IX respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkursas-festivalis „Tradicijų paveldėtojai“

, Vilniaus g. 30, Vilnius

Jau tradiciniu tapęs respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkursas „Tradicijų paveldėtojai“ rengiamas kiekvienais metais nuo 2012 m. Renginio tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą, pagarbą tautiniam paveldui, tolerantišką požiūrį į įvairių tautų kultūrą.

Konkursas puoselėja liaudies muzikavimo ir choreografijos tradicijas, aktyvina folkloro žanro atlikėjų veiklą, skatina folkloro ansamblius bei solistus tobulėti, ugdo jaunimo tautinę, kultūrinę ir meninę savimonę.
Konkursas vyks 2020 m. rugsėjo 18 d. 16 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30). Kviečiami dalyvauti vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvai, solistai, šeimos ansambliai, tautinių šokių ansambliai, liaudies muzikos orkestrai bei ansambliai.

Nugalėtojų laukia puikus apdovanojimas – teisė dalyvauti tarptautiniame folkloro festivalyje „Pokrovskije kolokola“ bei vaikų ir jaunimo folkloro asamblėjoje vyksiančiuose sostinėje 2020 m. lapkritį.
Konkurso organizatorius – Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras, partneriai – Tautinių mažumų departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Konkurso organizatoriai kviečia apsilankyti muzikos ir įvairių tautų tradicijų šventėje bei palaikyti konkurso dalyvius. Laukiame Jūsų!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.