„Žemės ir pavasariai“ finalas

, Universiteto g. 3

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT” kviečia jau į antrus metus rengiamą šalies jaunimo dainuojamosios poezijos konkursą „Žemės ir pavasariai”. Konkurse kviečiami dalyvauti jaunuoliai (nuo 16 iki 30 metų) iš visos Lietuvos, kurie siunčia dvi įrašytas savo kūrybos dainas arba vieną savo kūrybos dainą, kitą – pasirinkto žinomo šalies dainuojamosios poezijos atlikėjo dainą.

2022 m. rugsėjo 24 d. 12 val. VU teatro salėje įvyks finalinis dainuojamosios poezijos konkurso „Žemės ir pavasariai“ renginys. Kompetentinga komisija, kurią sudarys dainų autoriai ir atlikėjai – Vladas Bagdonas, Darius Žvirblis bei Andrius Kaniava – vertins dalyvių kūrybinius gebėjimus, vokalinius įgūdžius, instrumentines aranžuotes, meninį programos atlikimą, sceninę laikyseną, poetinio teksto interpretaciją, originalumą ir išraiškingumą.

Trys geriausieji bus apdovanoti piniginiais prizais ir tą pačią, rugsėjo 24 d. 20 val. turės galimybę kartu su žinomais atlikėjais pasirodyti baigiamajame konkurso koncerte gyvos muzikos klube „Tamsta”. Scenoje išvysime dainuojančius aktorius Giedrių Arbačiauską, Vladą Bagdoną, Andrių Kaniavą, atlikėjus Darių Žvirblį, Emiliją Statinaitę, Gintarę Bauerytę. Renginys nemokamas. Po koncerto veiks „laisvas mikrofonas“, tad kviečiami visi, kam ne tik įdomu išgirsti jaunus kūrėjus, bet ir patiems pasidalinti savo dainomis.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.