Helovinas Vilniuje

Helovinas Vilniuje: ką veikti mieste „šiurpiausią“ naktį?

Ką Vilniuje siūlo Helovinas 2020? „Miesto žirafos“ pristato įdomiausius šios šventės renginius sostinėje.

[UPDATE!!! Didžiausiuose Lietuvos miestuose nuo trečiadienio įvestas karantinas LABAI pakoregavo planuojamus renginius. „Miesto Žirafos“ nutarė atšauktų renginių netrinti, o tiesiog prirašyti prie jų „Atšaukta“, kad žinotumėte, kurie anksčiau paskelbti renginiai dėl pasikeitusios situacijos, deja, neįvyks. Mes ir toliau nuolat tikrinsime visus paminėtus renginius ir atnaujinsime čia esančią informaciją, bet visgi išsiruošę į renginį įsitikinkite, ar jis tikrai įvyks…]

Persirengėliai, šiurpios kaukės ir saldainių kaulijimas vaikštant nuo durų prie durų. Nors tai mums labiau panašu į Užgavėnes, tačiau vakarų šalyse būtent taip yra švenčiamas Helovinas. Mes gal dar ir neperėmėm visų šios šventės tradicijų, tačiau paskutinioji spalio naktis tampa vis aktualesnė smagių pramogų ieškantiems žmonėms ir Lietuvoje. Todėl „Miesto žirafos“ visiems parengė šios šventės renginių gidą. Skaitom ir žiūrim, ką gero šiemet siūlo Helovinas Vilniuje.


Helovinas Zooparke! [ ATŠAUKTAS ]

Puikus Helovino renginys mažiesiems. Čia ne tik veiks moliūgų ir kaukių dirbtuvės, bet ir bus galima patiems pamaitinti šikšnosparnius, sudalyvauti šiurpioje ekskursijoje bei su parko darbuotojais kartu įveikti savo baimes! Tad jei nežinote, kaip ilgąjį Vėlinių savaitgalį pamaloninti savo „bamblių“, šios vietos siūloma programa tam reikalui puikiai tiks.

Kur? Zoopark Vilnius (Verkių g. 27)
Kada? Spalio 30-31 d. nuo 10.00 val.


Marathon Of Fright II [ ATŠAUKTAS ]

„Loftas“ tikrai žino, kaip organizuoti teminius (ir ne tik) vakarėlius. Tad paskutinę spalio naktį čia galima tikėtis tikrai gero judesio. Tuo labiau, kad šiemet ši vieta vėl kviečia į itin praėjusiais metais nusisekusio „baimės maratono“ tęsinį. Prie pulto visas šokių aikšteles valdys tikri savo srities profesionalai, o pozityviais šiurpios energijos aplink tikrai taip pat netrūks.

Kur? Loftas (Švitrigailos g. 29)
Kada? Spalio 30 d. nuo 22.00 val.


UŽ moliūgų POSTAS Užupyje

Moliūgai, moliūgai ir dar karta moliūgai. Jau tradiciniu tapęs „Hello Moliūgai“ renginys šiemet ketina nustebinti ne vieną didelį ir mažą lankytoją Užupyje. Vienas ryškiausių šių metų renginio akcentų – moliūgų upė, kurią renginio organizatoriai su dalyviais mėgins sukurti šiurpiausią metų vakarą. Vaizdelis tikrai turėtų būti pribloškiantis.

Kur? Užupis
Kada? Spalio 31 d.  nuo 11.00 val.


„Zombie Run“ bėgimas [ PERKELTAS ONLINE ]

Svajojate sudalyvauti apokaliptiniame filme apie zombius? Panašios patirties jums gali suteikti šis renginys. „Zombie Run“ – tai gerų emocijų nestokojantis apokaliptinis zombių bėgimas Vilniaus miesto gatvėmis. Bėgimo metu papulsite į lazerių labirintą, siaubo kambarį, teks patirti zombių ataką ir bėgti nuo jų kiek kojos neša. Geresnės pramogos Helovinui net nesugalvosi!

Kur? Lukiškių aikštė
Kada? Spalio 31 d. 12.00 val.


Helovynas: Peaky Blinders

Esate kultinio serialo „Peaky Blinders“ gerbėjas? Puikią pramogą jums parengė „Hookah Place“ erdvė. Čia tikrai netrūks šokių, geros muzikos ir žinoma…šiurpių gėrimų.

Kur? Hookah Place (Labdarių g. 3)
Kada? Spalio 31 d. 18.00 val.


Halloween by Vuelta #3 [ ATŠAUKTA ]

Na o jei jūs Helovino laukiate tik dėl to, kad galėtumėte „pasipuošti“ kokia šiurpe kauke ir gerai pasišokti, šis vakarėlis kaip tik jums. Belieka tik susirasti patogią avalynę ir išsirinkti itin baisią kaukę. Mūsų rekomendacija būtų Petro Gražulio.

Kur? „Vuelta“ šokių studija (Smolensko g. 3)
Kada? Spalio 31 d. 21.30 val.


Halloween Catrina

Nemari Vilniaus naktinė vieta „Pabo Latino“ Heloviną kviečia sutikti taip, kaip ir kitas čia vykstančias šventes, Lotynų Amerikos ritmų. Šiemet vietos šeimininkai į pagalbą išsikvietė net mistinę Meksikos būtybę Catriną. Tad jei norite pamatyti, ką ši „elegantiškoji kaukolė“ turi pasiūlyti Lietuvos naktinėtojams, Visų šventųjų vakarą nepraeikite pro „Pabo Latino“.

Kur? Pabo Latino (Trakų g. 3)
Kada? Spalio 31 d. 19.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas