Ekotumi: Japonijos mitų dainos ir šešėlių teatras

, Vilniaus g. 30, Vilnius

Japonijos mitologijos dainų ir rankų šešėlių teatro pasirodymas Vilniuje.

Vasario 22 d. 18:30 Šv. Kotrynos bažnyčioje nusikelsime į Japonijos mitų laikus. Unikali Japonijos mitologijos dainininkės Ekotumi kolaboracija su vieninteliu Baltijos šalyse rankų šešėlių teatru Budrugana Lietuva.

♪♪♪ ヽ(ˇ∀ˇ )ゞ Ekotumi
Atlikėja Ekotumi yra pasaulyje žinoma japoniškos mitologinės muzikos puoselėtoja. Lietuviams Ekotumi jau pažįstama – 2017-ais metais dainininkė svečiavosi festivalyje nowJapan ir klausytojus žavėjo Japonijos folk muzikos garsais bei rafinuotu artistišku pasirodymu.

Atlikėja, novelistė ir vokalistė Ekotumi sing and talk about Japanese old myth baigė studijas Waseda universitete bei debiutavo įvairiuose miuzikluose. Ekotumi unikalios melodijos ir eilėraščiai, ypač susiję su mitologija, ir jos teatro spektakliai pavergė Japoniją ir pasaulį: tarptautiniai pasirodymai sulaukė susidomėjimo Niujorke, Paryžiuje, Londone, Dubajuje. 2018 m. Ekotumi išleido filmą apie japonų mitologiją, kuris buvo apdovanotas „Women’s Cinemakers“ filmų bienalėje Berlyne.

Japonė įkvėpimo semiasi iš seniausios japonų knygos Kojiki, Imperatorėss Genmei įsakymu sudarytos iš mitų, ankstyvųjų legendų, dainų, dievybių aprašų, senųjų tradicijų. Kojiki tapo kertiniu momentu Ekotumi karjeroje: „Mažai kas žino, kad Japonijos mitologija tiek pat turtinga, kaip graikų ar skandinavų mitologijos, kurias dievinau.”

„Istorija – tartum šešėlis: ją matome ir suprantame, ji visada lydi mus, tačiau negalime jos apčiuopti. Todėl pakviečiau vienintelį Baltijos šalyse rankų šešėlių teatrą Budrugana bendrai programai. Džiaugiuosi, jog mano koncertas vyks Vilniui istoriškai svarbioje erdvėje – Šv. Kotrynos bažnyčioje, kurios skliautai saugo jūsų šalies istorijos šimtmečius“. – Ekotumi

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.