasi su romantiškomis vasaros naktimis. Tad kodėl jų gyvai neišgirdūs ir Joninių savaitgalį?  Trumpai tariant, į koncertą Kaune jus kviečia roko dinozaurai „Rebelheart“.

Kur? „Džempub“ (Laisvės al. 59)
Kada? birželio 21 d. 22.00 val.

Pasiplaukiojimas laivu „Perlas“ su Joniniu tradicijų pasakojimais

Nestandartinė Joninių pramoga. Juk visada smagu, sužinoti kažką naujo. O jei dar įdomi pamoka vyksta skrodžiant nedideles Nemuno bangas… Kaip pagalvoji, kuris iš mūsų labai daug žino apie Jonines. Tad kodėl nepagilinus žinių netradicinėje aplinkoje.

Kur? Kauno senamiesčio prieplauka
Kada? birželio 23 d. 13.00 val.

Jonvabalių medžioklė | Minam Kartu! 

Joninės Kaune gali būti sutiktos ir minant pedalus. Būtent tai ir siūlo padaryti šio renginio organizatoriai. Tas langvas vasaros nakties kvapas, žolėje grojantys svirpliai ir mažos dviračio švieselės. Romantika, sportas ir Joninės. Fantastika.

Kur? Pilies g. 17
Kada? birželio 23 d. 22.00 val.

Joninės Kaune 2019

Štai čia Jonines bus galima apturėti pagal geriausias žanros tradicijas. Vainikų pinimas ir plukdymas, laužai, duonos dalybos, liaudiški šokiai. Visą tai vyks Kauno pilies lomoje. Tikra gamtos šventė, kuriai šiek tiek šiuolaikiškumo suteiks grupės „Kūjeliai“ ir „Zucchero Tribute Band LT“.

Kur? Kauno pilies loma
Kada? birželio 23 d. 20.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas