Nacionalinis Kauno dramos teatras

Nacionalinis Kauno dramos teatras veikia nuo 1920 metų gruodžio 19 dienos.

Teatras įsikūręs buvusiame kino teatro „Metropolitan“, Art Deco stiliaus pastate. Šiuo metu teatro pastatas iš vidaus atsinaujinęs ir pakitęs po rekonstrukcijos, tačiau nepraradęs senosios teatro auros. Žiūrovus pasitinka atnaujintas interjeras, naujos vaidybinės erdvės, kavinė. Didžiosios scenos fojė pritaikyta dailės darbų eksponavimui. Rekonstravus gamybos cechus, didžiąją sceną, modernizavus scenos įrangą, garso, apšvietimo sistemas, įrengus funkcionalią repeticijų salę, teatras pelnytai vadinamas moderniausiu visose Baltijos šalyse.

Šiuo metu teatro pagrindiniame pastate ir mažųjų scenų kiemelyje veikia penkios scenos: Didžioji ir Mažoji scenos, Rūtos salė, Ilgoji, Tavernos. Per vieną kūrybinį sezoną Nacionaliniame Kauno dramos teatre įvyksta apie 350 renginių, apsilanko apie 60 000 žiūrovų. Sezono metu žiūrovai pakviečiami į 6-8 premjeras, vyksta festivalis jaunimui „Nerk į teatrą“, rengiamas bent vienas tarptautinis festivalis arba projektas, įvairius projektus įgyvendina „Teatro fabrikas“.

Spektakliai rodomi su titrais anglų kalba, taip pat pritaikomi kurtiesiems ir neprigirdintiesiems, akliesiems bei silpnaregiams.

Teatro repertuarą sudaro 30 spektaklių, skirtų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Aktyvus teatro sezonas prasideda rugsėjį ir baigiasi birželio mėnesį.

Telefonai: +370 37 224064
Darbo laikas:
Pr. - Sk. 10:30 - 19:00
Adresas: Laisvės al. 71, Kaunas

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Kaune