Kauno miesto kamerinis teatras

Kauno kamerinis teatras – įvairaus žanro teatras Kaune. Ilgamečio teatro meno vadovo Stanislovo Rubinovo iniciatyva įkurta Jaunimo muzikinė studija. Ir galiausiai tapęs – Kauno jaunimo kameriniu teatru.

Atsinaujinęs, o tuo pačiu ir 40-ies metų istoriją nešantis teatras, turi progą deklaruoti savo naująją tapatybę.  Konceptualiai susiedamas teatro tradicijas su naujausiomis scenos meno „madomis“, reflektuodamas praeitį dabartiniu žvilgsniu, išeksponuodamas paveldą moderniausiomis priemonėmis, taip atidarydamas kelius naujiems atradimams. Kūrybinė bendruomenė stengiasi suvokti savo, kaip miesto teatro, paskirtį, kartu su publika ieškoti kelio, kuriuo verta eiti.

Kauno miesto kamerinis teatras – tai ieškantis, eksperimentuojantis, nenurimstantis ir nuolat kuriantis teatras, turintis nedidelę trupę ir jaukias kamerines patalpas miesto centre. Teatras Jus pasitiks šilta ir jaukia namų atmosfera. Jo repertuare kiekvienas žiūrovas suras savo mėgstamą spektaklio žanrą: nuo airiškos komedijos iki jautrių retroetiudų, nuo spektaklių mažiesiems iki gyvenimiškų dramų suaugusiems.

Teatro tikslas – puoselėti, kurti, saugoti ir plėtoti profesionaliojo dramos teatro tradicijas, kūrybiškai ieškoti naujų formų, skatinant teatro meno plėtrą – suponuoja tradicijų tęstinumo ir inovacijų sinergiją.

Telefonai: +360 612 62226
Darbo laikas:
Pr. - Sk. 11:00 - 18:00
Adresas: Kęstučio g. 74A, Kaunas

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Kaune