Romuva

Kauno kino teatrą “Romuva” 1939 metais atidarė verslininkai Antanas ir Petras Steikūnai. Tuo metu “Romuva” buvo pripažinta erdviausiu ir moderniausiu kino teatru Lietuvoje. Deje po vienerių metų gyvavimo jo veiklą nutraukė antrasis pasaulinis karas. Nepaisant to, „Romuvos“ kino teatras kelioms miestiečių kartoms tapo gražių, romantiškų prisiminimų vieta.

Tačiau nepaisant visų sunkumų bei iššūkių, šiandien šis kino teatras yra paskelbtas kultūros vertybe. Tai istorija ir nostalgija dvelkiantis kino teatras, kuris vėl atgimęs žiūrovus pasitinka su jaunatvišku šūkiu – “Romuva” – naujas kvėpavimas!

“Romuva”, tai ne tik tradicinė kino teatro erdvė. Čia galite sudalyvauti negirdėtuose renginiuose, festivaliuose, koncertuose, teatro spektakliuose. Taip pat šis kino teatras suteikia jums galimybę susitikti su įdomiais kultūros veikėjais, išvysti nematytus, o gal ir kiek primirštus filmus.

Naują kvėpavimą įgavusi “Romuva” yra ne tik Lietuvos kino istorijos dalis ar Kauno miesto Laisvės alėjos veidas, tačiau ir vienintelis veikiantis istorinis kino teatras laikinojoje sostinėje.

P.S.  dėl vykdomos rekonstrukcijos, žiūrovai laukiami laikinojoje „Romuvos“ kino salėje, įsikūrusioje Nacionalinio Kauno dramos teatro kiemelyje, adresu Kęstučio g. 62.

Telefonai: +370 670 26840
Darbo laikas:
An. - Pn. 16:00 - 22:00
Št. 13:00 - 22:00
Sk. 13:00 - 20:00
Adresas: Laisvės al. 54, Kaunas

Trečiadienis Gegužės 22, 2024