Kinas drambliuose: Šuns širdis (2015)

Kovo 13, 2018 @ 18:30 - 20:00
Balti drambliai, Vilniaus g. 41 Vilnius

Kino pavasaris atkeliauja ir pas mus!

Artėjant šiam didžiam kino įvykiui džiaugiamės galėdami nors akies krašteliu dirstelt į ilgametį festivalio archyvą ir pristatyti Lietuvoje prieš porą metų jau rodytą, tačiau tikėtina ne visų spėtą pamatyti dokumentinį filmą:

„Šuns širdis“ (JAV, 2015, 75 min, rež. Laurie Anderson).

Esė apie meilę, mirtį ir kalbą. Režisierė pasakoja šuns Lolabelės, savo motinos nutikimus ir vaikystės fantazijas, šiuos asmeninius pasakojimus siedama su politinėmis ir filosofinėmis idėjomis. Vizuali filmo kalba apima animaciją, 8 mm kamera filmuotas vaikystės akimirkas ir stebėjimo kameromis užfiksuotą Amerikos kasdienybę. Laurie Anderson muzika eklektiškus vaizdinius sujungia į vientisą pasakojimą, kurio centre atsiduria bardo būsenos – 49 dienų laikotarpio po mirties, kai tapatybė suyra ir sąmonė ruošiasi naujai gyvenimo formai – apmąstymas.

„Laurie Anderson yra ne tik elektroninės muzikos pionierė, bet ir puiki istorijų pasakotoja, šiuo filmu jungianti visas išbandytas meno raiškos formas ir įrodanti, kad net patys asmeniškiausi pasakojimai gali būti įpinti į sudėtingą filosofinį ir politinį kontekstą.“ (M. Valiūnaitė)

Daugiau informacijos:
http://kinopavasaris.lt/lt/filmai/5330-suns-sirdis
http://www.imdb.com/title/tt4935446/

Dėkojame Kino pavasariui už šiam seansui suteiktą galimybę. Kino pavasaris šiemet vyks m. kovo 15 – 29 d. O Baltuose drambliuose Kino pavasaris išankstiniu seansu prasideda jau kovo 13 d. Kviečiame apsilankyti – filmas bus rodomas galinėje kavinės salėje.

Filmo seansas nemokamas, tačiau kadangi salė nedidelė, tad kviečiame rezervuotis sėdimas vietas iš anksto: tel. (8 650) 90469 arba (85) 2620875

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.