Įdomūs pokalbiai: LR Seimo narys Gintaras Vaičekauskas

Jau antrą kartą „Mėmelio žirafų“ pokalbiuose – Gintaras Vaičekauskas. Naujas gyvenimo etapas – naujas pokalbis. :) Visiems žinomas, kaip TV žurnalistas, laidos „Reidas“ kūrėjas, dabar klaipėdietis dar ir LR Seimo narys.

Apie žurnalistiką ir politiką

Ar nebuvo liūdna atsisveikinti su žurnalistine veikla bei kelių „reindžerio“ titulu?  :)

Gyvenimas susideda iš etapų. Baigėsi vienas, pats ilgiausias mano profesijoje, prasidėjo kitas. Beje, žurnalistas, tai visam gyvenimui žurnalistas. Tai gyvenimo būdas. Nežinau, kas man tą „reindžerio“ titulą priklijavo, tokio negirdėjau. Žinau tik viena, jog jokios sugalvotos pravardės ar pareigos man nelipo. Vadino tiesiog ,,Vaičekausku“…

Ar prieš kelis metus būtumėt pagalvojęs, kad užimsite vieną iš LR Seimo narių kėdžių?

Ne, niekada nebūčiau pagalvojęs apie tai. Tačiau esu visada pilnas ambicijų. Noriu laimėti, noriu būti pirmas. Politika man – nauja veikla. Ir, beje, labai įdomi.Tačiau ir dirbant tuo, jūsų vadinamu, „reindžeriu“ keliuose, irgi buvo politika, kuri reiškė kovą dėl visų mūsų saugumo.

Jie taip pat gyvena pajuryje

Kokius tikslus sau keliate, kaip Seimo narys?

Būti atsakingu ir sąžiningu bei stengtis, kad valdžia netrukdytų žmonėms gyventi, nes tai, kas dabar daroma valdančiosios daugumos, yra būtent tai. Jie nurodinėja, kokius vaikus gimdyti, kokius gėrimus ir kiek gerti, ką valgyti, kaip sirgti, etc. Niekada negalvojau, kad praėjus 26 metams, po Sausio – 13-os, mes ir toliau turėsime kovoti. Kovoti už pasirinkimo laisvę.

Kur save matote po 5 metų?

Save matau ten pat – Seime. Antroje kadencijoje.

16121397_1542049292490919_1377292673_o

Apie gyvenimą pajūryje:

Pirma mintis, kilusi pagalvojus apie Klaipėdą?

Ar rasiu kieme mašinai vietos. :)

Mėgstamiausia vieta Pajūryje?

Neringa, Smiltynė.

Mėgstamiausia vieta Klaipėdoje?

Man viskas patinka, bet kažkaip Kruizinių laivų terminale gerai…

Kas siuo metu vyksta Klaipedoje

Geriausias baras/kavinė?

Nesu išrankus maistui, interjerui, publikai. Man visur gerai. Bet peizažas aišku geriausias atsiveria iš ,,Meat Lover‘ių“, bet skaniausiai pavalgau valgykloje Debreceno gatvėje.

Laukiamiausias renginys?

Džiazo festivalis, laukiu Klaipėdos jaunimo teatrų premjerų, Dramos teatro pastatymų.

Ko trūksta Klaipėdoje?

Pasikartosiu, nes gal jau tai kažkur girdėjote, tačiau, kai atvažiavau čia gyventi 1978 metais, supratau, kad tai mano miestas. Esu kaunietis, gyvenęs Vilniuje, bet čia – mano miestas.

Klaipėdoje gyventi gera, nes…?

Nes gyvenu aš pats, mano šeima, mano žmonės, mano draugai…