Open to the World. Männerstimmen Basel & choras Bel Canto. Kartu

Spalio 12, 2018 @ 19:00 - 21:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius

OPEN TO THE WORLD. MÄNNERSTIMMEN BASEL IR CHORAS BEL CANTO. KARTU.

Jaukus chorinės muzikos vakaras Vilniuje. Šveicarijos vyrų choras Männerstimmen Basel ir choras Bel Canto kartu!

Choras Bel Canto ir vienas geriausių Šveicarijos vyrų chorų Männerstimmen Basel pristato ketvirtąjį Open to the World ciklo koncertą. 2018 m. spalio 12 d., penktadienį, 19 val. jaukioje kamerinėje Kotrynos bažnyčioje Vilniuje choras Bel Canto ir vyrų choras iš Bazelio dovanos jautrų vakarą chorinės muzikos gurmanams.

MEILĖ MUZIKAI, DRAUGYSTĖ IR KOKYBIŠKAS ALUS. 3 SVARBIAUSI INGREDIENTAI SĖKMINGAI TALENTINGŲ ŽMONIŲ BENDRUOMENEI

Plačios pusilgės kelnės, petnešos ir velvetiniai švarkai. Tokia senamadė Männerstimmen Basel choristų išvaizda – visiška priešingybė šių vaikinų jaunystei ir šiuolaikiškam atlikimo stiliui.

18–32 metų amžiaus choro dainininkai savo koncertais žavi tiek gimtosios Šveicarijos, tiek užsienio šalių klausytojus. Jie apdovanoti aukso medaliais 2014 m. Rygoje (Latvija) ir 2012 m. Sinsinatyje (JAV) vykusiose Pasaulio chorų olimpiadose, taip pat laimėjo Kornvalio (Anglija) ir Cracovia Cantans (Lenkija) tarptautinių chorų konkursų Didžiuosius prizus (Grand Prix).

Ir ant scenos ir nuo jos nulipus, Bazelio vyrų choro dainininkai žavi savo laisvumu ir energija. Bendrauti, kurti ambicingą bendruomenę jiems tiek pat svarbu, kiek repetuoti ar koncertuoti. Žinoma, tam labai padeda chorą remiantys gimtojo Bazelio miesto aludariai. Jų tiekiamo gintarinio nektaro atsargos chore niekada neišsenka.. 😊.

DĖMESYS MAŽAI ŽINOMAI IR UŽMIRŠTAI CHORINEI MUZIKAI

Choro Männerstimmen Basel repertuare gausu skoningai atliekamų įvairių amžių bažnytinės ir pasaulietinės muzikos, taip pat liaudies dainų, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos kūrinių. Choro meno vadovas ir dirigentas Oliver Rudin ir antrasis dirigentas David Rossel rūpestingai atrenka aukštą atlikėjų lygį atitinkančius kūrinius. Pasirengę bet kokiems iššūkiams, choristai atlieka ir mažai žinomą, užmirštą chorinę muziką.

CHORO BEL CANTO MEILĖ ŠIUOLAIKINEI CHORINEI MUZIKAI

Choras Bel Canto ketvirtajame Open to the World koncerte pristatys šiuolaikinių kompozitorių Eric Whitacre, Morten Lauridsen, Raimonds Tiguls, Malcolm Dalglishi ir kt. kūrybą.

Koncerte taip pat dalyvaus choro Bel Canto bičiuliai: styginių kvartetas, solistas Vaidas Bartušas, fortepijonu skambins choro koncertmeisterė pianistė Raminta Gocentienė, gitara – choristas Andrius Gailiūnas. Vakaro kulminacija – lietuvių kompozitoriaus Vaclovo Augustino kūrinys „Pater Noster“ (Tėvyne mūsų), kurį kartu atliks 90 chorų Bel Canto ir Männerstimmen Basel dainininkų.

Männerstimmen Basel choro meno vadovas ir dirigentas Oliver Rudin, antrasis dirigentas David Rossel. Choro Bel Canto meno vadovas ir dirigentas dr. Egidijus Kaveckas, antroji dirigentė ir chormeisterė Milda Zapolskaitė, chormeisterė ir koncertmeisterė Raminta Gocentienė, vokalo pedagogas Liudas Norvaišas. Koncerto prodiuseriai: Audrius Valatkevičius (choras Bel Canto) ir David Rossel (Männerstimmen Basel).

Pilna informacija apie koncertą lietuvių ir anglų kalbomis: https://chorasbelcanto.lt/open-to-the-world/mannerstimmen-basel-ir-choras-bel-canto-kartu

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.