Klaipėdos dramos teatras

Klaipėdos dramos teatras – istoriniame miesto centre įsikūręs vienas didžiausių teatrų Lietuvoje.

Uždarius Šiaulių dramos teatrą, trupė persikėlė į Klaipėdą. Nuo tada kintant istorijai teatras buvo ir uždarytas, ir atidarytas, bet galiausiai tebegyvuoja iki šiol ir kviečia kiekvieną norintį pasižiūrėti profesionalių vaidinimų.

2015 metais restauruoti ir atnaujinti seniausi teatro pastatai Lietuvoje šiandien maloniai stebina kiekvieną savo išsaugotomis kultūros paveldo detalėmis. Net trys (kamerinė, mažoji bei didžioji) skirtingos pasirodymų salės, kuriose integruotos naujausios technologijos, sudarančios sąlygas plėsti scenografijos galimybes. Mažoji salė talpina 149 žmones, didžioji – 417, o kamerinė – 80.

Teatras miestiečiams ir miesto svečiams pristato platų spektaklių pasirinkimą (kiekvieną sezoną apie 20 spektaklių), kviesdamas tiek jauną, tiek suaugusį žiūrovą ar vaikus. Taip pat savo repertuarą papildo įvairiais kviestiniais profesionalaus meno pasirodymais – šokio spektakliais, koncertais, renginiais bei rengia parodas, įvairias ekskursijas, kviečia apsilankyti teatro muziejuje.

Teatro sezonas vainikuojamas jau kasmetiniu tarptautiniu teatro festivaliu TheATRIUM (nuo 2017 m.), į kurį atvyksta svečiai iš Italijos, Estijos, Latvijos, Prancūzijos, Lenkijos, Baltarusijos, Sakartvelo, Didžiosios Britanijos.

Klaipėdos dramos teatras suteikia galimybę tapti aktoriumi kiekvienam. Jums tereikia nusiųsti laišką su savo gyvenimo aprašymu ir laukti pakvietimo.

Telefonai: +370 46 314464
Darbo laikas:
Darbo laikas priklauso nuo renginių.
Adresas: Teatro g. 2, Klaipėda

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje