Desertai Klaipėdoje: saldžiausios vietos mieste

Dažnam iš mūsų būna dienų, kai balsas smegenyse šaukte šaukia „noriu kažko saldaus!“. Tokiems atvejams „Miesto žirafos” jums paruošė receptą. Užuot bėgę į artimiausią „prekybcentrį“ prisipirkti šokoladukų, apsilankykite bent vienoje iš šių vietų Klaipėdoje. Desertai čia tokie, kad skonio receptoriai jums tikrai padėkos.   

Migdoliniai desertai (J. Zauerveino G. 5)

Jauki kavinukė miesto centre, kurioje savo „šventąjį gralį“ atras prancūziškų desertų mėgėjai. O „Miesto žirafos“, savo ruožtu, siūlo paragauti čia keptų makarunsų su sūdyta karamele. Tiesiog stebinančiai įdomus skonių derinys.

Old Town Braserie (Žvejų g. 4)

„Old Town Braserie“ / Facebook nuotr.

Vieta, kurioje jūs nerasite tradicinio desertų meniu. Mat „Old Town Braserie“ komanda kasdien savo lankytojus stebina vis kitokiu desertu – pavyzdžiui, įvairių skonių „creme brulee“. Tačiau vienas desertas šioje vietoje yra fundamentalus, kaip Kinų siena. Tai – „Gėdingasis tiramisu“. Šį gražuolį „Žirafos“ rekomenduoja paragauti kiekvienam bent kartą užsukusiam į šį  Klaipėdos senamiestyje įsikūrusį restoraną.

Eklerinė „Kler è Kler“ (Taikos pr. 61/PC “Akropolis”)

Eklerinė „Kler è Kler“ / Facebook nuotr.

Kas gali būti geriau už gardų eklerą ir kavos puodelį lietingą pavasario dieną? Atsakymas – daug eklerų! O šio gėrio tikrai nepritrūks „Kler è Kler“ eklerinėje. Kasdien čia galima rinktis net iš 24 eklerų rūšių. Ar gi ne smaližių rojus?

„Vanilės Namai“ (H. Manto g. 3)

„Vanilės Namai“ / Facebook nuotr.

Desertų butiku save pristatantys „Vanilės namai“ siūlo tikrai platų išskirtinių desertų meniu bei didelį saldžių dovanų asortimentą. Tad jei nežinote, kuo pradžiuginti savo artimą žmogų, saldumynai – patikrintas reikalas.

„Cukraus studija“

„Cukraus studija“ / Facebook nuotr.

„Herkaus Galerijoje“, Manto gatvėje bei trumpą laiką Akropolyje buvusi desertinė „Cukraus studija“ šiuo metu, deja, išsikrausto iš „Herkaus Galerijos“ ir kol kas patalpų neturi. Tikimės, kad netrukus ji atvers duris kurioje nors kitoje Klaipėdos vietoje ir ten vėl galėsime ragauti pamėgtų desertų.

O kur jūs mėgaujatės desertais Klaipėdoje? Pasidalinkite su mumis dėmesio vertomis vietomis komentare.