Helovinas Vilniuje

Helovinas Vilniuje: ką veikti mieste „šiurpiausią“ naktį?

Ką Vilniuje siūlo Helovinas 2021? „Miesto žirafos“ pristato įdomiausius šios šventės renginius sostinėje.

Šiemet lapkričio šventės mums atneša beveik visos darbo savaitės ilgio savaitgalį. Tad nieko nuostabaus, kad Vilniuje netrūks įvairių renginių paminėti šiurpųjį Heloviną. Tad kur šiemet ieškoti įdomiausių persirengėlių, smagiausio judesio ir nepamirštamų įspūdžių sostinėje? Miesto žirafos tradiciškai surinko įdomiausių Helovino savaitgalio renginių gidą ir jau dabar kviečia planuotis savo laiką, kad pavyktų aplankyti kuo didesnę dalį šio gėrio.


Halloween Candy

O gal Heloviną norėtumėte praleisti su savo mažosiomis atžalomis? Tam puikias sąlygas siūlo Mažųjų karalystė, kur vaikai galės turėti ne tik smagų laiką, bet ir laimėti įvairiausių prizų. Ypatingai čia laukiami kaukėti šventės dalyviai, tad pats laikas pasikrapštyti po namų spintą.

Kur? Vaikų žaidimų kambarys ,,Mažųjų karalystė“ (Vilniaus CUP, Upės g. 5 aukštas)
Kada? Spalio 29 d. 18.00 val.


Baisiausia naktis Istorijų namuose: mumijų paroda ir senovės Egipto įkvėptos grimo dirbtuvės

Įsijungus žinias nebepakanka adrenalino? Negąsdina ir šildymo sąskaitos? Tuomet griebk aštrių pojūčių ištroškusį draugą ir sudalyvauk parodos Ką slepia sarkofagas? Senovės Egipto mumijų tyrimai ekskursijoje. Po pažinties su Egipto mumijomis jūsų lauks pasaulinio garso mumijų tyrinėtojo paskaita ir kūrybinės grimo dirbtuvės, kuriose galėsi pasipuošti šios senosios civilizacijos įkvėptu makiažu! Puiki Helvovino pramoga tiek dvasiniam, tiek protiniam penui.

Kur? Parodų erdvė Istorijų namai (T. Kosciuškos g. 3)
Kada? Spalio 29 d. 18.00 val.


Halloween Party with AC/DC PROJECT

Nėra tinkamesnio garso takelio Helovinui nei legendinių AC/DC hitas High Way to Hell. O jis tikrai nuskambės penktadienį klube nArauti. Tad jei senokai kratėte galvas pagal velnio muziką, maloniai rekomenduojam savo sielas savaitgalį nunešti į šį renginį.

Kur? nArauti (Konstitucijos pr. 23)
Kada? Spalio 29 d. 21.00 val.


MARATHON OF FRIGHT II

Loftas jau trečius metus kviečia į siaubo maratoną, kuriame netrūks nei šiurpių atributų, ne zombiškos kompanijos ir teisingų šokių muzikos ritmu. Be to, šiuo vakarėliu Loftas kasmet mini ir savo gimtadienį. Tad jei nori Helovino savaitgalį pasitikti ten, kur drąsiai jo pirmąją naktį galėsi palikti kojas šokių aikštelėje, Loftas tavęs laukia išskiestomis kruvinomis rankomis.

Kur? Loftas (Švitrigailos g. 29)
Kada? Spalio 29 d. 22.00 val.


Darkroom: Helena Hauff, Ement, Tadas Kani x John Patter

Helovinas be Darkroom vakarėlių ciklo Vilniuje yra prastas Helovinas. Tuo labiau, kad šiemet ten laukia ypatingas judesys. Tamsesnės šokių muzikos karalienę Heleną Hauff galima rasti visur (nuo Crack Magazine viršelio iki Lemaire AW21 vyrų, aha, vyrų, kolekcijos pristatymo podiumo). Apie klubus ir festivalius, kurie jai prisijungus prie sąstato platina atskirus pranešimus spaudai, mes net nešnekame. Užtat tikrai aišku, kad Helovino savaitgalį ją rasite Kablio klube. Tiems, kas plačiau domisi elektronine muzika, daugiau argumentų eiti šį renginį kaip ir nereikia.

Kur? Kultūros baras KABLYS (Kauno g. 5)
Kada? Spalio 29 d. 23.00 val.


Košmaras SCANORAMOS gatvėje: ŠVENTOJI MOD

Legendinė Scanormama šiemet taip pat prisiderino prie Helovino savaitgalio nuotaikos ir kviečia į išskirtinį renginį. Pernai metų festivalyje didžiųjų kino ekranų nepasiekęs, vienas svarbiausių 2020 metų siaubo filmų ŠVENTOJI MOD (rež. Rose Glass), pristatytas ir apdovanotas daugelyje festivalių, Londono kino festivalyje įvertintas specialiuoju žiuri paminėjimu – vienai nakčiai atkeliauja į PAUPIO PASAKĄ! Gerbiami aštrių pojūčių mėgėjai, tai yra filmas, kurį jūs privalote pamatyti.

Kur? Kino teatras Pasaka (Šv. Ignoto g. 4/3)
Kada? Spalio 30 d. 21.00 val.


Moulin Rouge situacija – Helovynas: Kernius

Įdomu, kuo legendinis Paryžiaus kabaretas susijęs su Helovinu, tačiau renginio organizatoriai žada, kad tikrai šiame vakarėlyje pajusite kitoniškumo jausmą. O kodėl gi jais netikėti? Tuo labiau, kad Moulin Rouge atmosferoje visai įdomu pabūti bet kokia proga.

Kur? Hookah Place Vilnius (Labdarių g. 3)
Kada? Spalio 31 d. 18.00 val.


Nemokama Helovino ekskursija

Užsidekime žvakes, žibintus ar žibintuvėlius ir leiskimės į kelionę po naktinį Vilnių, ieškodami jame raganų ir velnių, undinėlių ir lokių. Senosios Vilniaus bažnyčios ir cerkvės, pagonių dievai ir mistinės būtybės, siauros gatvelės ir tamsūs praėjimai papasakos mums įdomių legendų, istorijų, nutikimų ir poetinių eilių…

Kur? Šv. Mikalojaus g. 4
Kada? Spalio 31 d. 19.00 val.


Halloween Blackout 2021

Šio vakarėlio organizatoriai susirinkusiems žada tikrą repo, hiphopo ir šokių muzikos bombą bei daug šiurpių elementų. Vien šios vietos pavadinimas sufleruoja, kad čia visai gali įvykti geras Helovino vakarėlis. Lieka tik pasitikėti šeimininkais ir leistis į tamsią avantiūrą.

Kur? CHAOS Vilnius (Gedimino pr. 2A)
Kada? Spalio 31 d. 22.00 val.


Mirage Halloween party! SENJASA & FisherMan LIVE

Žirafų portale šio vakarėlio organizatoriai išliko lakoniški ir prie renginio parašė tik tiek, kad tai bus 8-ių valandų vakarėlis. O tai išties tikriausiai turėtų daryti įspūdį. Tiesa, mes dar šiek tiek pagūlinom patys ir išsiaiškinom, kad jame skambės atlikėjos iš Lietuvos Senjasos balsas, o repo ritmus dalins muzikantas iš Afrikos Fisherman. Duetas skamba intriguojančiai, tad drįsime sau leisti šį renginį rekomenduoti ir jums. Žinoma, jei turėsite energijos 8-ių valandų judesiui.

Kur? Mirage (A. Stulginskio g. 8)
Kada? Spalio 31 d. 23.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas