Burgeriai Kaune / Asociatyvi Pexels nuotr.

Burgeriai Kaune: kur gaminami geriausi mėsainiai mieste?

Jau seniai praėjo laikai, kai mėsainiai asociacijas kėlė tik su riebaluotomis užeigomis ar greito maisto „restoranais“. Dabar suvožtiniai nusisuko nuo savo ištakų ir įžengė į tikrų restoranų pasaulį, kur yra vertinami kaip rimtas patiekalas. Burgeriai Kaune neretai sutinkamas patiekalas, tad patariame, kur kepami skaniausi:

„KUHNE“ (Žemaičių g. 29)

KUHNE / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

KUHNE / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

Alkio žudikais save vadinanti „KUHNE“ įsikūrusi netradicinėje, tačiau nuostabioje vietoje prie Prisikėlimo bažnyčios ir Žaliakalnio funikulieriaus. Nuo sienų puotaujančius stebi įdėmios Jono Jablonskio (šalia įsikūrusi jo vardo gimnazija) akys. Ir ne be reikalo – čia gaminamus burgerius nurungti tikrai sunku. „KUHNE“ pasirinkimas nedidelis, tad išragauti visą asortimentą galėsite vos per kelis apsilankymus, tačiau tikrai grįšite dar ne kartą.

„HOP DOC“ (Daukšos g. 23)

HOP DOC / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

HOP DOC / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

Hipsteriškiausias gastropub’as mieste. Čia iš šviežiausių ingredientų, netikėtų receptų, sunkiai išmatuojamos ir ne vienus metus grūdintos meistrų patirties bei skrupulingo dėmesio menkiausioms smulkmenoms gimsta skaniausi patiekalai. Ištroškote? Rinkitės iš plataus, virš 100 skirtingų rūšių, gėrimų asortimento.

„Talutti – Bakes’n’Shakes“ (Vasario 16-osios g. 2, Pramonės pr. 16A)

Talutti / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

Talutti / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

„Talutti“ mėsainiai – tikra svajonė šio patiekalo gurmanams. Amerikietiško stiliaus nesiginantis ir šios šalies vardais užvadinęs savo patiekalus, restoranas pateikia visą pluoštą pasiūlymų nuo įprastinių su jautiena, pomidoru, salota ir svogūnais iki neįtikėtinų „Cooper Mega Wow 3000 Super Cool“ mėsainių bokštų, kuriuos įveiks tik stipriausieji.

„Snack King“ (Vaidoto g. 34)

Snack King / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

Snack King / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

„Užkandžių karaliaus“ mėsainiai atrodo pažįstami ir šiek tiek primena įprastai matomus greitojo maisto užkandinėse. Neleiskite pirmam vaizdui nuspręsti už Jus – restorane gaminami burgeriai gaminami vietoje ir tik iš šviežių bei kokybiškų produktų. Čia laukiami ir vegetarai!

„Amber Grill“ (Gedimino pr. 42, Tvirtovės al. 37, Islandijos pl. 91)

Amber Grill / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

Amber Grill / Facebook nuotr. / Burgeriai Kaune

„Amber Grill“ mėgsta mėsainius ir moka tai daryti! Čia dirba virtuvės profesionalai, turintys dešimtmečio darbo patirtį Amerikietiškoje virtuvėje, tad jų gaminami burgeriai yra gan arti apdainuotųjų originaliųjų suvožtinių. Tiesa, receptūrą jie adaptavo mūsų skoniui, tačiau tai tik į gerą!