„Comic Con Baltics 2019“: garsiausi svečiai ir festivalio PROGRAMA

Festivalis „Comic Con Baltics 2019“ Vilniuje startuoja jau rugsėjos 21 dieną. Tad „Miesto žirafos“ siūlo susipažinti su pilna abiejų dienų festivalio programa bei garsiausiais svečiais.

„Comic Con Baltics 2019“ kviečia visus komiksų, animacijos, kompiuterinių žaidimų bei ryškių TV herojų gerbėjus į jau kultiniu tapusį festivalį. Tai vienintelis tokio tipo renginys Baltijos šalyje, tad nieko nuostabaus, kad į jį kasmet atvyksta garsūs aktoriai, komiksų bei animacijos ir net kompiuterinių žaidimų kūrėjai. Šiemet čia taip pat netrūks garsių vardų, tad „Miesto žirafos“ nori supažindinti visus su šio ne eilinio renginio programa bei garsiausiais svečiais.

Pilna „Comic Con Baltics 2019“ programa:

Rugsėjo 21 d.

Rugsėjo 22 d.

TOP svečiai:

David’as Faustino

David’as Faustino

Amerikos aktorius David’as Faustino nuo 9 dešimtmečio pradžios iki jo vidurio pasirodė daugelyje tuo metu populiarių JAV televizijos serialų.

Vis dėlto didysis jo karjeros lūžis įvyko 1987 metais, jam gavus nuolatinį vaidmenį tuo metu dar tik debiutavusiame „Vedęs ir turi vaikų“ seriale. Daugiau nei dešimtmetį amerikietiškajame „Fox“ kanale rodyta situacijų komedija iliustruoja Čikagos priemiestyje gyvenančios šeimos kasdienybę. Pagrindiniai serialo herojai – kiek antisocialus šeimos tėvas, moteriškų batų pardavėjas Elas Bandis, jo tingi žmona Pegė, mokyklos gražuolė, tačiau kiek kvailoka dukra Kelė ir jaunesnysis šeimos vaikas, protingas, tačiau mokykloje nepopuliarus sūnus Badas.

D. Faustino Badą Bandį įkūnijo nuo serialo debiuto dienos iki pačios paskutinės jo serijos.  Tiesa, prie keleto jų aktorius prisidėjo ne tik vaidyba, bet ir scenarijaus kūrimu. Nors „Vedęs ir turi vaikų“ yra pagrindinis aktoriaus karjeros pasirodymas, tačiau Bado Bandžio personažu aktorius tikrai neapsiribojo.

Tiek prieš šį kultinį serialą, tiek jam jau pasibaigus, D. Faustino įkūnijo dešimtis skirtingų vaidmenų, skirtingo žanro televiziniuose, kino, reklamos bei internetiniuose projektuose. Iš viso nuo 1980-ųjų iki šiol jis yra sukūręs virš 100 skirtingų vaidmenų.

Steven’as Ogg’as

Steven'as Ogg'as

Steven’as Ogg’as

Kanadiečių kilmės aktorius, pasaulinio pripažinimo sulaukęs už vaidmenis populiariuose tokiuose televizijos serialuose, kaip „The Walking Dead“ ir „Westworld“ bei bene sėkmingiausiame visų laikų vaizdo žaidime – „Grand Theft Auto V“ (toliau – „GTA V“).

Pirmasis aktoriaus debiutas kine įvyko dar 1999-ais metais – romantinėje komedijoje „Giving it Up“, kur jis įkūnijo mados fotografą vardu Andre. Vėliau aktorius pasirodė tokiuose populiariuose JAV televizijos serialuose kaip „Law&Order“, „Better Call Saul“, „Third Watch“, „Person of Interest“, „The Tick“ ir daugelyje kitų.

Vis dėlto, daugiausiai pripažinimo S. Ogg sulaukė už Trevor Phillips vaidmenį garsiajame vaizdo žaidime „Grand Theft Auto V“ (toliau – „GTA V“), Simon personažą televizijos seriale „The Walking Dead“ (liet. „Vaikštantys numirėliai“) ir Rebus vaidmenį seriale „Westworld“ (liet. „Vakarų pasaulis“).

Georgia Hirst

Georgia Hirst

Britų kilmės aktorė, žinoma už vieną iš pagrindinių vaidmenų „History Channel“ seriale „Vikingai“ ir siaubo žanro filme „Ravers“.

Visame pasaulyje populiariame seriale „Vikingai“ G. Hirst įkūnijo žiūrovų mėgstamos, ryškios kovotojos, vikingės Torvi personažą. Nuo 2013 iki 2019 metų žiemos rodytame „History Channel“ seriale aktorė buvo matoma nuo antrojo iki paties paskutinio sezono. Iš viso – 45 epizoduose.

Tiesa, tai ne vienintelis aktorės įkūnytas ryškus personažas televizijos ar kino ekrane. 2018-aisiais aktorė suvaidino pagrindinį vaidmenį kino filme „Ravers“.

Rob’as DenBleyker’is

Rob’as DenBleyker’is

Rob’as DenBleyker’is yra pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukusių ir jau beveik 15 metų kuriamų internetinių komiksų „Cyanide&Happiness“ pradininkas, komiksus kuriantis ir su milijonais gerbėjų besidalinantis beveik kasdien.

Kūrėjo istorijose dažniausiai dalyvauja tik du personažai, jie pateikiami su likusiųjų dviejų „Cyanide&Happiness“ kūrėjų darbams nebūdingai didelėmis akimis ir netaisyklingos formos personažų veidais.

Galima drąsiai teigti, kad internetiniai komiksai „Cyanide&Happiness“ – vieni populiariausių visame pasaulyje. Vien „Explosm“ internetinę svetainę kiekvieną mėnesį aplanko daugiau nei 12 mln. lankytojų, o nuolatinių gerbėjų skaičius socialiniuose tinkluose yra vienas didžiausių komiksų kūrybos srityje.

Daugiausiai jų susibūrę tinkle „Facebook“ – daugiau nei 12,5 mln. asmenų. Tačiau ne daug atsilieka ir nuo 2009 metų veikiantis kūrėjų „Youtube“ kanalas. Jame „Cyanide&Happiness“ turi daugiau nei 9,5 mln. prenumeratorių. Gerokai virš 2 mln. sekėjų susibūrę jų „Instagram“ profilyje.

Yahuda ir Maya Devir

Yahuda ir Maya Devir

Yehuda ir Maya Devir yra Izraelio menininkų pora, visame pasaulyje populiarių internetinių komiksų „One of Those Days“ autoriai. Menininkų socialinių tinklų paskyras seka netoli 7 mln. žmonių visame pasaulyje.

Yehuda Devir yra žmogus, piešiantis kiekvieną komiksą, kurį sekėjai gali pamatyti Devir socialinių tinklų paskyrose. Maya Devir yra viena iš dviejų pagrindinių komiksų „One of Those Days“ veikėjų ir, kartu, kūrėja prisidedanti prie komiksų idėjos ir koncepcijos išgryninimo.

Laimingai susituokusi pora kartu gyvena beveik dešimtmetį. Šiemet, 2019-aisiais Devirams gimė dukra Ariel. Šeima gyvena ir dirba Tel Avive.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas