Helovinas Vilniuje

Helovinas Vilniuje: ką veikti mieste?

Ką Vilniuje siūlo Helovinas 2023? „Miesto žirafos“ pristato įdomiausius šios šventės renginius sostinėje.

Šiemet Helovinas išpuola antradienį, tad nieko nuostabaus, kad įvairūs renginiai vyks savaitgalį prieš šventę. Taigi kur šiemet ieškoti įdomiausių persirengėlių, smagiausio judesio ir nepamirštamų įspūdžių sostinėje? Miesto žirafos tradiciškai surinko įdomiausių Helovino savaitgalio renginių gidą ir jau dabar kviečia planuotis savo laiką, kad pavyktų aplankyti kuo didesnę dalį šio gėrio.

Šį sąrašą nuolat pildysime iki pat Helovino!


Halloween Party with AC/DC PROJECT

Nėra tinkamesnio garso takelio Helovinui nei legendinių AC/DC hitas High Way to Hell. O jis tikrai nuskambės penktadienį klube nArauti. Tad jei senokai kratėte galvas pagal velnio muziką, maloniai rekomenduojam savo sielas savaitgalį nunešti į šį renginį.

Kur? nArauti, Konstitucijos pr. 23
Kada? Spalio 27 d., 20.00 val.


Lithuania HQ: Dynoro, Lucky Luke, Gaullin & Fella

Ok, šis vakarėlis nelabai susijęs su Helovinu, bet tiesiog negalime nepaminėti šio house stiliaus ambasadorių ir didžiausios Lietuvos elektroninės muzikos įrašų kompanijos Lithuania HQ pasirodymo. Organizatoriai žada, kad tai bus svarbiausias metų elektroninės muzikos koncertas Lietuvoje.

Kur? LOFTAS menų fabrikas, Švitrigailos g. 29
Kada? Spalio 27 d. 21.00 val.


Šiurpai

Geresnės Helovino savaitgalio pradžios tiesiog nesugalvosi! Rimtas vakarėlis rimtiems reiveriams!

Kur? Kultūros baras KABLYS, Kauno g. 5
Kada? Spalio 27 d. 22.00 val.


Siaubo filmas „Tas“

Koks Helovinas be siaubiakų?! Mažvydo bibliotekoje galėsi pasižiūrėt filmą, sukurtą pagal vieną populiariausių Stepheno Kingo romanų „Tas“. O prieš tai, nuo 11:00 val. gali sudalyvauti „Pats sau“ patalpuose vyksiančiose moliūgų pjaustymo dirbtuvėse.

Kur? Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51
Kada? Spalio 28 d. 13.00 val.


Linkin Park tribute show

Sunkesnės muzikos mėgėjai galės traukti savo mėgstamiausias „Linkin Park“ dainas kartu su grupe „Rain Drops“.

Kur? Vakaris, A. Stulginskio g. 8
Kada? Spalio 28 d. 19.00 val.


Psychobilly Halloween

Helovino vakarėlis in true rock ‘n’ roll style! Pragariuką scenoje užkurs lietuviškos grupės The Thundercocks, Dancing Crow, Jett Star ir latviai O’Morales.

Kur? nArauti, Konstitucijos pr. 23
Kada? Spalio 28 d., 19.00 val.


K-Pop Halloween fiesta

Šis vakarėlis skirtas specialiai korėjietiškos muzikos gerbėjams, kurie čia galės išgirsti savo mėgstamiausias dainas ir drauge atšvęsti Heloviną.

Kur? Emenai club, Stulginskio g. 8
Kada? Spalio 28 d. 19.30 val.


Šiurpnaktis 2023: Helovinas Užupio Meno Inkubatoriuje

Pasinerk į giliausių potyrių kūrybinę kelionę po šviesos ir šešėlių pasaulį. Tavęs laukia nemokamos moliūgų skaptavimo dirbtuvės, paroda „Nebijau Vaiduoklio“, šviesų instaliacija ant UMI Vilnelė pastato ir siaubo pasakaičių skaitymai palėpėje. Tradicija tapusiame renginyje vyks ir kasmetinė meniškiausių sostinės moliūgų ekspozicija Vilnelės krantinėje!

Kur? Užupio Meno Inkubatorius, Užupio g. 2A
Kada? Spalio 31 d. 12.00 val.


Grand Junior Halloween

Esi jaunas? Labai-labai jaunas? Tada čiuožk į jau tradicija tapusį Grand Halloween party. Daugybė pramogų (su prizais!), 2 scenos ir visa tai – „Legendos klubo“ teritorijoje, kurioje nevaržomai galėsi klaidžioti po patalpas ir teritoriją ieškodamas nuotykių.

Kur? Legendos , Kalvarijų g. 85
Kada? Spalio 31 d., 17.00 val.


Hello, vynas!

Vyno degustacija Helovino aplinkoje – skamba visai įdomiai. Vakarėlio organizatoriai kvies ragauti penkis natūraliuosius vynus iš Austrijos, Italijos bei Prancūzijos, o kiekvienam dalyviui bus sukurtas išskirtinis Helovino vakaro įvaizdis.

Kur? Lukiškių kalėjimas 2.0 , Lukiškių skg.
Kada? Spalio 31 d., 19.00 val.


Operos fantomai

„OPERA Social house“ Heloviną kviečia švęsti vakarėlyje pavadinimu „Operos Fantomai“. Šiuo atveju tai – Krautuvė, SynthEtika ir N1K1TA. Nuo kitų fantomų ir baubų apsaugos tik helovininiai kostiumai!

Kur? OPERA Social House, J. Lelevelio gatvė 4
Kada? Spalio 31 d., 19.00 val.


Halloween’as Halės „UOSTE“

„Blogi nenaudėliai laukia Kalėdų Senio, o geri nenaudėliai – Šmėklovyno!“, – teigia šio vakarėlio organizatoriai ir kviečia į Nėriaus Pečiūros koncertą, kuriame bus atliekamos linksmos ir ezoterinės dainos, tokios kaip „Lavonai“, „Šmėkla“, „Kabo mėnulis virš kapo“, „Raganos“, „Hard Rock Hallelujah“, „Pilnas miestas narkomanų“ ir kitos. Ir tai dar ne viskas! Dar vyks ir juodojo humoro poezijos skaitymo konkursas. Žodžiu, nusimato vienas linksmiausių Helovino vakarėlių mieste.

Kur? Uostas, Pylimo g. 58 (Halės turguje)
Kada? Spalio 31 d., 20.00 val.


Tortured Soul (USA) koncertas

Kas šiame koncerte „Heloviniško„? Grupės pavadinimas! O ir šiaip turėtų būti labai teigiamas renginys su keturiais muzikos chuliganais iš Bruklino.

Kur? Tamsta Club , A. Strazdelio g. 1
Kada? Spalio 31 d., 20.00 val.


Avangardinis šiurpnaktis su Studio Maruko

Į „Slojikus“ Helovino proga atvyksta Studio Maruko su šiurpnakčio himnu “Tokį ir tokį tai mėnesį mirusius prašom atsistot”. Taip pat skambės nemažai avangardo, estrados, liaudies, elektro-punk ir techno stiliaus dainų, na o taipogi nebus nuošaly palikti ir tokie muzikos stiliai, kaip “ramtadrylia” bei “opapa”, nugriaudės ir keli grupės “Sportas” hitai. Įėjimas nemokamas, o avangardiškai ar labai šiurpiai atrodančių svetelių lauks baro dovanos.

Kur? Slojikai, Vokiečių g. 18A
Kada? Spalio 31 d., 21.00 val.


Halloween: HORROR LAB x AKD

Helovinas steampunk’o pasaulyje – skamba įdomiai? Tikrai taip, nes vakarėlio programa daug žadanti (o renginys – nemokamas!):
21:00 – 22:00 Juodasis kilimas
22:00 – 23:00 Steampunk cirko pasirodymas
23:00 – 00:00 Antikvariniai Kašpirovskio Dantys.
21:00 – 00:00 val. veiks tik šiai nakčiai sukurta siaubo laboratorija!
Nepamiršk kostiumu išlaisvinti savo vidinio pamišėlio.

Kur? Konstitucijos prospektas 20
Kada? Spalio 31 d., 21.00 val.


Bix halloween party

Legendinis sostinės klubas „Bix“ per Heloviną pasipuoš velniškom dekoracijom, žada pragariškai gerus kostiumus ir kviečia tūsinti iki ryto.

Kur? Bix Baras, Etmonų g. 6
Kada? Spalio 31 d., 22.00 val.


DOOMSDAY 2023

Vienas iš talentingiausių hip-hop’o muzikos kūrėjų MF DOOM pasitraukė iš gyvenimo 2020-tų spalio 31 d. Prieš metus, būtent Visų Šventųjų dienos išvakarėse, „Perone“ įvyko pirmasis DOOMSDAY renginys. Visa grupė žmonių vienaip ar kitaip paveiktų MF DOOM kūrybos susibūrė tam, kad prisiminti ir džiaugtis tuom kiek daug visko gero sukūrė šis vienas žmogus su metaline kauke. Šiemet DOOMSDAY dalyvaus Oleg Suraev, Ettoja, DJ Mamania su Minde Keys, Awlnight iš Baltarusijos + slaptas svečias.

Kur? Peronas, Geležinkelio g. 6
Kada? Spalio 31 d., 22.00 val.


Nightmare on Švitrigailos Street

Kaip ir kasmet per Heloviną klubas SOHO kviečia į vieną linksmiausią mieste teminį vakarėlį. Su pilnai išpildytu Helovino aprangos kodu įėjimas visą naktį nemokamas!

Kur? SOHO CLUB , Švitrigailos g. 7,
Kada? Spalio 31 d., 22.00 val.


Studentų Helovinas

Šis Helovino vakarėlis skirtas specialiai studentams ir jų draugams. Bus muzikos (net 2 scenos), šokių, pramogų, dovanų, intriguojančių pasirodymų ir, žinoma, visko, kas susiję su Helovinu.

Kur? Legendos , Kalvarijų g. 85
Kada? Spalio 31 d., 23.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas