FiDi 52 – Dieninė ir Eisena

Dieninė: 10 val.

Fiziko diena – jau 52-us metus Vilnių stebinanti studentų rengiama šventė. Pirmojo balandžio šeštadienio tradicija tapusi šventė šiemet bus kitokia. Netradiciniais sprendimais Jus stebins didžiausias Vilniuje rankų darbo atrakcionų parkas ir privers į pasaulį pažvelgti pašėlusio fiziko akimis. Šiemet tikimės, kad Dieninė bus įsimintina ne tik unikaliais kūriniais, bet ir Lietuvos rekordo įamžinimu. Nepraleiskite progos apsilankyti Fizlende ir krentant rudeniniams lapams viską išbandyti patiems!

Eisena: 15 val.
Iš karto po Dieninės, apšildę raumenis ir smegenis, kartu su didžiausiu neklaužada Vilniuje – Minu Zauru vėl judėsime aplankyti filologių. Taigi, 15 val. pradėsime kelionę nuo Fizlendo, tačiau ne taip, kaip buvo įprasta. Jau gerokai paaugęs Minas Zauras nusprendė, kad sekti savo tėvo pėdomis jam atsibodo ir šįkart savo kelionę pradės 16 val. nuo Rotušės aikštės. Kaip dar Minas Zauras vėliavų ir garsių šūkių apsuptyje nustebins Vilniaus senamiestį pamatysite atvykę patys!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.