Drive in Live koncertai

„Drive In“ koncertai: sugrįžta gyva muzika! (PROGRAMA)

„Drive In“ koncertai kviečia Lietuvos atlikėjų pasirodymus stebėti iš savo automobilio! O „Miesto žirafos“ surinko jums visą šių koncertų programą!

Pasiskolinę idėją iš „Drive In“ kino teatrų, Lietuvoje į savo koncertus karantino metu pradėjo kviesti ir Lietuvos muzikantai. Netoli Vilniaus esančiame Paluknio aerodrome bei Vilniaus „PC Ozas“ aikštelėje vykta garsių Lietuvos atlikėjų gyvo garso koncertai, kuriuos publika gali stebėti neišlipdami iš automobilio.

„Drive In Live“ koncertų ciklo PROGRAMĄ rasi ČIA!

„Drive In Live“ koncertuose jau pasirodė tokie atlikėjai, kaip Junior A, Kazimieras Likša, Giedrė Kilčiauskienė, grupė „Saulės kliošas“, o artimiausiu metu ten pasirodymus surengs ir daugelis kitų žinomų Lietuvos muzikantų.

Planuojama, kad „Drive In Live“ koncertai vyks visą vasarą, o atlikėjų sąrašas bus nuolat pildomas.

Paluknio aerodrome visų laukia didelė koncertinė scena, šviesų ir video instaliacijos. Gyvo garso atlikėjų ir grupių pasirodymus čia galima saugiai stebėti pro automobilio langą, o garsas tiesiogiai transliuojamas radijo dažniu.

„Ozas Live“ PROGRAMA

Ant PC „Ozas“ automobilių aikštelės stogos įsikūrusi laikina pramogų erdvė kasdien siūlo mėgautis „Drive-In“ kinu. Tačiau kartais čia savo pasirodymus surengia ir žinomi Lietuvos muzikos atlikėjai. Iš savo auotombilių čia jau buvo galima stebėti Jurgos Šeduikytės, Leon Somov, grupės „Colours Of Bubbles“ bei ktų atlikėjų koncertus.