Teatro klubas

Teatro klubas esantis Kaune, įkurtas 2008 metais, vienija Kauno ir Vilniaus kūrybines teatro pajėgas. Jo įkūrėja – buvusi Kauno valstybinio dramos teatro vadovė steigėja Ina Pukelytė.

Klubo pradžia tapo pačios I. Pukelytės parašytos komedijos pastatymas restorane. Kabaretinis spektaklis „Meilė Paryžiuje“ uždavė jaukaus, neįpareigojančio, klubinio teatro atmosferą, kuri ir išpopuliarino Teatro klubą kauniečių tarpe.

Spektakliai buvo vaidinami įvairiuose restoranuose, klubuose, kur prie vyno taurės publika žymiai atviriau, nei įprastiniame teatre, reaguoja į humorą, personažuose lengviau atpažįsta save.

2011 Teatro klubas įsikūrė nuolatinėje vietoje – Kauno Architektų namuose. Tai suteikia galimybę publikai pasiūlyti įvairesnį, skirtingus žanrus jungiantį repertuarą, pakviesti gastrolių kitus panašius teatrus, muzikantus ir šokėjus.

Taip pat jūsų šventėms siūlo Teatro klubo trumpus ir šmaikščius kabaretinius spektaklius. Valandos trukmės spektakliai paįvairins tiek asmenines (vestuvių, jubiliejų…) tiek ir įmonių, organizacijų šventes. Kviečia šventes organizuoti Teatro klubo salėje arba spektaklius atveš net į jūsų pageidaujamą vietą.

Jeigu jūsų oranizuojamai šventei nereikia visos salės, Teatro klubas kviečia rezervuoti stalelius savo draugams, bičiuliams, kolegoms repertuariniuose koncertuose ar spektakliuose, o po renginio pasilikti kartu su jais pabendrauti Teatro klube.

Telefonai: +370 698 70787
Adresas: Vilniaus g.22, Architektų namai, IIa, Kaunas

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Kaune