Renginių oazė

Renginių Oazė – tai renginių, koncertų, teatrų centras, įsikūręs Kaune, Baltų prospekte esančiame laisvalaikio centre.

Žemiau, po aprašymu, rasi renginius, vykstančius „Renginių Oazėje“.

O čia – tęsiam pasakojimą apie šią vietą:

„Renginių Oazė“ gali pasiūlyti ne tik populiariausius lietuviškus spektaklius, miuziklus, garsiausių mūsų šalies atlikėjų pasirodymus, bet taip pat sulaukia nemažo būrio užsienio žvaigždžių, bei lauks visų įmonių, norinčių sukurti nepamirštamas šventes savo darbuotojams.

Galinga garso ir apšvietimo aparatūra pasižyminti bei lengvai transformuojama salė gali vienu metu priimti iki 800 lankytojų. Norintys patogiai stebėti spektaklius ar koncertus galės patogiai įsitaisyti jaukiuose minkštasuoliuose ar prie staliukų parteryje.

Norintys atšvęsti asmenines šventes ar stebėti renginius labiau privačioje erdvėje galės įsikurti VIP apartamentuose, turinčius atskiras pobūvių sales su balkonais, iš kurių atsiveria nepakartojamas visos salės vaizdas.

Vieta pasižymi puikia lokacija – į salę patogu patekti ne tik kauniečiams, kelią lengvai ras ir aplinkinių miestų gyventojai.

Tame pačiame pastate įsikūręs ir boulingo klubas, sporto klubas bei vandens pramogų centras. Netoliese – didieji prekybos centrai. Visa tai maloniai papildys tas laisvalaikio valandas, kurias kauniečiai ir miesto svečiai patikės „Renginių Oazei“.

Telefonai: +370 609 66699
Darbo laikas:
Pr. - Pn. 11:00 - 22:00
Št. 16:00 - 22:00
Sk. Nedirba
Adresas: Baltų pr. 16, Kaunas

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Kaune