drive in kino teatras

„Drive-In“ kino tetrai plinta jau po visą Lietuvą (seansų PROGRAMA)

„Drive-In“ kino teatrai kviečia žiūrėti filmus automobiliuose! O „Miesto žirafos“ paruošė jums pilną visų kino seansų programą.

Nors koronaviruso pandemija aštriausiu dalgiu šį pavasarį „nušienavo“ visus kultūrinius renginius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, į mūsų šalį lyg iš giedro dangaus grįžo kino seansų atmosfera! Balandžio mėnėsį „Drive-In“ kino teatros tradiciją atgaivino „Žmonės Cinema“ kino teatrai Vilniuje ir Kaune. O šiems baigus savo misiją, šią lauko kino tradiciją perėmė kitos vietos Lietuvoje. Šiu metu kino filmus dideliame ekrane bei saugiai sėdint savo automobiliuose galima pamatyti „Kino pavasario“ „AEROKINE“ ir „Ozo – Kine ant stogo“ Vilniuje bei „Drive-In“ kino renginyje Klaipėdoje. Tad „Miesto žirafos“ surinko šių „Drive-In“ kino teatrų repertuarą ir sudėjo į atskiras programas. Lieka tik paskaityti, sėsti į automobilį ir mėgautis gaiviu kultūros gurkšniu už namų ribų.Apie „Aerokinas – kelionė prasideda“ kino teatrą

Gegužės mėnesį, pirmą kartą istorijoje, Vilniaus oro uosto perone atidarytas autokino teatras.

Čia „Kino pavasario“ filmai rodomi standartinio penkiaaukščio pastato aukštį atitinkančiame ekrane. Tokio dydžio ir vaizdo kokybės ekranas Baltijos šalyse lig šiol dar nebuvo pastatytas! Filmo garsas transliuojamas radijo bangomis per automobilio radijo imtuvą.

„Kino pavasario“ „Aerokinas – kelionė prasideda“ ciklo PROGRAMA


Apie „Ozas – kinas ant stogo“ kino teatrą

Vilniuje, ant pramogų centro „Ozas“ stogo įrengtame kino teatre vienu metu kino teatre telpa iki 100 automobilių.

Bilietus į seansus galima įsigyti tik internetu ir iš anksto. Bilietų pardavimas bus sustabdomas likus 30 minučių iki numatytos kino seanso pradžios. Bendra bilieto kaina asmenims, atvykstantiems vienu automobiliu, yra 15 eur. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip 2 asmenys, išskyrus artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Planuojama, kad kino teatras „Ozo“ daugiaaukštės aikštelės 3B aukšte veiks iki tol, kol šalyje bus atnaujinta kino teatrų veikla.

„Ozas – Kinas ant stogo“ kino teatro PROGRAMA


Nemokamas DRIVE-IN kinas Klaipėdoje

Renginių ciklo „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ organizatoriai bei partneriai kviečia į nemokamą „Drive-In kino“ seansą Klaipėdoje. Tiesa, šis seansas yra tik iš dalies nemokamas… Tačiau jo kaina labai simbolinė ir kilni. Jei norite nemokamai birželio 5 dieną Neigaliųjų paplūdimio aikštelėje įrengtame ekrane pažiūrėti puikų filmą „Tobulas pasimatymas“, jums reikia tik pasiūlyti idėją Klaipėdos miestui… Suintrigavom? Tuomet ieškokite daugiau informacijos apie tai ČIA.


Šiuose renginiuose nerekomenduojama dalyvauti žmonėms, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai bei asmenims, esantiems rizikos grupėje. Taip pat kiekv ieno žiūrovo prašoma laikytis asmens higienos: dezinfekuoti rankas bei kosėti ar čiaudėti į sulenktą alkūnę.