MaNNazz: Slaptasis sodas

-
, Pylimo g. 21B, Vilnius

Į „Paviljoną“ pirmą kartą atvyksta spalvingieji MaNNazz! Grupė „MaNNazz“ – tai gyvos, elektroninės ir „beatbox“ stiliaus muzikos bei vokalo junginys, kuris apima be galo plačią ir spalvingą „ambient“, „drum&bass“, bliuzo, pop bei daug kitų muzikos stilių paletę.

Šiemet nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos atradimu tapusi grupė „Paviljone“ surengs savo specialų pasirodymą iš serijos „Slaptasis sodas“. Tai bus pirmas toks „MaNNazz‘ų“ koncertas Vilniuje. Kaip teigia grupės įkūrėjai sutuoktiniai Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius, „Slaptojo sodo“ koncertai yra ypatingi, nes jiems specialiai pasirenkamos nedidelės erdvės, kad atlikėjai būtų arčiau žiūrovų ir visi renginio dalyviai galėtų pasinerti į neišmatuojamas muzikos erdves.

„Tai nėra paprastas koncertas, tai yra draugystė tarp atlikėjų ir žmonių, kompanijos, šeimos, kurie dažnai leidžia laiką kartu. Vakaro metu patys svečiai neretai įsitraukia į programą ir gaunasi savotiška terapija“, – apie „Slaptojo sodo“ koncertus pasakoja vokalistė K. Kielaitė-Sienkievič.

„Paviljone“ duetui talkins gitaristas Rytis Taraila ir pritariančioji vokalistė Monika Austytė.

Durys: 20.00 val.
Koncerto pradžia: 21.00 val.
Bilieto kaina: 8 Eur (įsigyti bus galima renginio vietoje).
Vietų ir staliukų rezervacija https://goo.gl/forms/RrHMGjfmxCeqschX2 arba telefonu 862177016.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.